Results 1 to 2 of 2

Thread: КОМПЛИМЕНТИ ЗА ВАНТОТРЕЙД

  1. #1
    Младши алфист
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    София
    Posts
    21

    Default КОМПЛИМЕНТИ ЗА ВАНТОТРЕЙД

    Колеги, изразявам подчертано положително мнение за "Вантотрейд" в помощ на всички които търсят добър сервиз. Там срещнах коректност и компетентност, чието съчетание по нашите географски ширини е изключителна рядкост. Работят бързо. Ползват части и консумативи на много добри цени, включително с опция за втора употреба. Бях с тежък проблем в електронния модул който управлява светлините и вместо да ми вземат 400 евро за нов ми намериха втора ръка за 160 лв. Като заявиш смяна на масло например, няма да те набутат с брутално скъпата "Селения", както и няма да ти сложат филтър от 30 кинта. За подменени части и консумативи на стойност 800 лв. платих за труд семплите 120 лв. с подарък безплатна автомивка. Хората са напълно наясно с характерните за италианските автомобили проблеми. Изключително коректни са. Изразих съмнение за виещ лагер и вместо да ме набутат със смяна и труд, изкараха колата на шосето и казаха че виенето е от асиметричната шарка на гумите. Това е сервиза !

  2. #2
    Луд за връзване
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    София, Младост 4
    Age
    37
    Posts
    412

    Default

    Когато си взех алфата там и смених ангренаж и някои други неща и ми взеха за труд колкото и за части... още ги споменавам - ама не с добро. Радвам сече не са те набутали като мен

    Alfa Romeo 156 1.9JTD '99
    BMW 316 Compact '95

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •