Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 46 to 49 of 49

Thread: Акт за неправилно паркиране

  1. #46
    Запален алфист
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    София
    Age
    41
    Posts
    480

    Default

    Това пък за ташак трябва да се пробва мамка му. Отивам там с платформа, без книжка в мене и казвам, че нямам, имам шофер дето го няма сега и искам да си взема колата с платформата. На кой ще пишат акт? На шофера на платформата ли? Или ще трябва да не пишат нищо (ако найстина нямам книжка - щото не виждам как ще напишат акт за неправилно паркиране на човек без документ за правоуправление) или ще ми напишат какво .... ? Това е въпроса. А не кой ще си подаде документите първи!

    И не съм съгласен с това като нямаш книжка да нямаш кола. Баровец съм, не искам да карам искам да ме возят. Не ща да сядам в мазните учебни коли ( и сега ще кажете, че има и луксозни ... БОЛИ МА .....), не ща и толкоз! И квоо ? Няма да може да си купя кола щото нямам книжка ? Хайде бе!
    Last edited by DeX; 30-05-2010 at 14:11.
    Alfa Romeo Stelvio 2.0T
    Toyota RAV4.4 2.2 D-CAT

  2. #47
    хакуна матата detelazurno's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    София
    Age
    39
    Posts
    1,362

    Default

    Quote Originally Posted by DeX View Post
    Това пък за ташак трябва да се пробва мамка му. Отивам там с платформа, без книжка в мене и казвам, че нямам, имам шофер дето го няма сега и искам да си взема колата с платформата. На кой ще пишат акт? На шофера на платформата ли? Или ще трябва да не пишат нищо (ако найстина нямам книжка - щото не виждам как ще напишат акт за неправилно паркиране на човек без документ за правоуправление) или ще ми напишат какво .... ? Това е въпроса. А не кой ще си подаде документите първи!

    И не съм съгласен с това като нямаш книжка да нямаш кола. Баровец съм, не искам да карам искам да ме возят. Не ща да сядам в мазните учебни коли ( и сега ще кажете, че има и луксозни ... БОЛИ МА .....), не ща и толкоз! И квоо ? Няма да може да си купя кола щото нямам книжка ? Хайде бе!
    Бах маа му....не е истина как четете (евентуално) и нищо не ви влиза в главите! 100 пъти обсъдихме тоя вариант. И сега понеже си баровец ще кажеш, че различното е, че си отишъл с платформа. Аз ще те изпреваря обаче и ще те питам какво му е различното? Пак ти казвам, че тоя който си подаде документите първи на него ще му го пишат акта. Ако ще някой случаен до теб да си ги даде все тая.... Ако никой не даде документи, съответно не поеме отговорност, няма да ви върнат колата та ако ще не с платформа ами с кран да отидеш! Боли ги тях, че си баровец! Наскоро обсъждахме тарикатлъка да са те хванали в нарушение, но ти да заведеш някой друг да го отнесе. Принципът е 1:1.
    The greatest of all scientific hobbies!

  3. #48
    Запален алфист
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    София
    Age
    41
    Posts
    480

    Default

    Баткаааа ти не четеш ... а си блееш, както и да е. Говорех чисто теоретично, АКО няма кой да даде документ, с какъв предлог ще ми откажат и дали има вариант да ми пишат нещо изобщо. И могат ли да ми откажат да ми дадат колата, която е моя собственност в крайна сметка. Платформата беше (ако не си разбрал) намесена за да даде алтернатива да ми върнат колата като съм без книжка (нямам такава). Целта на поста ми както и на другия колега по-горе (поне така смятам за неговата цел) е да се разбере какво може да ти направят или напишат не като шофьор, а като лице собственник на колата, нямащ правоспособност.

    Сега разбираш ли или и ти четеш между редовете?!
    Alfa Romeo Stelvio 2.0T
    Toyota RAV4.4 2.2 D-CAT

  4. #49
    хакуна матата detelazurno's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    София
    Age
    39
    Posts
    1,362

    Default

    Мхм...само дето не си ми следил постовете като хората, че да даваш оценка какво чета и как го възприемам. Като нямаш ниакакви документи как ще докажеш, че колата е твоя? Плюс това идеята на наказанието на дадено нарушение е някой да поеме отговорност и съответните санкции! Когато никой не поеме отговорност и санкции няма кола! Кажи сега кое по-точно не разбра?!
    The greatest of all scientific hobbies!

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •