Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 21 of 21

Thread: Къде да отида да ми сложат газова уредба?

  1. #16
    Болен алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    РУСЕ
    Posts
    1,490

    Default

    Quote Originally Posted by WhitePower
    първо има редуктор мазното там си седи
    2 има филтър преди газовите инжектори дето се сменя на 15 км
    е там се отлагат мазнотии те който са останали

    и ако искаш свали ми колектора да видиш че е чист
    щото ако имаше мазно газовите инжектори да са скапали вече
    и вече 40К км сам на гас и проблеми нямам
    оф какво съм се фанал да споря с тебе твоита кола е по бърза от на бобо по запазена от на КГБ и е с единствената газова уредба дето никога не праи проблеми и въри пове4е дори от бензина аааа пропуснах и с наи яките амортесиори на света по хубави от на колин макрии

  2. #17
    AO member Dodo 155's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    46
    Posts
    2,381

    Default

    Quote Originally Posted by WhitePower
    ... и ако искаш свали ми колектора да видиш че е чист
    щото ако имаше мазно газовите инжектори да са скапали вече
    и вече 40К км сам на гас и проблеми нямам...
    Със сигурност има отлагания както казва Павката Може да са по-малко, но ги има.
    А колкото до проблеми с инжектори и аз карах моята (сега продължават да я карат) на ГАЗ близо 35К км без да има газова инжекция и не ми правеше проблем, така че мазнотията за която говориш не може да отиде там, защото ГАЗ-та е изпарена когато попада в колектора Дюзите се бъзикат от това, че загряват и не могат да се охлаждат (понеже не минава бензин през тях) и се спичат, допълнително се отлага и нагар по тях, който не може да се отмива (понеже не минава бензин през тях отново)

  3. #18
    Старши алфист 50 cent's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    СОФИЯ
    Age
    41
    Posts
    516

    Default

    съжалявам че прекъсвам спора но не мислите ли че малко се отклонихте от темата?аз влезнах за информация къде да си сложа газова уредба и честно казано не намерих такава
    Peugeot 607 2.7 HDI 204 hp
    EX: Alfa Romeo 156 1.8 TS 144 hp ГИ
    EX: Alfa Romeo 146 1.6 Boxer

  4. #19
    Войник на съдбата Crusader's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Сливен
    Age
    47
    Posts
    1,737

    Default

    Quote Originally Posted by PEPINKO
    а иначе до разхода...юркам я само по светофари...на газ миналата година ми даваше 14/100....асега като се затопли/освен че и правих полу освен ремонт /си ми дава 10/100бензин.днес заредих на Шел за 25 кинта V-Power....и си минах 150 км със 7-8 литра /бензин.от клубния сервиз ми казаха,че няма такъв боксер с такъв разход и с тоя шум на двигателя/246000км до момента/.

    И сега кой не може да смята а? 150 със 7-8 литра ама само в сънищата -> тия 150 км са с не по-малко от 10-12 литра /аз минавам 150 км. градско със 17-18 литра и 150 км. със 15 литра на дълго/ и при цена на газа 0.90 лв. ->сам смятай!
    Mitsubishi Outlander
    Mitsubishi Space Star
    Daihatsu Terios

  5. #20
    AO member Dodo 155's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    46
    Posts
    2,381

    Default

    Quote Originally Posted by 50 cent
    съжалявам че прекъсвам спора но не мислите ли че малко се отклонихте от темата?аз влезнах за информация къде да си сложа газова уредба и честно казано не намерих такава
    Той "спора" е спрял преди месец

    А ти колега напиши къде се намираш в "Профил", за да не кадаеме къде да те пращаме следващият път

    п.с. Сложи ли ГАЗ

  6. #21
    Болен алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    РУСЕ
    Posts
    1,490

    Default

    я едно катинар4е па които има некви въпроси да пусне нова тема тая е ..........

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •