Results 1 to 4 of 4

Thread: амортисьорче

  1. #1
    Болен алфист virusalfa's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Благоевград
    Posts
    2,382

    Default амортисьорче

    Колеги,някой да знае откъде може да се намери амортисьорчето за обтягане на ремъка на 2.5ТД-164/155,че по-рано не можах да намера точно такова-мойто беше спраскано на парчета и докарахме по размер едно от БМВ... звънях в магазина на Стамболийски,ама не разбраха за какво става въпрос
    Аlfa 164 Super 2.5TD

  2. #2
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    59

    Default

    Потърси някъде по форума имаше адреси и телефони на почти всички магазини за части за италиански коли. Все някъде ще го имат ако още не си намерил.
    Alfa Romeo 33
    1.351
    Boxer
    Imola 90-magarenca

  3. #3
    Младши алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Свищов
    Posts
    28

    Default

    Quote Originally Posted by snow
    Потърси някъде по форума имаше адреси и телефони на почти всички магазини за части за италиански коли. Все някъде ще го имат ако още не си намерил. :shock:
    Погледни във форума, в рубриката АЗ РЕМОНТИРАХ, най-отгоре се намира темата: "СЪОБЩЕНИЕ: Адреси на магазини за авточасти"

    URL: http://www.fanclub-alfaromeo.org/forum/ ... .php?t=632

    Поздрави
    Fiat Tipo 1.6 AGT

  4. #4
    Болен алфист virusalfa's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Благоевград
    Posts
    2,382

    Default re

    znam gi az magazinite,ni6to 4e sam ot Bl-grad,ama maj be6e ot remaka-sega sam s takav-"kakof si trebe"-7PK2050 -Goodyear,ot Alexandar auto-sega dano njama problem,4e bjah turil edin 6PK,ama klin4etata mu sa mnogo malki i prosto... ama taka e ,kato njama6e remak,koga pravih motora
    Аlfa 164 Super 2.5TD

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •