Page 64 of 149 FirstFirst ... 1454626364656674114 ... LastLast
Results 946 to 960 of 2233

Thread: Импровизирани срещи на кино Арена запад

  1. #946
    хакуна матата detelazurno's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    София
    Age
    39
    Posts
    1,362

    Default

    Quote Originally Posted by Venci View Post
    Брат, няма нужда да ходя да се доказвам пред никой друг. Всичко което правя е за кеф. Като решите да правите простотии непременно свиркайте. Вътре съм и с двете десни гуми
    Просотии правим щом валне малко дъжд. Сега и снега чакаме. Но моля като идваш не се връткай на паркинга, че идва полиция и ни правят проблеми. Обикновено излизаме от паркинга и навън става всичко. Ще те викнем някой път да те прекараме по дрифт пистата
    Аз малко с едната гума държа само и често другата изтърва та се завъртам като пумпал, но пък се стремя да я държа. Последно с дивака правихме разни въртели насам натам, но това за съжаление беше поне преди около 2 месеца, че в последствие неговата кола беше извън строя. Сега отново е в играта и просто трябва да се съберем някой път
    The greatest of all scientific hobbies!

  2. #947

    Default

    Скоро се очертава да си изкарам колата от бокса, може да направим среща за по чайче на открито ? Примерно другата седмица понеделник-вторник ?
    Arena Coast Customs

  3. #948
    Алфоман D-I-V-A-K-A's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    София
    Age
    34
    Posts
    912

    Default

    Quote Originally Posted by Pastora View Post
    Скоро се очертава да си изкарам колата от бокса, може да направим среща за по чайче на открито ? Примерно другата седмица понеделник-вторник ?
    Естествено, че ще направим срещичка, повода трябва да се оважи, а през зимният сезон, срещите ще ги преместим в кафето на снайпер ( "Болид" ) или на ОМВ Люлин, но ще се пише предварително къде точно ще се събираме. Айде Ники успех и ще чакаме с нетърпение да видим отново белисимата. Липсва ни!!!
    Alfa Romeo 146 Junior EX/Alfa Romeo 146 Ti EX /Alfa Romeo 156 GTA EX/Alfa Romeo 147 GTA wannabe

  4. #949
    Запален алфист brazen's Avatar
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    София
    Age
    36
    Posts
    326

    Default

    как нЕма да ти липсва, нали с нея изневери на 146цата на Италфеста...

    Alfa Romeo 145 1.9 uniJet Turbo Diesel SOLD!

  5. #950
    Алфоман D-I-V-A-K-A's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    София
    Age
    34
    Posts
    912

    Default

    Quote Originally Posted by brazen View Post
    как нЕма да ти липсва, нали с нея изневери на 146цата на Италфеста...
    Шшшъъът не съм изневерил на никой, просто си припомних старите времена със 155-та ама ТИ-ката ми пасва по-добре, като обувка си ми е Няма втора такава

    П.С. Днес ще палим колата на Алфредо да си поговорим и малко с нея, че нея ептем я забравихме
    Ама скоро пак ще е по улиците на нощна София и ще буди околията Нямам търпение!
    Alfa Romeo 146 Junior EX/Alfa Romeo 146 Ti EX /Alfa Romeo 156 GTA EX/Alfa Romeo 147 GTA wannabe

  6. #951
    Запален алфист brazen's Avatar
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    София
    Age
    36
    Posts
    326

    Default

    Quote Originally Posted by D-I-V-A-K-A View Post
    П.С. Днес ще палим колата на Алфредо да си поговорим и малко с нея, че нея ептем я забравихме
    Ама скоро пак ще е по улиците на нощна София и ще буди околията Нямам търпение!
    A догодина пак с 200+ посока Съни бийч

    Alfa Romeo 145 1.9 uniJet Turbo Diesel SOLD!

  7. #952
    започва да се пристрастява cnaiper's Avatar
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    България,София,Люлин
    Age
    34
    Posts
    67

    Default

    днеска някъде ще се ходи ли ?> ако измислите нещо звъннете 1 телефонче ...
    Solo ride until I die!
    Live for the speed, die for the speed.
    Im gonna shine until my heart stop!!!

  8. #953
    Старши алфист reptli's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    София,Младост 1
    Age
    33
    Posts
    801

    Default

    Колеги,утре вечер към 22:00 дали ще има някой?Може да ми се отвори път на там,ако се събирате ще мина
    Alfa Romeo 146TD '97 156 2.4 20v

  9. #954

    Default

    Quote Originally Posted by reptli View Post
    Колеги,утре вечер към 22:00 дали ще има някой?Може да ми се отвори път на там,ако се събирате ще мина
    Аз няма да съм със сигурност, дайте ориентир за кафето на човека бре ))
    Arena Coast Customs

  10. #955
    хакуна матата detelazurno's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    София
    Age
    39
    Posts
    1,362

    Default

    Quote Originally Posted by reptli View Post
    Колеги,утре вечер към 22:00 дали ще има някой?Може да ми се отвори път на там,ако се събирате ще мина
    Трудно е да се каже. Откакто стана студено и не се събираме се виждаме само аз, Ачо и Тити и ходим в кафето при Марио. Та обикновено се чуваме в последния момент и се разбираме за след 10-15 мин да сме там. Ти по кое време ще минаваш? Аз след малко заминавам, че имам едно пътуване, но вечерта ще се върна и ще ходя на кънки, което ще рече, че някъде около 21:30 евентуално ще се съберем ако се събираме. Ако искаш остави едно телефонче, че аз твоя го нямам пък ще ти звънна ако има събитие.

    Quote Originally Posted by Pastora View Post
    Аз няма да съм със сигурност, дайте ориентир за кафето на човека бре ))
    Е Ники, той Ники (и двамата сте Ники ) да не е малък бре?! То си пише поне на 10000 места адреса на кафето. А аз така или иначе не го знам наизуст. Знам къде е, но не и адреса. Най-кратко мога да го опиша така - подминаваш Билата в Люлин в посока пощата. Подминавш и пощата и така докато не стигнеш последния блок отляво. Там е кафе "Болид". Има надпис Еврофутбол отгоре. Накратко казано като минеш тунела все направо и чакаш да стигнеш последния блок отляво.
    The greatest of all scientific hobbies!

  11. #956
    Старши алфист reptli's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    София,Младост 1
    Age
    33
    Posts
    801

    Default

    Хубаво е че ми казахте къде се събирате защото си мислех,че се събирате на кафе вътре в Арената Аз ако не се забавя много или не ми се развалят плановете,ще звънна
    Alfa Romeo 146TD '97 156 2.4 20v

  12. #957
    Алфоман D-I-V-A-K-A's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    София
    Age
    34
    Posts
    912

    Default

    Quote Originally Posted by reptli View Post
    Хубаво е че ми казахте къде се събирате защото си мислех,че се събирате на кафе вътре в Арената Аз ако не се забавя много или не ми се развалят плановете,ще звънна
    Споко ние сме там до късно. Така че, тази вечер ако има желаещи, заповядайте, ние сме в Болид-а
    Alfa Romeo 146 Junior EX/Alfa Romeo 146 Ti EX /Alfa Romeo 156 GTA EX/Alfa Romeo 147 GTA wannabe

  13. #958
    Алфоман D-I-V-A-K-A's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    София
    Age
    34
    Posts
    912

    Default

    Аз за съжаления отпадам, надявам се тия дни да се съберем да се видим
    Alfa Romeo 146 Junior EX/Alfa Romeo 146 Ti EX /Alfa Romeo 156 GTA EX/Alfa Romeo 147 GTA wannabe

  14. #959
    Запален алфист pave's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    София
    Age
    38
    Posts
    145

    Default

    някой ще ходели.

  15. #960
    Техник speеdddddd's Avatar
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    София
    Age
    35
    Posts
    258

    Default

    Ще има ли някой тая вечер в кафето , че така и така ще съм в блока при едно приятелче
    156 sportvagon 1.9jtd

Page 64 of 149 FirstFirst ... 1454626364656674114 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •