Page 1 of 8 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 112

Thread: Жените и Алфа Ромео

  1. #1
    Запален алфист hunter1989's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Елин Пелин/София
    Posts
    384

    Default Жените и Алфа Ромео

    Здравейте колеги . Искам да попитам нещо. Та вие имате ли проблеми със жените, откакто имате алфи. Не знам дали е от колата , но след като я взех и нещата се обърнаха . Жената ме заряза , върна се при стария си (първо малко ревнуваще , после мрънкаше , след това искаше да я потроши , а накрая ме остави ) , а това да ме загледа момиче докато карам е невъзможно. Добре че ми потраква колата та се обръщат от любопитство, да видят каква косачка минава покрай тях . А като мине ГоУфО и направо се разтапят , пък за БМВ да не говорим .

  2. #2
    ... to6ko's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Пазарджик
    Age
    37
    Posts
    1,021

    Default

    Quote Originally Posted by hunter1989 View Post
    Здравейте колеги . Искам да попитам нещо. Та вие имате ли проблеми със жените, откакто имате алфи. Не знам дали е от колата , но след като я взех и нещата се обърнаха . Жената ме заряза , върна се при стария си (първо малко ревнуваще , после мрънкаше , след това искаше да я потроши , а накрая ме остави ) , а това да ме загледа момиче докато карам е невъзможно. Добре че ми потраква колата та се обръщат от любопитство, да видят каква косачка минава покрай тях . А като мине ГоУфО и направо се разтапят , пък за БМВ да не говорим .
    има нещо вярноо уууууууу Голфууу сами влизат!!
    Last edited by to6ko; 03-06-2010 at 01:54.
    0892 488 330-Теодор
    Alfa Romeo 145 3.0 24V
    Alfa Romeo 146 TI-Turbo

  3. #3
    ИзРуД V@K@T@'s Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Търговище
    Age
    36
    Posts
    1,661

    Default

    да ти кажа и аз съм се замислял по въпроса дали от далеч ни личи , че харесваме колите си повече или просто за жените Алфа не е кола НЕЗНАМ

    33-(1.3),(1.5 TI),(1.7 8V),(1.7 16V),145-(1.4TS),(2.0TS),(1.7 16V Boxer),146-(1.4TS),155-(1.7 TS),156-(2.4 JTD),(1.9JTDm),164-(2.0 V6 Turbo), 159-(2.4 JTDm)
    Само черна Алфа може да бие друга черна Алфа

  4. #4

    Default

    Quote Originally Posted by hunter1989 View Post
    Здравейте колеги . Искам да попитам нещо. Та вие имате ли проблеми със жените, откакто имате алфи. Не знам дали е от колата , но след като я взех и нещата се обърнаха . Жената ме заряза , върна се при стария си (първо малко ревнуваще , после мрънкаше , след това искаше да я потроши , а накрая ме остави ) , а това да ме загледа момиче докато карам е невъзможно. Добре че ми потраква колата та се обръщат от любопитство, да видят каква косачка минава покрай тях . А като мине ГоУфО и направо се разтапят , пък за БМВ да не говорим .
    Колега имаше една тема преди време точно същата, мисля че колегата JAMAL и Stefan Caromov се бяха оплакали от същото...
    Last edited by Jivko7777; 05-07-2013 at 01:04.
    156 2.4JTD 136+ PS

  5. #5
    Alfa болен мозък milenamr's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пловдив
    Posts
    515

    Default

    Интересно, вие колите за да се обръщат женски след тях ли ги вземате?
    Тоест да разбирам, че основната ви цел е да правите впечатление?
    От мнениицата, изписани по-горе такъв вятър полъхва, което ме навява на мисълта, че сте объркали марката
    Или аз явно съм на противоположния полюс, защото точно "болестта" ми по алфа ме събра с моя мъж-намерихме се в "болницата" Алфа Ромео

    Аlfa e passione - 155 2.0 SUPER 143bhp '94 / ex 33 1.3 iEL 90bhp '93 & 1.5 iE 105bhp '91
    Втора национална среща на 155

  6. #6

    Default

    Quote Originally Posted by hunter1989 View Post
    Не знам дали е от колата , но след като я взех и нещата се обърнаха . Жената ме заряза , върна се при стария си (първо малко ревнуваще , после мрънкаше , след това искаше да я потроши , а накрая ме остави )
    Това и е хубавото на колата поне - почти никога не се връща при "стария"......
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  7. #7
    Alfa болен мозък milenamr's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пловдив
    Posts
    515

    Default

    Quote Originally Posted by hunter1989 View Post
    Здравейте колеги . Искам да попитам нещо. Та вие имате ли проблеми със жените, откакто имате алфи. Не знам дали е от колата , но след като я взех и нещата се обърнаха . Жената ме заряза , върна се при стария си (първо малко ревнуваще , после мрънкаше , след това искаше да я потроши , а накрая ме остави )
    И още едно предимство на колата, че помага нещата да си дойдат на мястото
    Щом жената те е зарязала заради колата, можеш да си извадиш много ясен и показателен извод, до колко е била за тебе (жената).
    Трябва да си благодарен, че така се е случило навреме

    Аlfa e passione - 155 2.0 SUPER 143bhp '94 / ex 33 1.3 iEL 90bhp '93 & 1.5 iE 105bhp '91
    Втора национална среща на 155

  8. #8

    Default

    Quote Originally Posted by milenamr View Post
    Щом жената те е зарязала заради колата, можеш да си извадиш много ясен и показателен извод, до колко е била за тебе (жената).
    Трябва да си благодарен, че така се е случило навреме
    Ми да - тва им е проблема на много хора, не виждат какво печелят, когато губят.....колегата не мое да си представи какво щеше да е ако я гръмне с двуцевката, направи и едни близнаци, и тя духне след като му ги натресе.....и земе колата и половин апартамент, и част от дворно място да речем......
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  9. #9

    Default

    То заради такива на пернишки "Обичам те!" се превежда като "Качвай се у гоуфо, ма!"
    Video meliora proboque deteriora sequor.

  10. #10
    жена зад волана mim's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    София
    Posts
    1,142

    Default

    не сте нацелили правилните жени, забравяйте ги и си намерете такива, които харесат алфи, само внимавайте жената да не ви докопа седалката зад волана, че може да не успеете да си я вземете после
    Ако парите ти стигат, значи нямаш въображение.
    AR 156, 1.6 TSpark 2000г на метан - R.I.P.

  11. #11

    Default

    Quote Originally Posted by hunter1989 View Post
    Здравейте колеги . Искам да попитам нещо. Та вие имате ли проблеми със жените, откакто имате алфи. Не знам дали е от колата , но след като я взех и нещата се обърнаха . Жената ме заряза , върна се при стария си (първо малко ревнуваще , после мрънкаше , след това искаше да я потроши , а накрая ме остави ) , а това да ме загледа момиче докато карам е невъзможно. Добре че ми потраква колата та се обръщат от любопитство, да видят каква косачка минава покрай тях . А като мине ГоУфО и направо се разтапят , пък за БМВ да не говорим .
    купи си кабрио и мини леко през Студентски град хаха Не давай много газ за да могат да се качват в движение хаха и после

    п.с.баварец кабриолет!! местните моми от прованса много ги тачат:РР
    Last edited by santo_traficante; 03-06-2010 at 10:03.
    Volvo S80 D5 awd 2010г.

  12. #12
    метален Член на клуба bager's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    София
    Age
    50
    Posts
    1,028

    Default

    Quote Originally Posted by hunter1989 View Post
    Здравейте колеги . Искам да попитам нещо. Та вие имате ли проблеми със жените, откакто имате алфи. Не знам дали е от колата , но след като я взех и нещата се обърнаха . Жената ме заряза , върна се при стария си (първо малко ревнуваще , после мрънкаше , след това искаше да я потроши , а накрая ме остави ) , а това да ме загледа момиче докато карам е невъзможно. Добре че ми потраква колата та се обръщат от любопитство, да видят каква косачка минава покрай тях . А като мине ГоУфО и направо се разтапят , пък за БМВ да не говорим .
    Братле, изясни си приоритетите! Щом търсиш тоя тип жени взимай гоУф или БМВ, елементарно е.
    ALFA ROMEO 156 SW SELESPEED - EX
    ALFA ROMEO 159 SW 1.9 Mjet - EX
    ALFA ROMEO 156 2.4 JTD-EX
    ALFA ROMEO 33 1.8TD -R.I.P.

  13. #13

    Default

    Към моята Алфа най-често се заглеждам аз,не ми омръзва мамка й.Ако исках да ме зяпат кифлите ,щях да си взема БМВ за тея пари,повечето явно ги възбужда това съкращение.

    Приятелката ми не само харесва Алфата ,ми и постоянно я кичи с някакви мини играчки в зависимост от сезона(доскоро имахме новогодишен чореп на огледалото ),сега сме с Раче прегърнало освежителя
    Alfa Romeo 147 1,9 JTD 8v 115 cv + STEINHOF SPORT

  14. #14
    Конярката pinkmousy's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    София
    Posts
    96

    Default

    Колеги, не разбирам защо търсите връзка между две съвсем различни неща. Жената, ако е читава, ще те обича, каквато и кола да караш и колкото и време да лежиш под нея. Ако не е - и с най-скъпата кола няма да можеш да я задържиш дълго (защото рано или късно ще се появи някой с по-хубава). Както казва колежката mim - търсете си жени с алфа Тогава със сигурност ще имате повече от едно общо хоби
    Колега AR147, не прекалявайте с плюшените играчки Все пак алфата не е някаква лигава кола Мъжа ми ме скъса от бъзик като му казах какво смятам да си сложа в нея, и дори аз се отказах
    GTV 2.0 TS '95
    Alfa 145 1.6 Boxer '96 - ex

  15. #15
    Ор'гинална с бандИрол viki's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Варна
    Posts
    1,159

    Talking

    'айде сега жените виновни...
    Аз лично не бих взела насериозно някой,с подобен род "мислене"
    Слезте на земята моля ви се,и пораснете !!!!Иначе ще ви налазват инфантилни госпожички фУр евър
    “And what is good, Phaedrus, And what is not good— Need we ask anyone to tell us these things...?”
    ― Robert M. Pirsig, Zen and the Art of Motorcycle

Page 1 of 8 123 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •