Page 2 of 8 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 16 to 30 of 115

Thread: Преброяване на легендите за трак дея.

  1. #16
    започва да се пристрастява Petrakis's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    София - Дружба 2
    Age
    37
    Posts
    68

    Default

    Quote Originally Posted by Alfa User View Post
    То броенето е лесно, дайте по-добре да се организираме къде и кога да се съберем, за да влезем заедно на Тракдея - както миналата година
    Ми аз до колкото разбрах това вече е решено...в 8:00 на Лукойл-а на 1ви километър...
    Alfa Romeo 33 1.7 Boxer i.e. '94г. 107HP - бившата
    Alfa Romeo 155 Q4 - Една от сбъднатите ми мечти

  2. #17
    Старши алфист DJ's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    Троян
    Age
    37
    Posts
    756

    Default

    Quote Originally Posted by LuD_BalToN View Post
    Ми аз до колкото разбрах това вече е решено...в 8:00 на Лукойл-а на 1ви километър...
    Колегата има впредвид само 155-ците да влезнем в колона на пистата

    Алекс аз предлагам къдетос е чакахме предния път в село Труд
    92' Alfa Romeo 33 1,4 boxer SW(66kW)-бивша
    95'Alfa Romeo 155 1,9TD(67kW)-бивша
    90'Alfa Romeo 33 1.7 16V boxer(97kW) -бивша
    00'Alfa Romeo 146 1.9JTD(77kW+)-настояща

  3. #18
    Alfa 155 Fanclub-Bulgaria Alfa User's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пловдив, BG
    Posts
    4,585

    Default

    Това е идеалния вариант. Ако софийската група тръгне в 8.30 (щом се събират в 8 ), ще е към 10 на Труд. Там ще са и пловдивската и пазарджишката група, и ще стане супер отново - потръпвам като се сетя само как изглежда колона от 155-ци в огледалото
    155 MY.95 Sport - 2.0 TS 8v (ressurected by Теодор & Токича)
    Fan Club Alfa Romeo 155 - Bulgaria

  4. #19
    Аз съм си ,човек съм си.. v1play3r's Avatar
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Пазарджик
    Age
    34
    Posts
    249

    Default

    малко грубо звучи ... как само 155-ци ..?
    другите алфи не важат ли ?
    п.п. утре да не стане само черни 155ци примерно ...

    BMW e39 525tds PA4492BH
    Alfa Romeo 166 2.0 TS PA4000BM-X
    Alfa Romeo 145 1.6 TS PA8878BB- X

  5. #20
    Alfa 155 Fanclub-Bulgaria Alfa User's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пловдив, BG
    Posts
    4,585

    Default

    Колега, тук по някакво съвпадение е раздела за 155 ... И затова говоря специално за този модел. Ако не си виждал колона от 32 броя (да, тридесет и два броя) 155-ци - каквато направихме миналата година за първата ни национална среща, никога няма да ме разбереш.
    Не ме разбирай погрешно, нищо напротив нямаме към другите Алфи - но тук се пише за 155, а не за всички други модели.
    Колоната ще е с много Алфи (защото такава е целта всъщност), но идеята е по пътя да се подредим по модели. Сам ще се убедиш колко добре изглежда цялата работа
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails 013783736-big.jpg   DSC_5889.jpg   DSC_5891.jpg  
    155 MY.95 Sport - 2.0 TS 8v (ressurected by Теодор & Токича)
    Fan Club Alfa Romeo 155 - Bulgaria

  6. #21
    Alfa болен мозък milenamr's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пловдив
    Posts
    515

    Default

    Quote Originally Posted by v1play3r View Post
    малко грубо звучи ... как само 155-ци ..?
    другите алфи не важат ли ?
    п.п. утре да не стане само черни 155ци примерно ...
    Много неуместен ти е въпроса, все пак раздела в който е поставена темата е за "Алфа 155", което автоматично и логично означава, че именно тук, а не в някой друг раздел е нормално да се групираме по модели.
    Не че някой от нас има нещо против кой да е модел на Алфа, убедена съм че няма такъв.
    Но просто в този раздел Алфа 155 е на фокус.
    Разбира се всички желаещи да се присъединят са добре дошли!

    Аlfa e passione - 155 2.0 SUPER 143bhp '94 / ex 33 1.3 iEL 90bhp '93 & 1.5 iE 105bhp '91
    Втора национална среща на 155

  7. #22

    Default

    Quote Originally Posted by Alfa User View Post
    Колега, тук по някакво съвпадение е раздела за 155 ... И затова говоря специално за този модел. Ако не си виждал колона от 32 броя (да, тридесет и два броя) 155-ци - каквато направихме миналата година за първата ни национална среща, никога няма да ме разбереш.
    Не ме разбирай погрешно, нищо напротив нямаме към другите Алфи - но тук се пише за 155, а не за всички други модели.
    Колоната ще е с много Алфи (защото такава е целта всъщност), но идеята е по пътя да се подредим по модели. Сам ще се убедиш колко добре изглежда цялата работа
    Сектаааааааааааааа, всяка Легенда обаче има своя край Издишате колеги издишате. За националната среща на 155 лабави, за стикера мани мани, за тракдея па така. Аз се кълна във вас а вие издишате.
    Fiat Punto 1.4GT 1996
    Hyundai Tucson 2.0 2007
    Renault Clio 1.5 2019

  8. #23
    Змия 155 VFTI's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Sofia
    Age
    36
    Posts
    3,587

    Default

    Ами 10 часа на ТРУД, си мисля че е окей Най-вероятно ще има голямо чакане там на място, ама както дойде
    2.0JTDM heart in Opel Insignia 14'
    ex Alfa Romeo 147 1.6 TS 06' red Scarlet... now is in good hands
    exAlfa Romeo 156 2.5 V6 98' ...game over (((((
    ex Legend 155 1.8 8v 95' SPORT MY.95 I am sexy and I know it...
    ex Legend 155 2.0 8v 92' my Racing GLORY...
    by RUBIG service

  9. #24
    Alfa 155 Fanclub-Bulgaria Alfa User's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пловдив, BG
    Posts
    4,585

    Default

    Quote Originally Posted by thecleaner View Post
    Сектаааааааааааааа, всяка Легенда обаче има своя край Издишате колеги издишате. За националната среща на 155 лабави, за стикера мани мани, за тракдея па така. Аз се кълна във вас а вие издишате.
    Всяко хубаво нещо си има край, колега ... Вечните неща на тоя свят се броят на пръсти. Тая година верно кофти излезна ... и май не е само световната криза виновна. А за стикера - кат не ти харесва - дай да видим твоя изработка или да измислим нещо заедно ?

    Quote Originally Posted by VFTI View Post
    Ами 10 часа на ТРУД, си мисля че е окей Най-вероятно ще има голямо чакане там на място, ама както дойде
    Стига бе, надявам се тоя път Милена да не окъснява чак толкоз много, че вече ще й дърпам ушите
    155 MY.95 Sport - 2.0 TS 8v (ressurected by Теодор & Токича)
    Fan Club Alfa Romeo 155 - Bulgaria

  10. #25

    Default

    Quote Originally Posted by Alfa User View Post
    Всяко хубаво нещо си има край, колега ... Вечните неща на тоя свят се броят на пръсти. Тая година верно кофти излезна ... и май не е само световната криза виновна. А за стикера - кат не ти харесва - дай да видим твоя изработка или да измислим нещо заедно ?
    Гоуф манията още не ме завладяла не се сърди ма то лепенки, лепенчици, стикерчета, заприличаха на стрелбища тия легенди бре, се пак е една от най стилните Алфи
    Fiat Punto 1.4GT 1996
    Hyundai Tucson 2.0 2007
    Renault Clio 1.5 2019

  11. #26
    Черная Молния MUROMAN's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    СОФИЯ-Подуене
    Age
    39
    Posts
    3,446

    Default

    Quote Originally Posted by thecleaner View Post
    Гоуф манията още не ме завладяла не се сърди ма то лепенки, лепенчици, стикерчета, заприличаха на стрелбища тия легенди бре, се пак е една от най стилните Алфи
    Ради ,яд те е ,че по твоето Легендарно време не е мимало такива работи и ти да се нашариш.
    И вътрешно още си на легендарна вълна.:
    ALFA ROMEO 155 1.8TS MY95 SPORT -The Legend - бивша


    Renault Megane II Grand Tour-2004г

  12. #27

    Default

    Quote Originally Posted by MUROMAN View Post
    Ради ,яд те е ,че по твоето Легендарно време не е мимало такива работи и ти да се нашариш.
    И вътрешно още си на легендарна вълна.:
    Ми тва ми е първата любов така да се каже, и ме боли като се "поизложите", ма не сте лоши момчета иначе
    Fiat Punto 1.4GT 1996
    Hyundai Tucson 2.0 2007
    Renault Clio 1.5 2019

  13. #28
    Alfa 155 Fanclub-Bulgaria Alfa User's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пловдив, BG
    Posts
    4,585

    Default

    Излагаме се може би защото всичко се прави "на парче" от отделни ентусиасти ... Съвсем друго ще е, ако се съберем всички, да уточним някакъв дизайн за тия неща, и да се заемем сериозно
    Ама оспамихме темата - тия приказки отиват на друго място.
    155 MY.95 Sport - 2.0 TS 8v (ressurected by Теодор & Токича)
    Fan Club Alfa Romeo 155 - Bulgaria

  14. #29
    Alfa болен мозък milenamr's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пловдив
    Posts
    515

    Default

    Quote Originally Posted by thecleaner View Post
    Ми тва ми е първата любов така да се каже, и ме боли като се "поизложите", ма не сте лоши момчета иначе
    ***1.Първо - "изложихте" не е в никакъв случай точна дума, защото още е рано да се говори в минало време ...вероятно тепърва ни предстои да се изложим, ама не е сигурно.Аз лично вярвам, че няма да го допуснем
    ***2.Второ- разбира се, че не сме лоши, даже сме добри, всеки в каквото може, но сме добри и това е доказано
    ***3.Трето- не сме само момчета, а има и момичета, но не това е важното, важното е че никой не може да отрече факта, че основно групата на 155 успяваме да си правим тематични сбирки(независимо в колко числен състав, това са подробности), но успяваме!
    И това са факти, а пред фактите и боговете мълчат.

    Аlfa e passione - 155 2.0 SUPER 143bhp '94 / ex 33 1.3 iEL 90bhp '93 & 1.5 iE 105bhp '91
    Втора национална среща на 155

  15. #30
    Черная Молния MUROMAN's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    СОФИЯ-Подуене
    Age
    39
    Posts
    3,446

    Default

    Ради да мълчи още го е яд ,че Легендите го наказват когато и късето и да го хванат.
    ALFA ROMEO 155 1.8TS MY95 SPORT -The Legend - бивша


    Renault Megane II Grand Tour-2004г

Page 2 of 8 FirstFirst 1234 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •