Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 15 of 38

Thread: Разбиха ми колата

  1. #1
    Запален алфист
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Варна
    Age
    41
    Posts
    121

    Default Разбиха ми колата

    Здравейте,

    тази нощ са ми разбили патрона на колата и са влезли вътре. Откраднали са CD-то, един Антирадар от жабката и най-интересното ЧЕТЕЦА за ключа. Таблото, което е на CD-то и Климатика е на мармалад. Къртили, разбивали, чупили, варварска работа. Всичко е мръсно, незнам как са къртили, отвътре някъде ли идва тази мръсотия не мога да разбера.
    Виках полиция и там тем подобни истории днес цял ден, не вярвам нещо да стане с тяхна помощ.
    Бих ви помолил, ако на някой се случи да му предложат CD оригинално да ми пише на ЛС.
    Но по ме притеснява факта, че четеца го няма. Това е нещото, което сега леко ме вкарва във филми.

    2.4JTDm

  2. #2
    Хидравлик M.Gruev's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Казанлък
    Posts
    400

    Default

    Хаха, добре дошъл в клуба. На мен преди няколко месеца ми се случи същото. Откраднаха ми СиДи-то като естествено бяха разнебитили цялата средна конзола. Айде все ми е тая за него, но после ми отне половин ден труд да си оправя конзолата. Най-големия куриоз в случая беше, че тези мишки ми бяха откраднали и 2 диска с музика от жабката и забележете ПОЛОВИН ПАКЕТЧЕ ДЪВКИ ОРБИТ!!! Направо бях объркан след това.
    Alfa Romeo 164 3.0 V6, Alfa Romeo Alfetta GT 2.0
    Citroen С6 2.7 V6 HDI, Citroen C-Crosser 2.2 HDI, Citroen CX 2.5 GTI TURBO
    Peugeot 405 1.9 Mi16 4x4

  3. #3
    Запален алфист OgyG's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    в момента в Санкт-Петербург, Русия
    Age
    58
    Posts
    245

    Default

    Много неприятно колеги - съчувствам ви.
    Много неприятна работа.
    На такива да им откъснеш ръцете.
    А за четеца на ключа е странно наистина - съмнявам се самата програма/декодер или каквото е да е, приемаща кода на ключа също да е там(ако това са търсили), но си е гадно от всички страни, както и да погледнеш.
    Last edited by OgyG; 17-05-2010 at 22:50.
    Alfa Romeo 159 JTDm 16V Q-tronic

  4. #4

    Default

    Кофти колега, дано по-бързо си оправиш щетите, и надявам се бъдат платени от колегите застрахователи. За другото не знам, да каже някой по-компетентен.

    ex Аlfa Romeo 156 2.0 16V TWIN SPARK mod '99 замина...
    0889 636 093

  5. #5

    Default

    това с четеца ми набива следния филм: евентуално да пооткраднат няколко 159ки ???

  6. #6
    Запален алфист OgyG's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    в момента в Санкт-Петербург, Русия
    Age
    58
    Posts
    245

    Default

    Quote Originally Posted by Stoyan Georgiev View Post
    това с четеца ми набива следния филм: евентуално да пооткраднат няколко 159ки ???
    лоши работи-на ebay ключове за 159 се продават понякога!
    Лоши мисли!
    Alfa Romeo 159 JTDm 16V Q-tronic

  7. #7

    Default

    досега това ми беше най-последната мисъл, някой да я открадне... точно пък 159 кой ще тръгне да ти краде.....

  8. #8
    Болен алфист RPWWD's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    София
    Age
    47
    Posts
    1,602

    Default

    Quote Originally Posted by Stoyan Georgiev View Post
    това с четеца ми набива следния филм: евентуално да пооткраднат няколко 159ки ???
    А стига бе, простите ни автоджамбази се отворили на нещо различно от продуктите на ВАГ груп и БМВ?!?
    Giulietta 1,4 Multiair 2014
    Giulietta 1,6 JTDm 2013 - EX
    156 SW 1,9 JTD 2003

  9. #9

    Default

    Quote Originally Posted by RPWWD View Post
    А стига бе, простите ни автоджамбази се отворили на нещо различно от продуктите на ВАГ груп и БМВ?!?
    надявам се да не е така...

  10. #10
    Запален алфист
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Варна
    Age
    41
    Posts
    121

    Default

    Като мисля реално, това CD незнам за какво ще им свърши работа, като дори не е и МП3. При положение, че във Варна сме 6-7 159-ки и всички почти се познаваме, незнам къде ще го пласират. Гледал съм в 147, там май не пасва. Да беше навигация разбирам, но имаше още ценни работи вътре не са ги пипали. Само количката на детето ми в багажника стурва 400 лв. И все повече се навеждам на мисълта, че кражбата на CD-то си е за заблуда, да си кажа, че са някви мършояди, но може би нещата са съвсем други.

    2.4JTDm

  11. #11

    Default

    а алармата включила ли се е въобще ?

    освен това е напълно възможно наистина да е за заблуда...

  12. #12
    Запален алфист
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Варна
    Age
    41
    Posts
    121

    Default

    Не съм чул, нито аз нито някой е дошъл да ми каже, а всички наоколо знаят на кого е колата. Днес чак в 13:30 като излизах от нас я видях.

    2.4JTDm

  13. #13

    Default

    Щетите предполагам ще ти се покрият от застраховка.. Иначе много кофти да ти разбият колата... На полицията верно няма какво да се чака... Може да са били аматьори и да са искали да я крадът, и ако не са успели да са взели това което са решили.. Преди години се опитаха да гепят на баща ми колата, и като не са успели да я запалят, бяха откраднали касетофон,акумулатор,бастун за заключване на волана , тефтерче с писани кога какво е правено по колата.. две аудио касетки :Д едно юбилейно медалче ... патрона беше леш блъскан с центърче с какво ли не и само заключения волан май ги е отказал..и копчето за прекъсване на тока де ... Гадна работа..такъв ако го видиш как ли ще се стърпя да не го гръмна от прозореца ...
    156,2.0,2000

  14. #14

    Default

    Аз мисля че и кражба да е целта пак е глупаво защото няма 159-ка която да не е застрахована и ако я крадат с цел откуп незнам кой ще я потърси защото оценката и е примерно над 40х. лв остава друг вариянт за части или да пренабиват номера което се случваше през 90-те години.
    Много кофти работи наистина като са разкъртили таблото защото е трудно поправимо аз моята е държа по принцип в гараж но съм я оставял навън вечер и то в кв."Владиславово" където си е кофти квартал и бяха се мъчили да чоплят емблемите и от тогава кагото колата нощува навън задължитилно на паркинг или като няма евентуално карам ГТВ-то и то нощува навън но и него да го пипнат пак е кофти работи.
    Alfa romeo GTVex
    Alfa romeo 159 08"16V JTDmex
    Audi A6 Avant 09" 3.0 TDI S-line Quattro
    Аudi A3 1.8 20V 02"

  15. #15
    Запален алфист adv_petrov's Avatar
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    Човек от Чикаго :D
    Posts
    221

    Default За Кражбата

    Според мене това е някаква група дето краде CDта от нови коли за пласмент някъде другаде, защото на едно аверче тук във Варна с нова Гранд Витара, паркирана над Реаната, преди 4-5 дена пак така му разбили патрона на шофьорската врата и смъкнали от централната конзола cd-то с навигацията...разкъртено, кабели висят, абе грозна работа. И той това вика, на кой ще го пробутат тук като са 10ната такива коли само и половината си имат такива екстри...
    Alfa 156 2.0 - ех,
    Lancia Z 2.0i 147hp - ex,
    Lancia Y 1.4LX 80hp -ex
    Още италианки би било мазохизъм и горене пари на клада.

Page 1 of 3 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •