Page 3 of 8 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 31 to 45 of 112

Thread: Жените и Алфа Ромео

  1. #31
    метален Член на клуба bager's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    София
    Age
    50
    Posts
    1,028

    Default

    Чакайте бе, много сериозно почнахте, човека не е казал за какво му трябва жена.
    Ако му трябва за семейство, то тогава няма значение каква кола ще кара, там жената се избира, а и самата тя избира по други критерии.
    Ако иска малките прости пачи, без грам собствено мнение в главата, просто за да се забавлява, ами тогава да смени колата - това е!
    ALFA ROMEO 156 SW SELESPEED - EX
    ALFA ROMEO 159 SW 1.9 Mjet - EX
    ALFA ROMEO 156 2.4 JTD-EX
    ALFA ROMEO 33 1.8TD -R.I.P.

  2. #32
    Черная Молния MUROMAN's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    СОФИЯ-Подуене
    Age
    39
    Posts
    3,446

    Default

    Quote Originally Posted by bager View Post
    Чакайте бе, много сериозно почнахте, човека не е казал за какво му трябва жена.
    Ако му трябва за семейство, то тогава няма значение каква кола ще кара, там жената се избира, а и самата тя избира по други критерии.
    Ако иска малките прости пачи, без грам собствено мнение в главата, просто за да се забавлява, ами тогава да смени колата - това е!
    Това изчерпва темата.
    ALFA ROMEO 155 1.8TS MY95 SPORT -The Legend - бивша


    Renault Megane II Grand Tour-2004г

  3. #33

    Default

    Е, не, те жените обичат да обикалят мокри спирките на градски транспорт, докато си приберат в 60кв.м. панелка, където имат два тона чинии за миене и една тенджера манджа за готвене, след което трябва да проснат прането и да олабят жилата на мъжа си, а на следващия ден с невероятен кеф стават в 6ч. сутринта, за да чакат трамвая 40 минути и да отидат на работа за 8-9 часа.....
    Даже съм сигурен, че обожават да ходят на море през две години, на планина през четири, а на ресторант само на годишнина от сватбата.
    Иначе парите не са от значение.... ама изобщо!
    http://clubalfaromeo.com/forum/image.php?type=sigpic&userid=19&dateline=121699486  0

  4. #34
    Старши алфист Sm0k's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Велико Търново / София
    Age
    39
    Posts
    650

    Default

    Quote Originally Posted by bager View Post
    Чакайте бе, много сериозно почнахте, човека не е казал за какво му трябва жена.
    Ако му трябва за семейство, то тогава няма значение каква кола ще кара, там жената се избира, а и самата тя избира по други критерии.
    Ако иска малките прости пачи, без грам собствено мнение в главата, просто за да се забавлява, ами тогава да смени колата - това е!
    Ми така се стече разговора Иначе не виждам какво сериозно може да се каже, очевидно ако имаш проблем с жените, независимо дали "малките прости пачи, без грам собствено мнение в главата" или някакъв друг вид жени, проблема не е точно в колата, малко е несериозно да се мисли по тоя начин

    Quote Originally Posted by Kuku View Post
    Е, не, те жените обичат да обикалят мокри спирките на градски транспорт, докато си приберат в 60кв.м. панелка, където имат два тона чинии за миене и една тенджера манджа за готвене, след което трябва да проснат прането и да олабят жилата на мъжа си, а на следващия ден с невероятен кеф стават в 6ч. сутринта, за да чакат трамвая 40 минути и да отидат на работа за 8-9 часа.....
    Даже съм сигурен, че обожават да ходят на море през две години, на планина през четири, а на ресторант само на годишнина от сватбата.
    Иначе парите не са от значение.... ама изобщо!
    А Кики, както обикновенно успя да каже най-важното по темата, със завидна лекота
    Alfa Romeo Tipo 940 MY 2014, 1400 Turbo Benzina Multiair 16v, Giulietta Serie 1 Distinctive, MD 11/2015
    Alfa Romeo Tipo 930 MY 1997, 1400 Twin Spark 16v, 145 Serie 1 Lusso, MD 04/1997 [Ex]

  5. #35
    YeLLoW SuBMariNE tokata_pz_flex's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Пазарджик
    Age
    38
    Posts
    2,790

    Default

    Ооо , темата не трябва да е сериозна ... по случайност тръгна на там Куку е реалист естествено ...
    А иначе , повярвайте ми , ако не можете да вържете 2 приказки , и с готина кола няма да хванете момиче
    145 1.6 ТС '97 ех.
    145 1.9 JTD '00
    307 CC 2.0 '04

  6. #36
    метален Член на клуба bager's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    София
    Age
    50
    Posts
    1,028

    Default

    Quote Originally Posted by Kuku View Post
    Е, не, те жените обичат да обикалят мокри спирките на градски транспорт, докато си приберат в 60кв.м. панелка, където имат два тона чинии за миене и една тенджера манджа за готвене, след което трябва да проснат прането и да олабят жилата на мъжа си, а на следващия ден с невероятен кеф стават в 6ч. сутринта, за да чакат трамвая 40 минути и да отидат на работа за 8-9 часа.....
    Даже съм сигурен, че обожават да ходят на море през две години, на планина през четири, а на ресторант само на годишнина от сватбата.
    Иначе парите не са от значение.... ама изобщо!
    Хахаха, тая овца дето ще се оглежда каква кола карам, не я ща. Тая винаги ще си намери друг с по-хубава от твойта след време, каквато и кола да караш!
    Говорим за ценностна система, не за друго.
    Жената между другото може и сама да си купи кола, нали, какво и пука за твоята? Ааа...или говорим за ония жени, дето им е по-лесно нищо да не вършат и да чакат мъжлето нещо да им купи.
    Една жена ако е финансово зависима от теб, не и пречи да е финансово зависима от когото и да било! Колкото повече- толкова повече.
    С пари и коли можеш да си "купиш" жена, или по-скоро да я "наемеш" за известен период, ама не ми се ще да си мисля че за семейство това ти трябва.
    ALFA ROMEO 156 SW SELESPEED - EX
    ALFA ROMEO 159 SW 1.9 Mjet - EX
    ALFA ROMEO 156 2.4 JTD-EX
    ALFA ROMEO 33 1.8TD -R.I.P.

  7. #37
    YeLLoW SuBMariNE tokata_pz_flex's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Пазарджик
    Age
    38
    Posts
    2,790

    Default

    Именно , щото винаги някой ще има повече от теб
    Преди 3-4-5 години като си хванах сериозна приятелка , си я хванах пеша и с наглост . После се возихме на мамината лодка ...
    145 1.6 ТС '97 ех.
    145 1.9 JTD '00
    307 CC 2.0 '04

  8. #38
    Старши алфист Sm0k's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Велико Търново / София
    Age
    39
    Posts
    650

    Default

    Quote Originally Posted by tokata_pz_flex View Post
    Ооо , темата не трябва да е сериозна ... по случайност тръгна на там Куку е реалист естествено ...
    А иначе , повярвайте ми , ако не можете да вържете 2 приказки , и с готина кола няма да хванете момиче
    Абе ше си хванеш, ама ако не те бърка, че и тя няма да може да върже две приказки Което вероятно тия дето не могат да вържат две приказки не ги бърка всъщност
    Alfa Romeo Tipo 940 MY 2014, 1400 Turbo Benzina Multiair 16v, Giulietta Serie 1 Distinctive, MD 11/2015
    Alfa Romeo Tipo 930 MY 1997, 1400 Twin Spark 16v, 145 Serie 1 Lusso, MD 04/1997 [Ex]

  9. #39

    Default

    По тази логика, една жена винаги може да обикне друг, каквто и да си ти - беден богат, красив, гърбав.....
    Да не излезе на края, че проблема не е нито в колата, нито в жената


    Ами да, СмОк, кво им пука, че са тъпи, като са на един акъл
    Last edited by Kuku; 03-06-2010 at 16:34.
    http://clubalfaromeo.com/forum/image.php?type=sigpic&userid=19&dateline=121699486  0

  10. #40
    Старши алфист Sm0k's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Велико Търново / София
    Age
    39
    Posts
    650

    Default

    Quote Originally Posted by bager View Post
    С пари и коли можеш да си "купиш" жена, или по-скоро да я "наемеш" за известен период, ама не ми се ще да си мисля че за семейство това ти трябва.
    Никъде не сме казвали, че говорим за финансово зависими жени, нито за такива които са с тебе само заради кинтите, без да ги интересува друго. Ама с риск да се повторя, след красноречието на Кики (от преди малко за мокрите спирки и градския транспорт) повече нямам какво да добавя по въпроса
    Ама е вярно това - хубаво, винаги някой друг има повече кинти от тебе или по-готина кола, ама ти можеш да вържеш три приказки вместо две... И това значи ли, че няма такъв, който да може да върже четири приказки Или какъвто там искате критерии вземете, винаги може да се гледа аналогично на него

    Имам чувството, че тука говорим за различни неща - някои говорят за жени, които са прекалено меркантилни (което е действително трагикомична история), а други говорят за това, че както и да го гледаш нашия свят е изграден около принципите на пазарната икономика. Вярно, в магазина за "сандалки в мола" не питат ква ти е ценностната система. И тия дето продават мини купъри за кухи манекенки също не питат ква ти е ценостната система. Ама и в аптеката не питат ква ти ценностната система. Лекарставата се купуват със същите пари, с които се купуват и сандалки в мола, колкото и несправедливо да ви се струва Образованието за децата ви също се купува със същите пари, с които някой купува мини купър на някоя куха лейка... Добро или лошо, това е положението
    Last edited by Sm0k; 03-06-2010 at 16:49.
    Alfa Romeo Tipo 940 MY 2014, 1400 Turbo Benzina Multiair 16v, Giulietta Serie 1 Distinctive, MD 11/2015
    Alfa Romeo Tipo 930 MY 1997, 1400 Twin Spark 16v, 145 Serie 1 Lusso, MD 04/1997 [Ex]

  11. #41
    Болен алфист Kris's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Варна
    Posts
    3,318

    Default

    голяма философия вкарахте.... мен па много ме заглеждат бабички
    33 16v/MR2 SW20/S3 8L

  12. #42
    No brain,no pain. myato's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Плевен
    Posts
    3,920

    Default

    Я пък съм си мого рахат.Хванах жената под ръчичка.Обикаляхме,докато си изтъркахме подметките,щото знаехме какво искаме и като я мернахме,отнесохме я като куцо пиле домат.
    Колкото до инсталирането на шофьорското място,опитвам,ама не поддава.Иска да се вози и да си зяпа,въпреки че е взела книжка няколко месеца след мен.
    Alfa Romeo 1.9 JTD 00

  13. #43
    iS-killer Abar7h's Avatar
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    София
    Age
    33
    Posts
    756

    Default

    Благодари на Алфата, че те е отървала от тази жена - щом те е зарязала заради колата, значи не е държала достатъчно на теб, или в краен случай ти си бил прекалено зарибен по колата, което не ми се вярва! Виждал съм какви ли не неща, които могат да си послужат като пример за да не се ядосваш - на сбирките на E30-клуба има един човек на около 35-40 години, който взима децата от училище, и заедно с жена си пристига на baumax всяка събота, дори на -7 градуса е идвал, но децата и жена му са с него, понеже знаят, че това му е страстта, и само така може да се забавлява! Моята жена (приятелка ма нали така е модерно да се вика ) също вече ме разбира, не се учудва когато и кажа, че съм си взел някаква част за колата, или когато се изпиля на някой светофар - тя знае че това ми носи удоволствие, и затова не спори с мен и ме обича, както и аз нея естествено! Всичко е въпрос на компромис според мен, но има по-възрастни и по-опитни форумци, нека те кажат дали е така.
    Alfa Romeo 146 1.6TS '97 - ex
    Fiat Grande Punto 1.4 Dynamic - ex
    BMW 328i

  14. #44
    No brain,no pain. myato's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Плевен
    Posts
    3,920

    Default

    От базата на 40-така,от които октомври,живот и здраве 20 год. съвместен живот,мога да кажа едно.Всичко е въпрос на разбирателство и разумен компромис.
    Когато търсиш чук и бег,това получаваш.Тогава не трябва да впрягаш чувства.
    Alfa Romeo 1.9 JTD 00

  15. #45

    Default

    Проблемът не се състои в колата, а във вниманието..Естествено че ако обръщаш внимание на друга своя страст и я поставиш над своето момиче ще се отчуждиш и ще я отблъснеш. Или тя ще е на 1 -во място или някой друг ще я кара да се чувства там... Цялото разбирателство е един огромен двустранен компромис.
    AR 156 2.4 JTD 98' RED ~200 bhp - EX
    Seat Toledo 1L 1,9 TDI EX
    AUDI A4 Avant B5 1,9 TDI ~150 H.P Quattro

Page 3 of 8 FirstFirst 12345 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •