Results 1 to 6 of 6

Thread: Още един влюбен в марката Алфа Ромео.

  1. #1
    Младши алфист
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    София
    Posts
    1

    Default Още един влюбен в марката Алфа Ромео.

    Здравейте колеги,от София съм управлявам два автомобила - Сузуки Балено дизел и Ланча Делта 2 ,1.6,75к.с./която е на брат ми/.Познайте кой от автомобилите ми е на сърцето.Почитател съм на италианските автомобили,не само за неповторимия дизайн ,който притежават,но и за типичния средиземноморски темперамент и характер ,който носят със себе си.Макар,че изискват грижи като за дете ,винаги те радват и изненадват.Съжалявам ,че все още не съм си купил някоя трансаксиална Алфа,но и това ще стане във времето.Харесва ми сайта и се надявам да си бъдем полезни.Поздрави.

  2. #2
    Запален алфист sheim's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    moon.....
    Age
    42
    Posts
    138

    Default

    честито колега...много безаварийни километри
    Mercedes C 200 compressor

  3. #3
    Болен алфист Ivanov_'s Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    София/Берковица
    Age
    34
    Posts
    1,058

    Default

    Quote Originally Posted by bojanski View Post
    Здравейте колеги,от София съм управлявам два автомобила - Сузуки Балено дизел и Ланча Делта 2 ,1.6,75к.с./която е на брат ми/.Познайте кой от автомобилите ми е на сърцето.Почитател съм на италианските автомобили,не само за неповторимия дизайн ,който притежават,но и за типичния средиземноморски темперамент и характер ,който носят със себе си.Макар,че изискват грижи като за дете ,винаги те радват и изненадват.Съжалявам ,че все още не съм си купил някоя трансаксиална Алфа,но и това ще стане във времето.Харесва ми сайта и се надявам да си бъдем полезни.Поздрави.
    Добре дошъл във форума колега!

  4. #4

    Default Още един влюбен в марката Алфа Ромео.

    Добре дошъл.
    мене ме нема, в целата схема........

  5. #5

    Default

    мдааа добре дошъл ...и ти препоръчвам нещо старичко да вземеш да се накефиш
    Alfa 145 1.4 t.s

  6. #6
    метален Член на клуба bager's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    София
    Age
    50
    Posts
    1,028

    Default

    Добре дошъл колега. Харесва ми идеята ти за трансаксиална Алфа, но имай предвид, че си трябва смелост и отговорност(или безотговорност де, зависи как го погледнеш) за тая покупка. Аз още не ги намирам, въпреки че от години си мечтая!
    Както и да е, още веднъж добре дошъл и ти пожелавам да се похвалиш с някоя истинска Алфа в най-скоро време.
    ALFA ROMEO 156 SW SELESPEED - EX
    ALFA ROMEO 159 SW 1.9 Mjet - EX
    ALFA ROMEO 156 2.4 JTD-EX
    ALFA ROMEO 33 1.8TD -R.I.P.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •