Page 2 of 8 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 16 to 30 of 112

Thread: Жените и Алфа Ромео

  1. #16
    Черная Молния MUROMAN's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    СОФИЯ-Подуене
    Age
    39
    Posts
    3,446

    Default

    Quote Originally Posted by hunter1989 View Post
    Здравейте колеги . Искам да попитам нещо. Та вие имате ли проблеми със жените, откакто имате алфи. Не знам дали е от колата , но след като я взех и нещата се обърнаха . Жената ме заряза , върна се при стария си (първо малко ревнуваще , после мрънкаше , след това искаше да я потроши , а накрая ме остави ) , а това да ме загледа момиче докато карам е невъзможно.
    Аз съм имал и Имам сериозни проблеми с женската страна на нещата заради колата.Не знам дали е ревност , неприязъм или омраза. Все ми чете ,че се занимавам с колата,че все нещо и правя и все за нея говоря.
    Приятелката ми е фен на Хауди.
    Не искам да ме заглеждат заради колата ,но е 100% вярно ,че младите мацки кълват най-много на Вентилаторите и на Мерцедеси и най-вече НОВИ коли.
    Които*която* не ми харесва колата да не се вози в нея и тва е !!!
    ALFA ROMEO 155 1.8TS MY95 SPORT -The Legend - бивша


    Renault Megane II Grand Tour-2004г

  2. #17

    Default

    Quote Originally Posted by MUROMAN View Post
    вярно ,че младите мацки кълват най-много на Вентилаторите и на Мерцедеси и най-вече НОВИ коли.
    криза е и за тва
    Volvo S80 D5 awd 2010г.

  3. #18
    започва да се пристрастява gkalinov's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    кричим
    Posts
    38

    Default

    Най-важното събитие в живота на един мъж е избора на жена(съпруга).Една жена може да те ,,издигне,, много нависоко, но може и да те смачка.Затова ,когато настъпи момента да се избира, се гледа много.Приказки от рода на тези,че бъркаш в торбата със змиите и каквото хванеш ,са глупости на търкалета и оправдания за неуспелите в тази насока.А едно от най-важните неща за една жена е много да внимава пред кого се ,,разкрачва,,защото могат да настъпят големи обърквации по много направления. Така че ,не колите са виновни за много от действията на жените.Това разбира се е само един поглед от една ,,мъжка,, камбанария и не ангажирам никого с него.
    Last edited by gkalinov; 03-06-2010 at 12:44.

  4. #19
    ... nhg's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Габрово
    Age
    49
    Posts
    488

    Default

    Абе колеги, вие сериозно ли си мислите, че за една жена (поне при сериозна връзка/обвързване/брак/деца...) има значение дали ще карате Ауди, БМВ или Алфа?
    Thesis 2.4 Emblema
    x166 2.0 TS / xDedra 1.6 / x145 1.6 boxer

  5. #20

    Default

    Колите са за лигльовци - купи си пистов мотор и ходи по кафетата с него
    http://clubalfaromeo.com/forum/image.php?type=sigpic&userid=19&dateline=121699486  0

  6. #21
    Заблуден дизелджия RoMeO_156_GTA's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Велико Търново
    Posts
    1,726

    Default

    Quote Originally Posted by hunter1989 View Post
    ...а това да ме загледа момиче докато карам е невъзможно. Добре че ми потраква колата та се обръщат от любопитство, да видят каква косачка минава покрай тях . А като мине ГоУфО и направо се разтапят , пък за БМВ да не говорим .
    Нищо лично , но извинявай , с тази кола искаш да те заглеждат мацките ? Е няма как да стане ... Тук си имаме един червен спайдър и си чупят вратовете направо като мине покрай тях . Нали пак е Алфа Ромео , но е нов и лъскав Главно това гледат повечето млади момичета .... Виж на Мерцедес много кълват , както каза и Мъромана , дори да си някой шушляк или чичко , но това са само тези от типа дето почва с к Вярвам такава не ти трябва
    AR GT Face 1.9 JTD 16v Nero Carbonia
    AR 146 Face 1.9 JTD 8v Grigio Martora / Fiat Punto Mk1 1.2
    Ex: 147 1.9 JTD Proteo Red; 147 1.9 JTD Nero; 147 1.9 JTD Grigio Africa; 156 Face 1.9 JTD Blue Notte; 147 Face 1.9 JTDm Nero; E61 530 Xi

  7. #22
    YeLLoW SuBMariNE tokata_pz_flex's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Пазарджик
    Age
    37
    Posts
    2,790

    Default

    Над 90 % от жените предпочитат да се заглеждат по кола , за която винаги са си мечтали , а не по големите джипки и С-класи .
    Алфата ми я заглеждат много , но жени които чергата им се разпростира до това ниво .
    Кабриото го гледат всички , дори и мъжете . Получавам сценична треска вътре ...
    Ако използвате колите си , за да избивате комплекс и да се опитвате да привлечете вниманието на жените , тогава би ви интересувало как ви гледат .
    Една истинска жена ( сериозна ) няма да бъде с вас заради колата . Тя ще излиза с вас пеш , с колело и с каквото и да е , без да и прави впечатление .
    145 1.6 ТС '97 ех.
    145 1.9 JTD '00
    307 CC 2.0 '04

  8. #23
    Заблуден дизелджия RoMeO_156_GTA's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Велико Търново
    Posts
    1,726

    Default

    Много мъдро мнение
    AR GT Face 1.9 JTD 16v Nero Carbonia
    AR 146 Face 1.9 JTD 8v Grigio Martora / Fiat Punto Mk1 1.2
    Ex: 147 1.9 JTD Proteo Red; 147 1.9 JTD Nero; 147 1.9 JTD Grigio Africa; 156 Face 1.9 JTD Blue Notte; 147 Face 1.9 JTDm Nero; E61 530 Xi

  9. #24
    Старши алфист Sm0k's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Велико Търново / София
    Age
    39
    Posts
    650

    Default

    Quote Originally Posted by tokata_pz_flex View Post
    Една истинска жена ( сериозна ) няма да бъде с вас заради колата . Тя ще излиза с вас пеш , с колело и с каквото и да е , без да и прави впечатление .
    Quote Originally Posted by RoMeO_156_GTA View Post
    Много мъдро мнение
    Ако това последното за колелото е много мъдро мнение не съм много съгласен С тая сериозна жена, ако утре имате сериозна връзка и не дай боже нещо се случи, с колелото ли ше закараш примерно сина ви до болницата. Жените мислят за такива неща, не защото са меркантилни, а щото го правят подсъзнателно и това е съвсем нормално. Нарича се инстинкт и целта му е да се продължава рода. Както едно време са избирали неандерталеца, който може да убие по-голямо животно и да нахрани семейството в пещерата. И това перчене е при всички животни, пауните го правят с пера, маймуните се бият в гърдите, хората го правят на друг принцип и по други критерии, така че е съвсем нормално

    Иначе съм съгласен, че не е много нормално, каква ти е колата да е водещото в отношенията ти с жените. Особено с оглед на факта че след като се возиш на 15 годишна каляска, няма особено значение дали е Голф, Алфа или Вентилатор Ама ако все пак трябва да кажа нещо по темата, аз лично познавам много момичета които се кефят на Алфа. Ако някое момиче се кефи повече на Голф отколкото на Алфа, или момичето е израстнало в няква среда подобна на "пеунишката" или проблема е в конкретния екземпляр Алфа Иначе просто не е нормално, щото повечето нормални жени имат вроден усет за естетика, а Алфа както всички знаем бие повечето марки в това отношение А пък и RoMeO е прав, че женките след такива по-лъскави и спортни Алфи направо си счупват вратовете
    Last edited by Sm0k; 03-06-2010 at 14:33.
    Alfa Romeo Tipo 940 MY 2014, 1400 Turbo Benzina Multiair 16v, Giulietta Serie 1 Distinctive, MD 11/2015
    Alfa Romeo Tipo 930 MY 1997, 1400 Twin Spark 16v, 145 Serie 1 Lusso, MD 04/1997 [Ex]

  10. #25
    Запален алфист adv_petrov's Avatar
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    Човек от Чикаго :D
    Posts
    221

    Default за жените и колата

    Първо да отбележа заради по-горните коментари, че никога не съм имал нещо наум когато съм се занимавал с жена (да очаквам нещо сериозно, като обвързване или ала-бала). Сори, ама който тръгне с тия мисли, когато се сваля с някоя...мани-мани (напоследък само парцаляк и нищо не можеш да очакваш, освен чук и бег).Нещата или си стават от само себе си, или се разделяте.
    Второ:
    1) Е като карах отначало Голфа, никоя не се загледа в него, нито чух ей така инициативен коментар. Още не се заглеждат грам по него, почти всеки ден го карам.
    2) Откакто си взех Алфата, гледам мацките се заглеждат по нея, като се возят вътре сами почват да коментират (без да казвам нещо, честна дума) че е много хубава, че ги кефи как реве и т.н. С Алфата имам такива попадения, че си умирам от кеф...
    3) Като си джиткам напоследък с Ягуара с форсаж, ще им паднат долните челюсти, и усмивките са от ухо до ухо, дет' съ вика.
    Така че колегата дето е пуснал темата, да знае - не е от колата, ако има проблем с мадамата - Алфичката само може да ти удари едно рамо в интимните взаимоотношения, не да ти ги развали. Затова редовно миене, редовно въртене с нея и горе главата, после ще имаш да ни черпиш.
    Attached Images Attached Images
    Alfa 156 2.0 - ех,
    Lancia Z 2.0i 147hp - ex,
    Lancia Y 1.4LX 80hp -ex
    Още италианки би било мазохизъм и горене пари на клада.

  11. #26
    Болен алфист DerMeister's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    София
    Age
    38
    Posts
    1,180

    Default

    Quote Originally Posted by Sm0k View Post
    Ако това последното за колелото е много мъдро мнение не съм много съгласен С тая сериозна жена, ако утре имате сериозна връзка и не дай боже нещо се случи, с колелото ли ше закараш примерно сина ви до болницата. Жените мислят за такива неща, не защото са меркантилни, а щото го правят подсъзнателно и това е съвсем нормално. Нарича се инстинкт и целта му е да се продължава рода.
    Те, ако наистина мислят, така жална им майка. Има сериозни хора с възможости, които нямат книжки или коли и на по 40 години. Като имаш някой таралясник, но нямаш пари за газ до болницата или да си платиш парното, за какво продължаване на рода става въпрос?
    Алфа Ромео 146 1.6TS 1999
    Mazda 6 2.3 2005

  12. #27
    Старши алфист Sm0k's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Велико Търново / София
    Age
    39
    Posts
    650

    Default

    Quote Originally Posted by DerMeister View Post
    Те, ако наистина мислят, така жална им майка. Има сериозни хора с възможости, които нямат книжки или коли и на по 40 години. Като имаш някой таралясник, но нямаш пари за газ до болницата или да си платиш парното, за какво продължаване на рода става въпрос?
    Май не се разбрахме нещо Имах предвид същото, само че ползвах колелото за пример. Дали няма да имаш пари за повече от колело или няма да имаш пари за гориво е все там. Много пъти е коментирана темата за кво си купуваш кола, като нямаш пари за един резервоар, ама да не се отплесваме пак А хората, които имат възможности но нямат книжки и не искат да карат са друг случай, нямах предвид тях. Въпреки, че във всяко семейство е добре да има поне един шофьор според мен. Въпроса беше друг за мисленето на жените (което както казах не е точно мислене а инстинкт). В края на краищата не твърдя и не мисля, че колата и колелото не са единствения критерии, просто като пример ги позлвах
    Alfa Romeo Tipo 940 MY 2014, 1400 Turbo Benzina Multiair 16v, Giulietta Serie 1 Distinctive, MD 11/2015
    Alfa Romeo Tipo 930 MY 1997, 1400 Twin Spark 16v, 145 Serie 1 Lusso, MD 04/1997 [Ex]

  13. #28
    YeLLoW SuBMariNE tokata_pz_flex's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Пазарджик
    Age
    37
    Posts
    2,790

    Default

    Колега , нали си наясно , че давам колелото за пример просто ...
    Ако си на зор , синчагата и на ръце ще го носиш до болницата тичайки ... а и нямам предвид под сериозна жена - съпруга .
    Сериозната жена е тази , чиято ценностна система и възпитание я поставят над материалното . А перченето при животните не е така , защото именно разсъждаването и мисленето ни дели от тях и еволюцията за това ни е направила доминиращ вид - защото не разчитаме на първичния инстинкт . Поздрави
    145 1.6 ТС '97 ех.
    145 1.9 JTD '00
    307 CC 2.0 '04

  14. #29
    хакуна матата detelazurno's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    София
    Age
    39
    Posts
    1,362

    Default

    Не е от колите бе хора. Или е у вас проблема или у жената. Я се развоете да намерите темата за "таковането" в коли да видите на колко колеги им е връзвало в алфите
    The greatest of all scientific hobbies!

  15. #30
    Старши алфист Sm0k's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Велико Търново / София
    Age
    39
    Posts
    650

    Default

    Quote Originally Posted by tokata_pz_flex View Post
    ...Сериозната жена е тази , чиято ценностна система и възпитание я поставят над материалното . А перченето при животните не е така , защото именно разсъждаването и мисленето ни дели от тях и еволюцията за това ни е направила доминиращ вид - защото не разчитаме на първичния инстинкт . Поздрави
    Наясно съм за примера И съм напълно съгласен за ценностната система на жените, както казах не е нормално материални неща да са водещи в отношенията между мъж и жена, но не смятам и че могат да бъдат напълно изключени И за еволюцията мога да кажа, че съм съгласен
    Но мисълта ми беше, че въпреки разсъдка, по който се различават хората от останалите животни, първичния инстинкт не може да бъде напълно изключен. Ако можеше, щеше да се окаже, че теорията за еволюцията издиша Но ако вземем да дискутираме еволюцията и естествения подбор ще се отплеснем много от темата, иначе има какво да се каже по въпроса

    Пък по въпроса за съпругата, сега под сериозна жена може и да не разбираш съпруга, но е твърде вероятно един ден да поченеш и това да разбираш. Случва се на повечето хора... не че няма изключения, но не е лошо да се мисли в перспектива
    Last edited by Sm0k; 03-06-2010 at 15:40.
    Alfa Romeo Tipo 940 MY 2014, 1400 Turbo Benzina Multiair 16v, Giulietta Serie 1 Distinctive, MD 11/2015
    Alfa Romeo Tipo 930 MY 1997, 1400 Twin Spark 16v, 145 Serie 1 Lusso, MD 04/1997 [Ex]

Page 2 of 8 FirstFirst 1234 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •