Results 1 to 8 of 8

Thread: ремонт на ел. стъкла ?

  1. #1
    Запален алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пловдив
    Age
    60
    Posts
    120

    Default ремонт на ел. стъкла ?

    моята колица ми сервира поредната изненада - при сваляне и вдигане на стъклото на едно място спира и започва да трака(прескача), като му помогна с ръка го преминава ...явно има счупен зъб вътре в механизма . та въпроса ми е някой имал ли е подобен проблем ,и дали подлежи на ремонт ???
    Alfa GTV 1.8 TS
    Alfa 33 1,4 feeling 94г.
    Alfa 6 2,5 TD - в спомените само

  2. #2
    Трийстройкаджия Bobi_33's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    3,015

    Default

    Quote Originally Posted by hammar View Post
    моята колица ми сервира поредната изненада - при сваляне и вдигане на стъклото на едно място спира и започва да трака(прескача), като му помогна с ръка го преминава ...явно има счупен зъб вътре в механизма . та въпроса ми е някой имал ли е подобен проблем ,и дали подлежи на ремонт ???
    А какъв е смисълът да се ремонтира, при условие, че вече се намират оборудвани врати за по 30-40лв ?
    Alfa 33 1.7 16V QV `85г. карбураторен бензинояд

  3. #3
    Младши алфист alex331700's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    софия
    Posts
    11

    Default

    не се намират

  4. #4
    Старши алфист JORDANGT's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    София Красна Поляна
    Age
    47
    Posts
    779
    Blog Entries
    1

    Default

    Quote Originally Posted by alex331700 View Post
    не се намират
    Не си търсил или поне не където трябва.Питай старите кучета все има на какво да те светнат след като се върнат от феста.

    Alfa33 1.3 90г.Alfa33 1.5 93г.Alfa33 1.4 94г.Alfa146 1.4TS 97г.Alfa146 1.8TS 99г.Sprint 1.5 78г.Аlfa33 1.7 4x4 91г Sprint 1.7 16V 83г.Alfa145 1.3 96г.Alfa156 2.0 99г.147 1.6 03г.145 2.0 Alfa159 1,9 JTD Ti

  5. #5
    Запален алфист
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    перник
    Age
    56
    Posts
    101

    Default

    Quote Originally Posted by hammar View Post
    моята колица ми сервира поредната изненада - при сваляне и вдигане на стъклото на едно място спира и започва да трака(прескача), като му помогна с ръка го преминава ...явно има счупен зъб вътре в механизма . та въпроса ми е някой имал ли е подобен проблем ,и дали подлежи на ремонт ???
    мога да те уредя каква ти трябва.лява или дясна
    вече без Алфа,но да видим до кога!

  6. #6

    Default

    az imam su6tiq problem sus stukloto i sa mi kazvali 4e zubite sa se izhabili i az si tursq ili nova ma6inka ili nova vrata za predpo4itane e novata ma6inka za6toto novata vrata 6te rqbva da se preboqdisva moje bi

  7. #7
    Запален алфист
    Join Date
    May 2008
    Location
    София
    Posts
    327

    Default

    Quote Originally Posted by zlati View Post
    az imam su6tiq problem sus stukloto i sa mi kazvali 4e zubite sa se izhabili i az si tursq ili nova ma6inka ili nova vrata za predpo4itane e novata ma6inka za6toto novata vrata 6te rqbva da se preboqdisva moje bi
    Абсолючтно точно, имам го същоят проблем на 45-цата с тракането, и разбира се на шофьорската врата. Вземи си само машинка и толкоз, аз ще си взема на старо.
    145 1.7 16V Boxer


  8. #8
    чичка с очила и шкембенце Член на клуба mordohy's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Кюстендил Перник.
    Age
    61
    Posts
    7,084
    Blog Entries
    1

    Default

    Quote Originally Posted by zlati View Post
    az imam su6tiq problem sus stukloto i sa mi kazvali 4e zubite sa se izhabili i az si tursq ili nova ma6inka ili nova vrata za predpo4itane e novata ma6inka za6toto novata vrata 6te rqbva da se preboqdisva moje bi
    Имам такава работеща, проблема е кой да я свали!
    Колега, първо добре дошъл във Форума ни!
    Второ, попрочети правилата.
    От това не го е заболяло зъб никого!
    Имаме си много хубава азбука и е престъпление да я погазваме.
    Ако имаш проблем с писането, обади се на първия, който видиш, че е на линия и ще ти помогнем.
    На лично или на скайп, няма значение.
    На където и да се въртиш, задника ти пак ще е отзад!
    Интелектуален кръг БКАР. Няма тема, която да не превърнем в плюскане и пукница.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •