Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 16 to 30 of 38

Thread: Разбиха ми колата

  1. #16
    The same cool guy DJ Vladic's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Русе
    Age
    35
    Posts
    499

    Default

    ХМ.. .. във Варна има явно няква ударна група може и да са няколко, защото една приятелка от там имала неблагоразумието да си оставя спретнатото Пунто със Цд-то вътре. Културно е отворена колата взето цд-то после затворено и заключено! Под седалката имаше и Айподче... и то изгърмяло! Лоша работа!
    Alfa 155 1.8 TS 8V 129 hp '95 ....ех

    Alfa 156 SW 2.4 M-Jet '04

  2. #17
    Ventura garage Mury's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София;кв.Бели брези
    Age
    42
    Posts
    10,437

    Default

    Това 100% е поръчка за друга кола,с този четец немогат да запалят никоя кола ако нямат ключ за нея.Самия имобилайзер е вътре в боди компютъра и върви с ЕКУ-то на колата.Предполагам,че колата е застрахована,и няма да е проблем да се поръчат тези неща и да с есменят по застраховка,друг е проблема колко са сериозни официалния сервиз на Аутоиталия във Варна,могат да те бавят няколко месеца
    Fiat Idea 05" 1.9 Mjet N tuning
    Lancia Ypsilon 00" 1.2 Elefantino blu
    Piaggio Liberty 05" 50cc 2T

    Alfa 33 1.7 16v SW-ex,Alfa 145 1.6 Boxer-ex,Alfa 146 TI-ex,Alfa 159 1.9 JTDm SW-ex

  3. #18
    Запален алфист
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Варна
    Age
    41
    Posts
    121

    Default

    Вече и ние сме на мнение, че е поръчка, сигурно не за Варна, но пак ще се оглеждам. Тъпото е, че са направили щети за над 6 000 лв и само се надявам застрахователите да не почнат нещо да се дърпат.
    Last edited by antonyonkov; 19-05-2010 at 20:37.

    2.4JTDm

  4. #19
    Болен алфист boian's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Varna
    Age
    54
    Posts
    1,448

    Default

    Чета и ми се реве! ИЗРОДИ! Дано по-бързо се върне на пътя красавицата! Мойта заради това е на платен паркинг. И въпреки това, за има няма два три часа пред блока- хоп една драскотина на вратата, после някакви пешлемета, не знам от къв зор ми набутаха с пръстчета датчика на парктроника, добре че падна на кората.
    Alfa Romeo 145 1.3 boxer-ex,146 1.4 16V-ex,156 1.8TS- ex, RAV4- ex, ML270 CDI-ex 159 3.2 V6 Q4 ex,ML270 CDI-ex, Infiniti ex 30 ex. Alfa Romeo Stelvio First edition.

  5. #20
    Баш Душманин Член на клуба Коки's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    София
    Posts
    1,692

    Default

    Quote Originally Posted by Stoyan Georgiev View Post
    това с четеца ми набива следния филм: евентуално да пооткраднат няколко 159ки ???
    И на мен тази мисъл ми минава...

    ---------- Post added at 10:45 ---------- Previous post was at 10:43 ----------

    Quote Originally Posted by RPWWD View Post
    А стига бе, простите ни автоджамбази се отворили на нещо различно от продуктите на ВАГ груп и БМВ?!?
    Те не го крадат за себе си, а работят на "ишлеме". Имали са поръчка.
    Alfa Romeo 166 2.4 JTD - R.I.P. | Mercedes E 320 CDI
    Маркетинг в интернет


  6. #21
    РР 6116 АН achkar's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Варна
    Age
    34
    Posts
    350

    Default

    Да, аз я видях на сервиза на Алфа във Варна и направих 1 снимка с моята до нея, ама въобще не помислих, че чак такъв е бил проблема. И наистина многоо грозно беше отваряна, изкривени ламарини под патрона, вътре калабалък.. тъпа работа. Но си мисля, че когато Алфа Ромео ти е зад гърба като лизингов собственик няма да има проблем със застраховката. Стискаме палци!...
    Ако в края на годината съберете всички презервативи, които сте използвал и успеете да направите автомобилна гума от тях с гордост можете да я наречете GOODYEAR!
    Alfa Romeo 166 2.0 TS + А-95Н LPi

  7. #22
    Болен алфист boian's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Varna
    Age
    54
    Posts
    1,448

    Default

    Колега, оправи ли я? Днес я видях на същия паркинг ,където нощува и мойта.
    Alfa Romeo 145 1.3 boxer-ex,146 1.4 16V-ex,156 1.8TS- ex, RAV4- ex, ML270 CDI-ex 159 3.2 V6 Q4 ex,ML270 CDI-ex, Infiniti ex 30 ex. Alfa Romeo Stelvio First edition.

  8. #23
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)ಠ_ಠ (͡๏̯͡๏)
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    127.0.0.1
    Posts
    2,632

    Default

    Това да не е 159-ката която стоеше в района на ул.Калитин ?
    Някои хора трябва да имат не акт за раждане, а писмено извинение от производителя на контрацептиви.乁໒( ͒ ⌂ ͒ )७ㄏ

  9. #24
    Запален алфист
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Варна
    Age
    41
    Posts
    121

    Default

    Големи дивотии тези седмици с тази кола. Какъвто карък можеше да се случи, се случи. Частите са пуснати с DHL да идват на 21-ви май, оттогава не е истина за какво чакане става на въпрос. 1 седмица, по-късно в софия пристигна новия ключ и гнездото, от таблата няма и помен. Този понеделник, пичагата в софия забравил да ги прати и ги пуснал във вторник, та във варна бяха в сряда. Нищо, че е можел да го направи още в петък. Трябваше да загрявам и аз телефони, че да ми се пуснат най-накрая нещата. А таблата, нещо са оплескали и от Италия още даже не са пратени. Каква е причината никой не знае, в софия псуват италианците и казват, че е в тях, а аз тука псувам всички наред. Като компнесация ми казаха, че няма да плащам DHL, но аз така или иначе една стотинка за DHL нямаше да им дам. И таблата сега чакаме следващата седмица да ги пуснат от Италия, защото имали празници до края на седмицата, а не са пуснати нито понеделник нито вторник. Въобще трагедия пълна. Незнам кой или кои са за е....е, но определено има някой.
    И сега си карам колата от днеска без табла, гнездото и старт бутона стоят някакси в празното пространство, гледка страшна, но поне си карам колата. Трябва и дръжката да правя следващата седмица, луда работа просто.
    А определено колата вече ще е на паркинга, няма да си правя експерименти пред блока. На никой не пожелавам тези простотии, с които се занимавах последните 2-3 седмици. Тези дето са я разбили, незнам каква им е идеята с кражбата на гнездото, но мога да им кажа, ако четат, че е напълно безполезно, и единствено ми създадоха адски големи главоболия с него. Това чудо не им върши никаква работа, та дори и да имат електронния код на колата /ръчичките да им изсъхнат/.

    2.4JTDm

  10. #25

    Default

    Не се ядосвай колега, важното е да сме живи и здрави.

  11. #26
    Болен алфист boian's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Varna
    Age
    54
    Posts
    1,448

    Default

    .Btw: днес я видях
    Alfa Romeo 145 1.3 boxer-ex,146 1.4 16V-ex,156 1.8TS- ex, RAV4- ex, ML270 CDI-ex 159 3.2 V6 Q4 ex,ML270 CDI-ex, Infiniti ex 30 ex. Alfa Romeo Stelvio First edition.

  12. #27
    Запален алфист
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Варна
    Age
    41
    Posts
    121

    Default

    Да, оправихме я вече , сега да видим застрахователите, как ще приемат нещата.

    2.4JTDm

  13. #28
    Болен алфист boian's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Varna
    Age
    54
    Posts
    1,448

    Default

    Имаш лично.
    Alfa Romeo 145 1.3 boxer-ex,146 1.4 16V-ex,156 1.8TS- ex, RAV4- ex, ML270 CDI-ex 159 3.2 V6 Q4 ex,ML270 CDI-ex, Infiniti ex 30 ex. Alfa Romeo Stelvio First edition.

  14. #29
    Младши алфист
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Sofia
    Posts
    1

    Default разбиха ми Алфа 155 93 г. преди месец и на мен

    И на мен ми разбиха Алфа 155, TS 1.8, 93 г. преди месец.

    На шоф.врата изкъртиха ключалката и е дупка нa нейно място като от голяма занба или секач. Не са я отворили оттам обаче и счупили малкото триъгълно прозорче на вратата зад шофьора.
    Опитали да я палят- неуспешно зaради паднал акумулатор и оригиналната заводска аларма, която блокира запалването също.

    В колата няма CD или друго-вижда се че е дупка на конзолата за касетофона.
    Колата беше без застраховка и имаше изгорял лак на предния капак, което на външен вид не буди интерес като на лъсната кола. За какво им е не зная- сигурно за части. Напоследък взели да крадат по-стари автомобили за да ги предавали на скрап и за части ми казаха- на мои съседи откраднали микробус Фолксваген 84г....който ги зрязал на пътя при гара Бов заради свършило гориво и проблем с токовете и сега му направили каско и застраховка собствениците, което никой не е вярвал че ще се наложи за толкова стар автомобил.

    Боян

  15. #30
    Запален алфист
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Варна
    Age
    41
    Posts
    121

    Default

    Луда работа, народа огладня и гледай вече какви работи правят. Аз тази алфа я имам от края на август 2008-ма и тогава да кажем още беше доста нов и рядък автомобил, като винаги съм я паркирал пред блока и проблеми не съм имал никакви, е разбира се като изключим надрасквания и други подобни.
    Но след тази случка само по платени паркинги спирам, че мани тези главоболия дето бяха.

    2.4JTDm

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •