Results 1 to 5 of 5

Thread: смяна ангренажни ремъци, ролки!?

  1. #1

    Default смяна ангренажни ремъци, ролки!?

    здравейте колеги,
    предстои ми смяна на ангренажни ремъци, ролки за колицата ми 145 1,6 боксер. Моля за съвет за марка ремъци, ролки, водната помпа съм се спрял на някаква марка Граф -45,50лв, от axm-auto. Сменят ли се някакви семеринги или нещо от сорта , та да съм подготвен
    alfa romeo 145, 1.6 boxer , 1996

  2. #2
    Мек мек и дим да ме няма! Cardinala's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Walsall, UK
    Age
    37
    Posts
    398

    Default

    Колега на моя боксер съм с Граф помпа с метална турбина и засега нямам проблеми. Ремъците ми са на Дайко и вече са за смяна на 40к км са, а предните не знам кога бяха сменяни, но само аз им направих 50к преди да ги сменя и пак бяха Дайко. Ролките гледай да са със металните захватки, защото има вариант и без тях да ти дадат ролки и стой та гледай как се сменят. За марка за ролки не мога ти кажа. Това е от мен
    Alfa 145 1.9 JTD `00 ЕН3345ВС
    Alfa 145 1.9 JTD `99 ЕН6640ВН TOTALED
    Alfa 146 1.6 Boxer `96 ЕН7645АМ Still rollin`

  3. #3
    чичка с очила и шкембенце Член на клуба mordohy's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Кюстендил Перник.
    Age
    61
    Posts
    7,084
    Blog Entries
    1

    Default

    Ремъците не ги обсъждам, ама ролките гледай не каква марка са, а марката на лагера, щото е стандартен!Ако избиеш само ролката от държача(препоръчва се), ще минеш с 2х6-8 лева! Семеринги няма и процедурата е доста лесна, стига да спазваш реда и какво са писали колагите по въпроса!
    На където и да се въртиш, задника ти пак ще е отзад!
    Интелектуален кръг БКАР. Няма тема, която да не превърнем в плюскане и пукница.

  4. #4
    светлозелен(ама не много) ivan dimitrov's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Варна
    Posts
    2,846

    Default

    ---
    Last edited by ivan dimitrov; 12-02-2019 at 23:27.
    НЯМА ТАКЪВ НАРОД, Продължаваме Простотиите, Бързо Се Прецакваме.

  5. #5

    Default

    Quote Originally Posted by mordohy View Post
    Ремъците не ги обсъждам, ама ролките гледай не каква марка са, а марката на лагера, щото е стандартен!Ако избиеш само ролката от държача(препоръчва се), ще минеш с 2х6-8 лева! Семеринги няма и процедурата е доста лесна, стига да спазваш реда и какво са писали колагите по въпроса!
    Колеги,
    много благодарности за отговорите, а mordohy какво имаш предвид за избиване на ролката, т.е да си взема само лагерите така ли?
    alfa romeo 145, 1.6 boxer , 1996

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •