Page 5 of 5 FirstFirst ... 345
Results 61 to 71 of 71

Thread: Моля за помощ .

  1. #61

    Default

    Това за барабанните спирачки може и да е истина, не отричам. Те и Ситроен са измислили първи колата с предно задвижване, та даже и самите дискови спирачки.

  2. #62

    Default

    Quote Originally Posted by mochko1 View Post
    Приятелю ,моля те дай една ,две снимки на тоя паметник дето му викаш ,ама гледай да са с дата ,че нещооооо мноооого ме съмнява истинността на твоите твърдения и личност
    Точно това взех да се замислям и аз...Да не би просто да се мъчи да прави някаква антиреклама...То още като видиш на шефа колата пък само "Инструктора" се ядосва, абе нещо и на мене не ми се връзва
    156 2.4JTD 136+ PS

  3. #63
    Болен алфист RPWWD's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    София
    Age
    47
    Posts
    1,602

    Default

    Quote Originally Posted by Jivko7777 View Post
    Точно това взех да се замислям и аз...Да не би просто да се мъчи да прави някаква антиреклама...То още като видиш на шефа колата пък само "Инструктора" се ядосва, абе нещо и на мене не ми се връзва
    Аз затова го бъзикам да ми я подарят с шефа му тая "тиха" Алфа...Пък може и освен шеф да му е и любовник-спонсор, та затова така се е закахърил за парите му
    Giulietta 1,4 Multiair 2014
    Giulietta 1,6 JTDm 2013 - EX
    156 SW 1,9 JTD 2003

  4. #64

    Default

    има хора, дето взимат присърце работата и шефа си, така че не е нужно да му се подигравате на човека без да сте наясно точно за какво става въпрос

  5. #65
    Болен алфист RPWWD's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    София
    Age
    47
    Posts
    1,602

    Default

    Quote Originally Posted by Stoyan Georgiev View Post
    има хора, дето взимат присърце работата и шефа си, така че не е нужно да му се подигравате на човека без да сте наясно точно за какво става въпрос
    Да не би ти да си наясно? Би ли ни осветлил по въпроса?
    Giulietta 1,4 Multiair 2014
    Giulietta 1,6 JTDm 2013 - EX
    156 SW 1,9 JTD 2003

  6. #66

    Default

    Пичове спора е излишен. Имаме един пич, който за пръв път попада на алфа. Колата е чисто нова, скъпа и красива, но също така и дефектна. Случва се на всички и на Алфа и на Мерцедес и на Ферари и на Дачия. Тъпото в случая е че вносителитеи официалните представители са гъзове и се ебават с човека. Та пича реве и поради факта, че това е единствения му сблъсък с марката я намразва за цял живот и плюе. Няма лошо. Явно не ти върви с Алфа и не сте дин за друг.
    Имаме втори пич, който е имал някога някаква алфа, ама я е продал и си е купил Субару и Мерцедес. Съответно вече се чувства мутра и гъзар и държи да покаже на смотанчците дето карат алфи какво кенефи са им колите. Ок - браво. Ама това действие се развива във форима на алфа ромео и някак си дразни и не е особено културно. Обаче дреме ти - ти си продължавай да се тупаш по гърдите и да викаш "Булгар, булгаааар!" секунди преди да се изфлющиш в басена за ужас на всички (ак мога да ползвам визуалната асоциация с един предкасен филм и една прекрасна книга). Пич безсмислено е. Нито ще ни убедиш, че караме кенефи, нито ние яе те убедим че си супер неприятен образ тип "гъз космат". пиеме по една студена вода и продължаваме нататък.

    ай стига драми и филми, че Хуаните е бременна от чичо си Армундо!!!!

  7. #67
    Болен алфист RPWWD's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    София
    Age
    47
    Posts
    1,602

    Default

    Quote Originally Posted by bouncer View Post
    Имаме втори пич, който е имал някога някаква алфа, ама я е продал и си е купил Субару и Мерцедес. Съответно вече се чувства мутра и гъзар и държи да покаже на смотанчците дето карат алфи какво кенефи са им колите. Ок - браво. Ама това действие се развива във форима на алфа ромео и някак си дразни и не е особено културно. Обаче дреме ти - ти си продължавай да се тупаш по гърдите и да викаш "Булгар, булгаааар!" секунди преди да се изфлющиш в басена за ужас на всички (ак мога да ползвам визуалната асоциация с един предкасен филм и една прекрасна книга). Пич безсмислено е. Нито ще ни убедиш, че караме кенефи, нито ние яе те убедим че си супер неприятен образ тип "гъз космат". пиеме по една студена вода и продължаваме нататък.

    ай стига драми и филми, че Хуаните е бременна от чичо си Армундо!!!!
    Мисля, че пичът предпочита да набляга на лексусчето, че Субаруто е вече на 10 годинки
    Giulietta 1,4 Multiair 2014
    Giulietta 1,6 JTDm 2013 - EX
    156 SW 1,9 JTD 2003

  8. #68

    Default

    Quote Originally Posted by RPWWD View Post
    Да не би ти да си наясно? Би ли ни осветлил по въпроса?
    ми не съм наясно, ама не съм и предубеден

  9. #69
    Болен алфист RPWWD's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    София
    Age
    47
    Posts
    1,602

    Default

    Quote Originally Posted by Stoyan Georgiev View Post
    ми не съм наясно, ама не съм и предубеден
    Не става въпрос за предубеденост или не. Просто някакъв тип, появил се изневиделица във форума почва да се тюхка за колата на шефа си, че била дефектна и да кълне всичко италианско и в частност АР.
    Мога да ти кажа, че абсолютно никой наемен работник не взима присърце проблемите на своя началник по простата причина, че в България няма заплати от рода на 2500 евро месечно, още повече пък за прост шофьор на нещо различно от ТИР Естествената реакция в случая би била да злорадства как "оня стиснат гъз си купува кола за 73 бона, пък няма пари да ми плаща 1000 лв. месечно, хак да му е сега"
    Затова ми е крайно съмнителен и според мен е някакъв малоумник, фен на чалга марките, който прави черен PR в нашият форум.
    Giulietta 1,4 Multiair 2014
    Giulietta 1,6 JTDm 2013 - EX
    156 SW 1,9 JTD 2003

  10. #70

    Default

    малииии

    без да се обиждаш, ама ти от гестапо по-големи заключения направи

    от 2 неща, които дори не са ясни дали са така и сигурно вече и цвета на очите и болестите му знаеш ?

    върни се малко по-назад в темата да видиш в какво го критикувам въпросния. в същата предубеденост, която виждам и в теб.

    не бързай толкова със стереотипите и клишетата.

    пък за това, което казваш за подчинените си далеч от истината, ама явно не си попадал на хора

  11. #71
    алкохолист pr_00f's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    София
    Age
    48
    Posts
    5,104

    Default

    Така като гледам темата се изчерпа.
    Alfa 147 Q2 1.9 JTDm 16v @150++ 2007 червената злобичка ;;; Zafira 1.9 JTD@120++ - белият кенеф
    ex. Alfa 155 1.7 '93;;; ex. Alfa 147 1.9 JTDm 16v @140+ R.I.P. ;;; ex. Lancia Lybra 2.4 JTD@140HP+ 2001

Page 5 of 5 FirstFirst ... 345

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •