Page 5 of 15 FirstFirst ... 34567 ... LastLast
Results 61 to 75 of 211

Thread: Придобих мърлява, но с добра душа /купе/ Алфа 75

  1. #61
    Deadliest Catch Dexer's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    42
    Posts
    978

    Default

    Браво Пламене, вложените пари си струват!

    Аз искам да питам - какъв е цветът? Прилича ми на някакъв по-съвременен сребрист металик, От алфа гамата ли е или е правен за случая?

    И още нещо - сори, че те замотах с гумичките на вратите, но нямам абслолютно никакво време напоследък. Все пак Гринго те е оправил.

    === 75 1.8 T '86 ===
    === 156 SW 2.4 JTD '01 ===

    If Rust Is Lighter Than Carbon Fibre, My 75 Is A Superleggera!

  2. #62
    Запален алфист Член на клуба dellltata's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    софия
    Age
    51
    Posts
    483

    Default

    колицата си става супер яка-дори почвам да се спичам ся как ще и пускам туловището вътре че да не се одраска .па и стана си студено вече.ама първо ПИРОНЧО да и сложи електриката и таблото и после я грабвам да се прави да оди.и Декстър ще тормозя малко веско я направил ......продължаваме нататък.проблем се оказаха тампоните на мотора -няма никъде ..хм
    75 2.0 т.с 146HP ланча делта 1.6 16 103 HP
    kavasaki zzr-600 100 жребеца
    147 1.9 JTD 115 HP тел.0899 80 80 54

  3. #63
    Болен алфист Flame's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    София
    Posts
    1,481

    Default

    Мнооого добре става тая пущина,само да я направите ниска с едни 16-ки примерно-чук,евала за труда
    Alfa 155 1.7,1.8 ex
    Alfa 166 2.4 3 ex
    155 1.8 MY 95 sport

  4. #64
    Запален алфист
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Sandanski
    Posts
    102

    Default

    Quote Originally Posted by Grigor View Post
    , човека ги може нещата, но ако не си оправи сроковете... няма как да може да е препоръчан... сам знаеш какъв срок даде и колко над него мина за да стане колата в този вид... ТАланта е безпорен, но крайния резултат се формира качество/цена/срок в едно. Цената не я знам, качестово го виждаме, срока е проблемен.
    А аз пък си мисля друго: такива бояджий са виртуози, хора на искуството , работят като им дойде музата - срокове има в шивашките цехове за конфекция!
    Прекланям се пред така свършена работа!
    75 2,0 '85
    75 2,0 TS
    Corsa A 1,4
    Corsa A 1,6 GSI

  5. #65
    Запален алфист Член на клуба dellltata's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    софия
    Age
    51
    Posts
    483

    Default

    намерихме място къде да я скатаем след като веско я нагласи с боичките.капачета и смукателчета за мотора.остава големия проблем с преоборудването на купето и ел инсталациите и после идва лесната част....ритвам мотора в коша...хвърлям окачването към купето...набивам шута на генерацията мятам седалките към пода ....и готовои волан ще му сложа да има къде да се държи пламен в завоите..
    75 2.0 т.с 146HP ланча делта 1.6 16 103 HP
    kavasaki zzr-600 100 жребеца
    147 1.9 JTD 115 HP тел.0899 80 80 54

  6. #66
    Запален алфист
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    София
    Posts
    462

    Default

    Недвижимата ми собственост вече леко се приближава към мен - днес излезе от художествената академия в Н. Искър и е при Тони. Малко снимки от днешния ден. Вижда се задна лява вежда, че не е читава /благодарности на Пирона за дясната, но тя е назаем от него/. Така че все още се търсят задни вежди.
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails 27112010268.jpg   27112010269.jpg   27112010270.jpg   27112010271.jpg   27112010272.jpg  

    27112010273.jpg   27112010274.jpg   27112010275.jpg  

  7. #67

    Default

    и сега топката е у Тони, тежко му, бая погледи са върху него.... аре че ще падне снега.... Пламене в понеделник поръчвам поредните валове, ша ма караш да ти поръчам и да ги плащаш насила

    http://www.facebook.com/TempoGarageSofia
    Sotiris Rokkos: "Neno you gave me scary feelings I did not ever feel before in my 30 years experience of racing... you know..."

  8. #68
    Запален алфист
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    София
    Posts
    462

    Default

    Нема ли форум на BMW за тебе... Ако топката беше у Тони щях да удрям капата в земята! Ама сега требе електрификация, демек Пирон. А той май се снима в нова версия на "Невидимия"
    Заеби тия валове, боли гъза от цифрата...

  9. #69
    Трийстройкаджия Bobi_33's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    3,015

    Default

    Quote Originally Posted by pla_y_men View Post
    Нема ли форум на BMW за тебе... Ако топката беше у Тони щях да удрям капата в земята! Ама сега требе електрификация, демек Пирон. А той май се снима в нова версия на "Невидимия"
    Заеби тия валове, боли гъза от цифрата...
    Пирона е сценарист на "Невидимия" а не ефтино актьорче.

    А колата става мания, тоя цвят много и отива, какви ще са джантите последно? Оригинални или по-големи и изнесени навън?
    Alfa 33 1.7 16V QV `85г. карбураторен бензинояд

  10. #70
    баш пердашкин Venci's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    2,953

    Default

    Пламене, честито за поредната стъпка напред в проекта! Господин Пиронкио ще свърши работа както много малко други биха могли, така че стискай зъби заслужава си всеки един ден чакане.
    Alfa Romeo 75 24V

  11. #71

    Default

    така откривам дарителски фонд за валове на Пламен......

    някой да измисли едни 1350-1400 лева...

    http://www.facebook.com/TempoGarageSofia
    Sotiris Rokkos: "Neno you gave me scary feelings I did not ever feel before in my 30 years experience of racing... you know..."

  12. #72
    Запален алфист
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    София
    Posts
    462

    Default

    Quote Originally Posted by Bobi_33 View Post
    Пирона е сценарист на "Невидимия" а не ефтино актьорче.

    А колата става мания, тоя цвят много и отива, какви ще са джантите последно? Оригинални или по-големи и изнесени навън?
    Оригинални имам, 14-ки, на които им тича да носят зимните гуми. А наистина трърся 15 и/или 16 и да са с офсет най-много 30. За да са по-изнесени, както сам каза. С 15-те мога да си я возя еждневно с 205/50/15, а на 16 може да се забодат до 225/40/16 - да стъпи благо на пистата и да ги видя ФИАТите верно ли са толкова бързи...
    Quote Originally Posted by Venci View Post
    Пламене, честито за поредната стъпка напред в проекта! Господин Пиронкио ще свърши работа както много малко други биха могли, така че стискай зъби заслужава си всеки един ден чакане.
    Пирона ще свърши работата по-добре от всеки друг, факт. Не си и помислям за друг, ама един път да го видя и ще го щракна с белезници за волана като по филмите и ще му нося само хляб, вода и жици Пич е и му се кефя много, ама е голяма болка в задника...
    Quote Originally Posted by ne0 View Post
    така откривам дарителски фонд за валове на Пламен......

    някой да измисли едни 1350-1400 лева...
    Дето имаше един лаф - "акъл не ща - пари ми дай!".
    По-добре да си кажа каво мисля, че ми трябва преди валовете и някой ако може случайно, да помага:
    -радиатор воден /моя още бива, ама ще умре всеки момент/
    -радиатор за маслото /оня ФИАТ 156 1.9 jtd 16v май имал такова нещо/
    -джанти 15 и 16, 5х98 , офсет под 30
    -две вежди задни, декоративни.
    -пружини по-твърди
    -предна стаб. щанага /май има ейбах 29 мм точно за 75-ца/
    -къдравите гуми по броните
    Те такива неща...на разумни цени все пак - не ме влече аз да съм светлият лъч във финансовата криза за бизнеса с авточасти

  13. #73
    Запален алфист
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    София
    Posts
    462

    Default

    Нещо, за което бях изгубил надежда...но Тони намери!!!
    Чисто нови, оригинални тампони за 3.0 двигател...
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails 02122010280.jpg   02122010281.jpg   02122010282.jpg  

  14. #74
    Запален алфист
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    София
    Posts
    462

    Default

    Днес взех задния си мост от колегата Dexer/Тони/. С кротко лагерче, вместо тампон, боядисан...перефектен! За съжаление не успях да го снимам, но до няколко дни ще го щракна и ще кача снимки...тогава ще добиете представа как Тони изпипва всичко, при това адски точен и коректен!

  15. #75
    баш пердашкин Venci's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    2,953

    Default

    Батки, няма да се сърдите, но хайде да се придържаме към темата
    Alfa Romeo 75 24V

Page 5 of 15 FirstFirst ... 34567 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •