Page 61 of 69 FirstFirst ... 11515960616263 ... LastLast
Results 901 to 915 of 1033

Thread: Срещи в Монтана

  1. #901

    Default

    от 2 години не съм чел такава простотия,Станчо дано не ти изтрият постовете да ги видят всички защото са безкрайно ценни,не знам какво искаш от тия хора и кво ги захапа,поне Тонов го познавам лично и ако не кара алфа и не ти дойде на срещтата пак е приятен човек ерудиран,правиш предложение-някой ти отговаря това е,почваш да правиш анализи и злобееш като малко крехко озлобено същество което си мисли че е извоювало победа над непознат форумен колега и че е 2 хода пред него с анализи на несъстояла се ситуация,еми ето каня те в София аиде вдигайте се групата и идвайте в 1 часа в петък да сте тука,сега да не се скриеш като мишка ти.

  2. #902
    Старши алфист gogo79's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Монтана
    Age
    44
    Posts
    620

    Default

    Малиии,кво става тука,бре момчета?!
    Благодаря,от мое име и от монтанската група за поканата на колегите от Видин.
    Имам желание да дойда на 22.03.но нямам възможност.Както каза и Иво, 90% от нас са на работа,и затова гледаме срещите ни да са в неделни дни.

    п.п. Тази неделя/24.03./ ни се пада по традиция да имаме среща,та ако иска някой от видинската група - да заповяда!
    Alfa Romeo 159 1.9JTDm 16v 150 07г.
    Alfa Romeo 147 1.6TS 16v 120 01г.

    Alfa Romeo 145 1.4TS JUNIOR 16v 103 98г.-ex.
    Aifa Romeo 156 1.8TS 16v 144 99г. ех.


  3. #903

    Default

    ами аз чета какво организират колегите,някой взимат дейно участие в организацията и даже като взводни командири с пистолет в гърба бутат другите към събитието,Видин е хубаво място мисля най-цивилизованото от Северозапада,хубава 166 черна новата фаца съм виждал спряна на входа на града преди 2 години.

  4. #904
    Запален алфист Lupo Nero's Avatar
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    Видин
    Age
    42
    Posts
    109

    Default

    да мисля че добре сте избрали неделните дни и ние трябва така да направим аз мисля че колегите са избрали 22.03 да посрешнеме пролетта подобаващо с едно сабиране в чест на наи-красивите коли
    Поздрави

    ---------- Post added at 21:16 ---------- Previous post was at 21:16 ----------

    да мисля че добре сте избрали неделните дни и ние трябва така да направим аз мисля че колегите са избрали 22.03 да посрешнеме пролетта подобаващо с едно сабиране в чест на наи-красивите коли
    Поздрави

    ---------- Post added at 21:16 ---------- Previous post was at 21:16 ----------

    да мисля че добре сте избрали неделните дни и ние трябва така да направим аз мисля че колегите са избрали 22.03 да посрешнеме пролетта подобаващо с едно сабиране в чест на наи-красивите коли
    Поздрави

  5. #905

    Default

    Quote Originally Posted by gogo79 View Post
    Малиии,кво става тука,бре момчета?!
    Благодаря,от мое име и от монтанската група за поканата на колегите от Видин.
    Имам желание да дойда на 22.03.но нямам възможност.Както каза и Иво, 90% от нас са на работа,и затова гледаме срещите ни да са в неделни дни.

    п.п. Тази неделя/24.03./ ни се пада по традиция да имаме среща,та ако иска някой от видинската група - да заповяда!
    Ето един пич!!!Точно и ясно....

  6. #906

    Default

    Quote Originally Posted by RUNNING WILD View Post
    ами аз чета какво организират колегите,някой взимат дейно участие в организацията и даже като взводни командири с пистолет в гърба бутат другите към събитието,Видин е хубаво място мисля най-цивилизованото от Северозапада,хубава 166 черна новата фаца съм виждал спряна на входа на града преди 2 години.
    В тая тема се пускат само хубави снимки...
    ....друг път да знаеш.....
    156 2.4 JTD SW 140-ex./ 147 1.9 JTDM 150-ex./ 159 2.4 JTDM SW Qtronic 200-ex./
    GIULIA
    2.2 JTDM ​180 ZF8

  7. #907
    чичка с очила и шкембенце Член на клуба mordohy's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Кюстендил Перник.
    Age
    61
    Posts
    7,084
    Blog Entries
    1

    Default

    Станчоооооо!
    Надявам се, че не си поредния форумен трол, а просто ентусиаст.
    Като за човек, който е от има-няма месец и нещо във форума, просто си нагъл.
    Нека ти обясня нещата.
    Това не е държавно учреждение, където всички по конституция сме с равни права, а форума на частен клуб!
    Ти не се намираш на ЖП гарата в родното си село, която е обществена, за сега, собственост и можеш да си плямпаш каквото искаш и когато искаш.
    Намираш се в една частна зона, където има определени правила, които всички спазваме. Това прави живота ни по-лек. Тука сме като едно семейство.
    Ти нахлуваш като говедо в градинката ни и изпотъпкваш всичко.
    Ако аз тегля една майна, на когото и да било тук, то това няма да направи впечатление на никой, тоест най-много да ме спукат от бъзик.
    Ние се познаваме много добре.
    В момента просто ти гледаме сеира.
    Най-лесното е някой мод да ти сложи бана и да те изхвърли за винаги от форума.
    Не се пали толкова, спазвай правилата, пиши на български, уважавай опонента, пък после на маса ще пийнем, ще замезим, пък току-виж, че дявола не е чак толкова черен!
    И още!
    Попълни си по-подробни данни в профила.
    От къде си, каква кола караш, скайп и прочие!
    Това спестява време.
    На където и да се въртиш, задника ти пак ще е отзад!
    Интелектуален кръг БКАР. Няма тема, която да не превърнем в плюскане и пукница.

  8. #908
    чичка с очила и шкембенце Член на клуба mordohy's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Кюстендил Перник.
    Age
    61
    Posts
    7,084
    Blog Entries
    1

    Default

    Quote Originally Posted by СТАНЧО View Post
    Ти ли си Софянец хахахахаха,дай да те видиме тебе бе,Софянеца(чистокръвния) в повече!?

    ---------- Post added at 22:03 ---------- Previous post was at 21:54 ----------



    Мерси за добрия тон,но погледни как започна кавгата от самото начало и кажи само аз ли съм виновен!?Ако е така,давай изключете ме от форума!?Колко пъти му казах да спреме.....!?!?
    Прочети ме пак внимателно!
    Не случайно ти дадох примера.
    Влизаш в една къща и явно имате противоречие с домакина или не сте на едно мнение.
    Нормалното е да замълчиш и да се ослушаш какво става.
    Не може да влизаш в полемика с него. В неговата къща си, а не в твоята.
    Когато станеш част от това семейство ще можеш на воля да спориш.
    А за да влезеш в семейството се иска просто малко търпение.
    После ругай ги, като мене колкото искаш!
    Но после!
    Не веднага!
    Имаш хъс, но го използувай по предназначение.
    Само слабият обижда и се сили!
    Това обаче не означава, че трябва да си скопено добиче!
    Всеки има право да квичи пет минути
    На където и да се въртиш, задника ти пак ще е отзад!
    Интелектуален кръг БКАР. Няма тема, която да не превърнем в плюскане и пукница.

  9. #909

    Default СРЕЩА

    Среща 24.03.2013г./неделя/ 16.00 ч. на хотел р-т "Ринг"
    Всички притежатели на италиански автомобили са добре дошли!!

    пп....Часа го написах ей така...ако има възражения,кажете за да напаснем нещата......и да е удобно за всички.
    156 2.4 JTD SW 140-ex./ 147 1.9 JTDM 150-ex./ 159 2.4 JTDM SW Qtronic 200-ex./
    GIULIA
    2.2 JTDM ​180 ZF8

  10. #910
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    66

    Default

    undy здр. утре пътувам до Южна България и ако се върна в некво по нормално време(по-рано)мога да звънна да се видим.P.S. Ако имаш време разбира се.

  11. #911

    Default

    Аз чак сега виждам написаното.......
    Жалко....явно не си успял....нищо не се губи,следващия път......не ,че е късно и сега де..
    156 2.4 JTD SW 140-ex./ 147 1.9 JTDM 150-ex./ 159 2.4 JTDM SW Qtronic 200-ex./
    GIULIA
    2.2 JTDM ​180 ZF8

  12. #912
    започва да се пристрастява by4eto's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Монтана
    Age
    50
    Posts
    61

    Default

    Quote Originally Posted by monchaka1 View Post
    да мисля че добре сте избрали неделните дни и ние трябва така да направим аз мисля че колегите са избрали 22.03 да посрешнеме пролетта подобаващо с едно сабиране в чест на наи-красивите коли
    Поздрави
    Аз щях да дойда,мамка му бях решил да бягам от работа, ако беше слънце ама тоя ще ми размота бинтовете. Измислете дата за поправителен, Колеги!
    Alfa Romeo 155 2.0TS 16v'; 155 2.0 16v TURBO
    Fiat Tempra 1.9td'

  13. #913

    Default

    Гледам няма никой против датата,мястото и часа!
    Това означава само едно.....пълна бройка сме!
    А дано .................................................. ..........ма надали
    156 2.4 JTD SW 140-ex./ 147 1.9 JTDM 150-ex./ 159 2.4 JTDM SW Qtronic 200-ex./
    GIULIA
    2.2 JTDM ​180 ZF8

  14. #914
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    66

    Default

    Да колега закъснях много в 18:00 тръгнах от Асеновград и около 22:00 минах околовръстното на Монтана и реших да не те безпокоя толкова късно но на 13 април ще пътувам за София и ще ти звънна да се видим.P.S. Колеги съжалявам че трябва да ви го кажа но от Враца до Видин включително е много жалка картинка (пропадия).

    ---------- Post added at 21:35 ---------- Previous post was at 21:30 ----------

    Да колега закъснях много в 18:00 тръгнах от Асеновград и около 22:00 минах околовръстното на Монтана и реших да не те безпокоя толкова късно но на 13 април ще пътувам за София и ще ти звънна да се видим.P.S. Колеги съжалявам че трябва да ви го кажа но от Враца до Видин включително е много жалка картинка (пропадия).Тези фарове ме измъчиха на дъжд кажете как да махна стъклото за да изчистя рефлекторите.

  15. #915

    Default

    Quote Originally Posted by bizona View Post
    Тези фарове ме измъчиха на дъжд кажете как да махна стъклото за да изчистя рефлекторите.
    Когато минаваш,обаждай се.......няма проблем

    пп....сигурен ли си,че рефлекторите са виновни.....и,че всичко ще се оправи след това......156 не са с много хубави светлини...........кой ,кво ще да ми разправя-не ме кефят..........
    Аз по едно време мислих,че имам проблем с очите заради фаровете.....за 10 мин на фарове и очите ми ставаха на щрудели....камо ли да вали.......а бяха чисто нови(е верно не са оригинални)......И от както Илко ми сложи ксенона се родих...........

    Иначе,ако решиш да махаш стъклото...трябва да го разлепиш(нагрява се-има различни методи) ,почистиш(важно е да не се трие самия рефлектор,защото пада покритието),сглобиш.....занимавка е и ако не си го правил по-добре недей.....а и самата процедура изисква умения,нерви и материали.........има много колеги които могат да ти дадат напътствия..........ако все пак си решил,че сам ще го правиш.
    156 2.4 JTD SW 140-ex./ 147 1.9 JTDM 150-ex./ 159 2.4 JTDM SW Qtronic 200-ex./
    GIULIA
    2.2 JTDM ​180 ZF8

Page 61 of 69 FirstFirst ... 11515960616263 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •