Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 50

Thread: Дупките в София -- РЕШЕНИЕ!!!!

  1. #1

    Exclamation Дупките в София -- РЕШЕНИЕ!!!!

    Здравейте! Искам да дам едно предложение за подобряване положението в София, а то е на телефон 987-55-55 - 9377464 0887 18 78 07 Столичен инспекторат . Всички граждани могат да дават своите сигнали за дупките в София на email dti.signali@abv.bg. В Западна Европа има много развито гражданско общество и всеки гражданин звъни за най-малкото, а тук на никой не му ПУКА за НИЩО, което е много жалко за нас като БЪЛГАРИ и софиянци. Лично аз съм "поправил" над 300 дупки и 6 улици от лятото насам само с обаждане на тел. 987-55-55 и смея да твърдя, че съм много доволен, но за съжаление един човек не може да се справи с всички дупки в София. Молбата ми е ако може да има по-голяма медийна информираност и активност и телефон 9875555 да се анонсира , за да може всички граждани да алармират за дупките в София и да направим столицата по добро място за живеене. Само тогава успехът и напредакът са гарантирани за София.ПРОВЕРЕНО И ГАРАНТИРАНО САМО НА 9875555-СТОЛИЧЕН ИНСПЕКТОРАТ!!! САМО НЕГО!!!Предварително благодаря за разбирането и помоща ви!!! ТОЗИ ТЕЛЕФОН Е ЗА ВСЯКАКВИ НЕРЕДНОСТИ И АНОМАЛИИ В СОФИЯ!!!! ХОРАТА ТРЯБВА ДА ЗВЪНЯТ И ДА ДАВАТ СИГНАЛИ ЗА ВСИЧКИ НАРУШЕНИЯ И НЕРЕДНОСТИ ПО СОФИЙСКИТЕ УЛИЦИ И КВАРТАЛИ!!! ЗВЪНЕТЕ НЕ ГИ ЖАЛЕТЕ!!!! 24 часа NON STOP!!! За Жалби : sofia.bg\virtdelovodstvo.asp Сигнали за Дупки dti.signali@abv.bg

  2. #2

    Default

    Определено вършат работа, пробвал съм ги. До две седмици запълват дупката, колкото и странно да звучи за нашата държавица.
    "Аз не съм гинеколог по принцип, но мога да погледна"

  3. #3
    Змия 155 VFTI's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Sofia
    Age
    36
    Posts
    3,587

    Default

    Мисля че работят доста добре 2-3 сигнала са ги правили за седмица, ама има едно кръстовище където 2 пъти подавах сигнал и нямаше ефект

    Все пак всеки малък успех е нещо хубаво Звънете и не се притеснявайте
    2.0JTDM heart in Opel Insignia 14'
    ex Alfa Romeo 147 1.6 TS 06' red Scarlet... now is in good hands
    exAlfa Romeo 156 2.5 V6 98' ...game over (((((
    ex Legend 155 1.8 8v 95' SPORT MY.95 I am sexy and I know it...
    ex Legend 155 2.0 8v 92' my Racing GLORY...
    by RUBIG service

  4. #4

    Exclamation ГРАЖДАНСКО ОБЩЕСТВО В СОФИЯ!!!

    В А Ж Н О !!!

    ЗА ЕДНА ПО-ХУБАВА И ПО-ЧИСТА СОФИЯ.
    ВЕЧЕ ИМА НА КОГО ДА СЕ ОПЛАЧЕТЕ.

    ЗВЪНЕТЕ ЗА ВСЯКАКВИ ПРОБЛЕМИ, ДУПКИ, НЕУРЕДИЦИ, РАЗБИТИ ШАХТИ И ТРОТОАРИ, БОКЛУЦИ, НЕПРАВИЛНО ПАРКИРАНЕ НА ТРЕВНИ ПЛОЩИ, БЕЗДОМНИ КУЧЕТА, БОКЛУЦИ ОТ СТРОЕЖИ И ВСЯКАКВИ АНОМАЛИИ И БЕЗОБРАЗИЯ В СОФИЯ НА ТЕЛ. 987-55-55 - СТОЛИЧЕН ИНСПЕКТОРАТ - 24 ЧАСА NON STOP!!!
    9377464 0887-187-807
    ЗА ЖАЛБИ И ПРЕПОРЪКИ : www.sofia.bg/virtdelovodstvo.asp
    ЗА ДУПКИ : dti.signali@abv.bg
    ВСИЧКО ЗАВИСИ ОТ НАС ГРАЖДАНИТЕ НА СОФИЯ. БЕЗПЛАТНО И ДЕНОНОЩНО. 987-55-55 - СТОЛИЧЕН ИНСПЕКТОРАТ.
    ЗВЪНЕТЕ НЕ ГИ ЖАЛЕТЕ!

    САМО ТЕ ЩЕ ВИ ПОМОГНАТ!
    ПРАТИ НА ВСИЧКИ ПРИЯТЕЛИ И ПОЗНАТИ!!!!!!!!
    ПРЕДАЙ НАТАТЪК!!!!!

  5. #5

    Default

    И аз съм звънял и бях мн. добре очарован.Вършат работа и наистина е много добре да се престане с безразличието и чакането друг да се обади или да свърши работата.

  6. #6
    Матричар morfius's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    София
    Age
    48
    Posts
    3,327

    Default

    Записвам си и ще имам предвид, мерси за информацията.
    Welcome to the real world

    Алфа Ромео 156 2.4 JTD (01г.); Алфа Ромео 146 1.9 TD (98г.); Лада 21051 - Бивша.

  7. #7

    Default

    Добре това е номер за София, а кажете за другите градове как стоят неща, в частност примерно мен ме интересува за Нова Загора!
    156 2.4JTD 136+ PS

  8. #8
    Черная Молния MUROMAN's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    СОФИЯ-Подуене
    Age
    39
    Posts
    3,446

    Default

    Днес се обадих и дадох информация ще видим дали ще станат нещата.
    Много бяха учтиви хората.
    ALFA ROMEO 155 1.8TS MY95 SPORT -The Legend - бивша


    Renault Megane II Grand Tour-2004г

  9. #9
    Запален алфист CTOMAHATA's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    София
    Posts
    140

    Default Столичен инспекторат - сигнали

    Искам да споделя с вас един форум на който попаднах случайно преди време. Той е на Столична община и в него могат да се подават различни сигнали за нередности. Съдейки по броя на постовете не е много популярен.

    http://discussion.inspectorat-so.org

    Все пак като всяко нещо в България и това не работи много ефективно. Времето за реакция на повечето от сигналите е твърде голямо. Аз лично съм пускал няколко и мога да кажа, че има резултат, но доста бавен.
    156SW 1.9JTD 16V

  10. #10

    Default браво

    Супер форумче, благодаря вече е в предпочитани!!!
    Назад, мамка ти! Стъпил си ми в аурата!

    Alfa Romeo 155, 1.7

  11. #11

    Default

    и аз съм ги ползвал (телефона) - свършиха ми работа .
    мене ме нема, в целата схема........

  12. #12
    алкохолист pr_00f's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    София
    Age
    48
    Posts
    5,104

    Default

    Преди точно 48 часа подадох сигнал за липсващ капак на шахта на кръстовището до нас ( от тези квадратните) и за един пропаднал капак на същото кръстовище.
    Проблема е отстранен.

    Видите ли нещо нередно - звънете.
    Реакцията е бърза

    п.с Въпреки късният час на подаване на сигнала, служителят който ми вдигна беше изключително любезен, и дори ми подаде информация за решаването на друг проблем ( извън тяхната компетенция)
    Last edited by pr_00f; 15-09-2011 at 00:01.
    Alfa 147 Q2 1.9 JTDm 16v @150++ 2007 червената злобичка ;;; Zafira 1.9 JTD@120++ - белият кенеф
    ex. Alfa 155 1.7 '93;;; ex. Alfa 147 1.9 JTDm 16v @140+ R.I.P. ;;; ex. Lancia Lybra 2.4 JTD@140HP+ 2001

  13. #13
    Черная Молния MUROMAN's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    СОФИЯ-Подуене
    Age
    39
    Posts
    3,446

    Default

    Quote Originally Posted by pr_00f View Post
    Преди точно 48 часа подадох сигнал за липсващ капак на шахта на кръстовището до нас ( от тези квадратните) и за един пропаднал капак на същото кръстовище.
    Проблема е отстранен.

    Видите ли нещо нередно - звънете.
    Реакцията е бърза

    п.с Въпреки късният час на подаване на сигнала, служителят който ми вдигна беше изключително любезен, и дори ми подаде информация за решаването на друг проблем ( извън тяхната компетенция)
    При мен също оправиха липсата на шахти,след известно време.
    Бравос.
    ALFA ROMEO 155 1.8TS MY95 SPORT -The Legend - бивша


    Renault Megane II Grand Tour-2004г

  14. #14
    ИзРуД V@K@T@'s Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Търговище
    Age
    36
    Posts
    1,661

    Default

    Quote Originally Posted by Jivko7777 View Post
    Добре това е номер за София, а кажете за другите градове как стоят неща, в частност примерно мен ме интересува за Нова Загора!
    Не си само ти ... И мен и още много хора от провинцията се интересуват дали има такъв номер за извън Совия ... / Търговище /

    33-(1.3),(1.5 TI),(1.7 8V),(1.7 16V),145-(1.4TS),(2.0TS),(1.7 16V Boxer),146-(1.4TS),155-(1.7 TS),156-(2.4 JTD),(1.9JTDm),164-(2.0 V6 Turbo), 159-(2.4 JTDm)
    Само черна Алфа може да бие друга черна Алфа

  15. #15

    Default

    Quote Originally Posted by Ранобудниче View Post
    Пичове, темата е сериозна.
    Сега нямам много време, но довечера ще ви поразчистя лафчето - хем и вие да имате няколко часа да си го погледкате.
    Точно че е сериозна кака и искам да разбера за провинцията какъв е номера или институцията, която отговаря за това?
    156 2.4JTD 136+ PS

Page 1 of 4 123 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •