Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 16

Thread: Цялостно пребоядисване в Пловдив.

  1. #1
    DON'T PANIC SoHm's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Пловдив
    Age
    39
    Posts
    260

    Default Цялостно пребоядисване в Пловдив.

    Шибнах се в един хюндай и сега освен драскотините на задна броня, заден капак и вдлъбнатини на предна дясна врата, имам си вече и крив преден капак+ожулена предна броня, та се реших да я правя цялата. Дайте акъл къде бих могъл да отида. Не бързам особено и смятам да пообиколя по сервизите и да проуча работата им и естествено цените. Друго което се чудя е, какво мога са направя с дръжките на вратите, защото са доста потъмнели отвътре, а преди време питах за нови в Александър ауто и цената беше нещо от сорта на 80лв, което не ми се струва приемливо.
    Също така, ако някой знае къде има 166 на части в Пловдив и региона нека сподели. Писах вече в темата на Никола Николов, ама определено предпочитам сам да си го взема предния капак, че тия куриери най-много пак на тенекеджия да ме пратят.
    Last edited by SoHm; 11-04-2010 at 17:38.
    166 2.4 JTD

  2. #2

    Default

    [QUOTE=SoHm;683293]...ако някой знае къде има 166 на части в Пловдив и региона...QUOTE]

    Пловдив
    1. Клик
    2. Клик

    Пазарджик
    1. Клик
    2. Клик
    156 AR67601 BN 1.6TS 16V CF2 BASE
    Bosch Motronic M2.10.4 MPFi

  3. #3
    DON'T PANIC SoHm's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Пловдив
    Age
    39
    Posts
    260

    Default

    А аз се чудя, защо не ми намира никакви коли на части, а то трябвало да цъкнеш на онова квадратче.
    166 2.4 JTD

  4. #4

    Default

    Нищо, де - важно е да се върши работа
    156 AR67601 BN 1.6TS 16V CF2 BASE
    Bosch Motronic M2.10.4 MPFi

  5. #5
    Старши алфист leshoiad's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Стара Загора
    Age
    47
    Posts
    622

    Default

    Мога да ти препоръчам човек от Стамболийски. Работи кадърно и на проемвливи цени, поне за мен са
    "Свини! Вечно ли искате да живеете?!" Фридрих Велики — 1757 г.


  6. #6
    Запален алфист sanata's Avatar
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    sofia
    Posts
    107

    Default

    Quote Originally Posted by SoHm View Post
    А аз се чудя, защо не ми намира никакви коли на части, а то трябвало да цъкнеш на онова квадратче.


    колеги ,а защо като кликнеш в mobile 166 на части нищо не излиза?
    Къде ги открихте тия на части?

  7. #7
    DON'T PANIC SoHm's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Пловдив
    Age
    39
    Posts
    260

    Default

    Quote Originally Posted by leshoiad View Post
    Мога да ти препоръчам човек от Стамболийски. Работи кадърно и на проемвливи цени, поне за мен са
    Напиши му името или името на сервиза. Имам приятел от Стамболийски и вярвам, че няма да е трудно да го намеря.
    166 2.4 JTD

  8. #8
    Старши алфист leshoiad's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Стара Загора
    Age
    47
    Posts
    622

    Default

    Ще ти дам направо номерът му и ще се разберете. Но нека да е утре................
    "Свини! Вечно ли искате да живеете?!" Фридрих Велики — 1757 г.


  9. #9

    Default София

    Quote Originally Posted by sanata View Post
    колеги ,а защо като кликнеш в mobile 166 на части нищо не излиза?
    Къде ги открихте тия на части?
    Как така не излиза? Гледам си от Сф...

    1. Клик
    2. Клик
    3. Клик
    4. Клик
    5. Клик
    6. Клик
    7. Клик
    156 AR67601 BN 1.6TS 16V CF2 BASE
    Bosch Motronic M2.10.4 MPFi

  10. #10
    Запален алфист popaay's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Пловдив
    Age
    46
    Posts
    395

    Default

    В сервиз Ангелов провери ли цените,в Ягодово имат цял сервиз само за боядисване

  11. #11
    DON'T PANIC SoHm's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Пловдив
    Age
    39
    Posts
    260

    Default

    Да не се бъркаш със "Стефанов", защото техния в Ягодово е само за боядисване, а цените започват от 2000, днес точно питах. Засега се спрях на един друг, също в Ягодово, цената ще е между 1200 и 1500, като зависи от това каква боя и лак ще избера. Ако някой е чувал отзиви за майстора нека да сподели http://www.service-universal.infojok...i-bin/index.pl
    Явно ще се окаже трудно намирането на лявата решетка и сърцето. Днес в Александър Ауто ми казаха цена от 140 за сърцето и 70 за решетката, ама нещо не мога да се навия да дам 200 и кусур пари за тия пластмаси.
    166 2.4 JTD

  12. #12
    започва да се пристрастява
    Join Date
    May 2008
    Age
    33
    Posts
    60

    Default

    Ами за цялостно пребоядисване един познат на баща ми мога да препоръчам ( той пребоядисваше другата ни кола - рено 21 91година ) Извърши процедурата миналото лято и мога да кажа че беше доста добре, в момента изглежда като нова нз дали после е пастирал, лакирал или не (не съм навътре в нещата) но мога да кажа с ръка на сърцето че като я измия и я оставя до алфата лъска повече и боята и е по-хубава! Иначе имаше си косури : примерно преди пребоядисването имаше едни метални букви сребристи GTS от двете страни , а след процедурата от едната бяха останали сребристи а от другата цвят бордо като самата кола Общо взето сме доволни, ако искаш мога да попитам баща ми за телефон?
    Човекът е от Асеновград и работи там

    забравих да кажа че цялата сума излезе около 1000 лева
    между другото когато алфата я взехме и имаше дребни забележки по боята и беше чукната от едната страна той ги оправи и въобще не си личи

    offtopic: малко да се оплача : днес един така я застърга милата ми колица че и тя има нужда от пребоядисване ;( Дано застрахователите да го покрият че не знам! Ужасни шофьори в тоя Пловдив ужас!
    Last edited by purko; 13-04-2010 at 23:46.
    Alfa Romeo 166 2.4 jtd 140HP 2001

  13. #13
    Запален алфист popaay's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Пловдив
    Age
    46
    Posts
    395

    Default

    Quote Originally Posted by SoHm View Post
    Да не се бъркаш със "Стефанов", защото техния в Ягодово е само за боядисване, а цените започват от 2000, днес точно питах. Засега се спрях на един друг, също в Ягодово, цената ще е между 1200 и 1500, като зависи от това каква боя и лак ще избера. Ако някой е чувал отзиви за майстора нека да сподели http://www.service-universal.infojok...i-bin/index.pl
    Явно ще се окаже трудно намирането на лявата решетка и сърцето. Днес в Александър Ауто ми казаха цена от 140 за сърцето и 70 за решетката, ама нещо не мога да се навия да дам 200 и кусур пари за тия пластмаси.
    Малко преди Роза инпекс ли?ако да значи е същия н езнам защо съм останал ,че е Ангелов.
    Даже преди сервиза има още един ,точно преди разклона за Ангелов, около 100 в дясно се пада може и там да попиташ.

    едит.Точно е Ангелов сега проверих
    Цитат.
    Базата в с. Ягодово е предназанчена за автотенекеджийски и автобояджийски услуги и хале за авторемонти и бояджийски услуги на тирове. В базата до момента работният персонал е 5-ма майстор-бояджии, 5-ма помощник-бояджии, 3-ма чирак-бояджии, 4-ма ел.-техника, които се занимават и с разоборудване и оборудване на автомобили, 4-ма тенекеджии, 2 управителя, 1 колористка и 1 чистачка.
    Фирмата е представител на автобои на фирма „GLAZURIT” по новите изисквания на EU на водна основа, оборудвана с микс за бои, две бояджийски камери на италианската фирма „NOVA VERTA” – едната с размери за най-големия бус и всички машини нужни за подготовка на автомобили за боядисване и стенд за разпъване геометрията на автомобила.

    Имаме сключени договори за отремонтиране на автомобили по „каско” застраховка с ДЗИ, БУЛСТРАД, БУЛ ИНС, ВИКТОРИЯ И УНИКА.

    Всички автомобили на клиентите ни се приемат за ремонт в базата в гр. Пловдив и с репатрак – специализирани камиони за превоз на автомобили се превозват до базата в с. Ягодово. Всички огледи на автомобилите се извършват също в базата в гр. Пловдив с много малки изключения.

    Представители сме на фирма „МИРКАТ” ООД – вносител на марката „SUZUKI” за гаранционно и следгаранционно обслужване на автомобилите.

    Имаме сключени договори за авточасти с всички официални вносители на автомобили и авточасти и всички водещи вносители на аналогови едрогабаритни авточасти.
    Last edited by popaay; 14-04-2010 at 20:01.

  14. #14
    Moderator INTEGRALE's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пловдив
    Age
    41
    Posts
    831

    Default

    За боядисване аз съм много доволен от един бояджия, който се намира в Тракия на последна спирка на 29.
    Няколко пъти ми е правил калници, брони и резултатът винаги е бил перфектен. Много е добър и работи бързо и не взима въобще скъпо.
    Ако искаш мога да ти дам телефон на ЛС.
    FORD FOCUS ST 2.0 EcoBoost 250 hp, 13'
    LANCIA DELTA III 1.9 Twin Turbo Multijet 190 hp. 844A1000 EXECUTIVE 10`
    LANCIA LYBRA 2.4 jtd 140+ hp. 839A6000 EXECUTIVE 02`
    LANCIA LYBRA 2.4 jtd 150+ hp. 841C.000 EXECUTIVE 03`ex.
    ALFA ROMEO 156 1.6 TS 16V AR67601, ГИ 97`ex.
    LANCIA DEDRA 1.6 835A1000 90`ex.

  15. #15
    DON'T PANIC SoHm's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Пловдив
    Age
    39
    Posts
    260

    Default

    Благодаря на всички за препоръките, оставих я в Ягодово и по план след десетина дни ще подкарам лъскачка. Дръжките на вратите, заедно с рефлекторите, ще заминават за Стрелча и остава само лявата решетка да изнамеря.
    Слагам и тука снимка след удара, ако някой може да помогне с намирането на лявата решетка, защото нова никъде не я намерих налична и трябва да чакам 20 дни, а по моргите настояват да ми продадат цялата решетка, която всъщност е от три части.

    Last edited by SoHm; 21-04-2010 at 15:02.
    166 2.4 JTD

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •