Results 1 to 5 of 5

Thread: Питане

  1. #1

    Default Питане

    Здравейте,искам да ви питам за 5000 лв мога ли да си взема добра 155-ца с 2.0 мотор 8в?Да не е карана в БГ.

  2. #2
    videoDIDO didofurnira's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    гр.Добрич
    Age
    50
    Posts
    297

    Default didofurnira

    не знам ,аз от Добрич я взех 155 1.8 93 нов внос на 88500км с
    големи пазарлъци за 4800лв .преди месец,нека повещите алфисти да ти кажат има хора дето карат от години и знаят много,шапка им свалям.
    alfa 155 1.8TS '93/ BRC/ ME + АП

  3. #3
    Старши алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    811

    Default Re: Питане

    Quote Originally Posted by ^BREEZER^
    Здравейте,искам да ви питам за 5000 лв мога ли да си взема добра 155-ца с 2.0 мотор 8в?Да не е карана в БГ.

    Не караната в България има и едни 1000 лв. допълнителни разходи - ГО, Каско, Регистрация, консумативи и диагностики и т.н.
    Направи си сам сметката, аз бих гледал всички.
    П.С. Караната в БГ може лесно да отиде до Ванто на собствен ход

    Предполагам си видял в мобилето, но знай че митото на тези коли е към 2500 лв. + докарване за най-малко 800лв. Прави си сметка за състоянието на колата. (на 120 000 км е)
    "BEAUTY IS NOT ENOUGH!"
    Alfa Romeo 145 1.4 T.S 97 - EX
    Opel Astra J GTC

  4. #4
    Запален алфист niki-25's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    44
    Posts
    311

    Default

    Ако колата е на тези киломери ще е добре,но те са но много повече,както казва колегата караната може да отиде в Вантотрейд и да си я провериш.По добре да си я вземеш от човек и да ти каже какви е правил по нея за да знеш отколкото да ти я докарат и да започнеш да я сервизираш,та и каско и аларма и касетофон ако нямаш и това са ти 1000лв разходи.За теизи пари мога да ти дам моята,обслужена само да се качиш и да караш,виш в продава се.
    Алфа Ромео 147-2.0 16V 2002g-ГИ
    The pleasure of driving Alfa Romeo!

  5. #5

    Default

    Аз гледам че тука има за по 4000 лв такива,и за това си правя сметката че за 5000 мога да си вкарам добра.Може и да греша,незнам за това пуснах тема.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •