Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 19 of 19

Thread: дрънчи

  1. #16
    си обира крушите
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    4,065

    Default

    Quote Originally Posted by mordohy View Post
    Ще ги видиш на рейката са две кръгли.Едното има маркуче, което влиза в колектора.То е регулатора.Другото е демпфера. Тоя инжекцион е толкова наакан и толкова капризен на газ, че отдавна ми се заформя една идея, ама още не съм стигнал до там. Така и така ще я карам на газ, просто ще и изхвърля и боша и делкото и останалите простотии и ще шибна един инжекцион от 1.6. Може да вдигна малко налягането та да пали и се дотътри до някъде на бензин или нещо друго, ама като гледам Колев, как си здра задника да пише по проблема и колко е прав...
    абе то дебитомера не е толкова страшен/ако са му здрави пътечките/ ама мен мноооо ме дразни това делко праисторическото за къв чеп са го оставили.
    точка

  2. #17
    Младши алфист andreeevbg's Avatar
    Join Date
    May 2010
    Location
    Разград
    Posts
    18

    Default

    абе незнам явно доста работа ще имам всяка седмица ще разглабям по някое звено докато е лято ,но се замислям има ли смисъл да я правя на бензин въобще , другото да попитам това делко върти ли на +/- като другите датчик на хол има ли незнам има компютър бош а отдолу стои и стария явно е сменян

  3. #18
    чичка с очила и шкембенце Член на клуба mordohy's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Кюстендил Перник.
    Age
    61
    Posts
    7,084
    Blog Entries
    1

    Default

    Quote Originally Posted by kolev View Post
    абе то дебитомера не е толкова страшен/ако са му здрави пътечките/ ама мен мноооо ме дразни това делко праисторическото за къв чеп са го оставили.
    На тоя дебитомер и да са му здрави пътечките, най-малкото се страда от клапата.Каквото и да си говориме, тя запушва и тормози входящия въздух. Тия с МАП сензор и ТПС са много по-нервни мотори.Много по-рязко вдигат обороти.За делкото не ми се коментира-на боклука
    На където и да се въртиш, задника ти пак ще е отзад!
    Интелектуален кръг БКАР. Няма тема, която да не превърнем в плюскане и пукница.

  4. #19
    си обира крушите
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    4,065

    Default

    веднага се съгласявам с тебе. обаче ще трябва да сложиш колектора от 145 заедно с дросела, да смениш инжекторите , че нали на тоя джетроник май бяха нискоомни и да се бориш с ел инсталацията че компа на 145 е под краката на пасажера и главните релета в коша са от страната на шофьора , ама ние не се съмняваме в твоите способности, то в тоя раздел всички сте за психиатрията
    иначе може да не ти се наложи да пипаш нищо друго,даже и налягането на бензина.
    точка

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •