Page 49 of 149 FirstFirst ... 3947484950515999 ... LastLast
Results 721 to 735 of 2233

Thread: Импровизирани срещи на кино Арена запад

  1. #721

    Default

    Quote Originally Posted by Mitko_155 View Post
    А там на Кауфланд , няма ли да е същото като на Арената, смиъл някой от охраната пак да викне куките и да ни изгонят?
    На Арената ни правят проблем, защото когато ние ходим, паркингът се ползва. Докато на Кауфланда, когато ние бихме ходили, няма да има вече клиенти. Охраната са пичове и ако само си седим и лафим, няма да имаме никакви ядове.
    Last edited by soldier; 01-05-2014 at 16:20.

  2. #722
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    София, Люлин
    Age
    36
    Posts
    88

    Default

    Аз нямам проблем дали на Кауфланд или някоя бензиностанция, да кажат другите колеги какво мислят по въпроса и да се реши дали да се местим.
    Fiat Punto GT '96 131 hp

  3. #723
    iS-killer Abar7h's Avatar
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    София
    Age
    33
    Posts
    756

    Default

    Quote Originally Posted by soldier View Post
    На Арената ни правят проблем, защото когато ние ходим, паркинга се ползва. Докато на Кауфланда, когато ние бихме ходили, няма да има вече клиенти. Охраната са пичове и ако само си седим и лафим, няма да имаме никакви ядове.
    На тоя Кауфланд през деня сме ходили с няколко коли със задно ииии....абе не ни изгониха Там гонят само ако почнеш да чупиш, и то идват сотаджиите, не куки А и има по-добра права за дръпки, на която има по-малък риск от инциденти поне според мен На мен ми е еднакво далече, но там, мисля ще бъде по-готино да се събираме Вижте че на арената все по-често ни ебават, пък и тормозим хората от блока отсреща....
    Alfa Romeo 146 1.6TS '97 - ex
    Fiat Grande Punto 1.4 Dynamic - ex
    BMW 328i

  4. #724

    Default

    Идеята на тези събирания не е да има дръпки, така че не търсете място с прави и т.н.
    Срещите с дръпки са в раздела малко по-надолу.

  5. #725
    Старши алфист lulin racing's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    SOFIA/LULIN
    Age
    35
    Posts
    959

    Default

    Аз пък имам предложение за задънената улица до парка на Св.Троица!


    155 2.5 V6
    Passat 2.5 TDI 180hp highline

  6. #726

    Default

    Тази с пожарната?

  7. #727
    Луд за връзване
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    София, Младост 4
    Age
    38
    Posts
    412

    Default

    А защо не помислите за среща по към центъра да можем и хората от другия край на софия да идваме по-честичко

    Alfa Romeo 156 1.9JTD '99
    BMW 316 Compact '95

  8. #728
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    София, Люлин
    Age
    36
    Posts
    88

    Default

    Quote Originally Posted by lulin racing View Post
    Аз пък имам предложение за задънената улица до парка на Св.Троица!
    Да и аз си помислих за нея там не вярвам да има някакви проблеми.
    Fiat Punto GT '96 131 hp

  9. #729
    Старши алфист TS's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    София
    Posts
    633

    Default

    Там е абсурдно момчета. Пожарни,районни. Спират и коли отстрани.И некой в тъмнинате ако излезне става лошо.

  10. #730

    Default

    Quote Originally Posted by TS View Post
    Там е абсурдно момчета. Пожарни,районни. Спират и коли отстрани.И некой в тъмнинате ако излезне става лошо.
    Пак повтарям идеята на срещите не е дръпки. Предполагам, че те го предлагат като място където да си лафим, иначе е ясно, че там е невъзможно да се кара с повече от 40км/ч

  11. #731
    хакуна матата detelazurno's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    София
    Age
    39
    Posts
    1,362

    Default

    Хайде сега да не цитирам един по един всички, които нещо много ми наскачаха...дуректно да ви кажа, че сте ми елементгарни! Поддавате се на елементарни провокации и точно затова съм ви такъв трън в очите По-ясно и директно от това няма как да го кажа. Дано сте ме разбрали Въпреки, че се забавлявах от все сърце ще спра до тук, за да не става по-голямо мазало в темата! Peace

    Иначе като гледам снощи сме уцелили момента да изчезнем! Защо решиха да ви изгонят? Някой ги беше викнал ли? Защото ако не, не могат да ви изгонят! Аз това за пуканките ви го казах още първия път когато ни направиха проблем А за моята кола питаха ли нещо? Питаха ли защо седи там?
    The greatest of all scientific hobbies!

  12. #732
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    София, Люлин
    Age
    36
    Posts
    88

    Default

    Да за гонки не става но , за лафче става тая задънена улица, или пък на 202-ра, там има за всеки по нещо.
    Fiat Punto GT '96 131 hp

  13. #733

    Default

    Не бе, просто се появиха от накъде 3мин след като ти звъннах и викат момчета кво се събирате тук. Тук е паркинг за тия дето ходят на кино (нещо от тоя тип). След това казаха - "ще ви помоля да си тръгнете". Аз така и така си бях затръгвал точно, та грам не ми пукаше, но май всички се разотидохме след това. Според мен можеше да си останем без да си имаме ядове.
    П.П. за твойта кола казаха, че е много е готина и питаха на кой е, да ги повози малко. Даже казаха, че са готови да си платат некой лев, за да се снимат с нея

  14. #734
    хакуна матата detelazurno's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    София
    Age
    39
    Posts
    1,362

    Default

    Quote Originally Posted by soldier View Post
    Не бе, просто се появиха от накъде 3мин след като ти звъннах и викат момчета кво се събирате тук. Тук е паркинг за тия дето ходят на кино (нещо от тоя тип). След това казаха - "ще ви помоля да си тръгнете". Аз така и така си бях затръгвал точно, та грам не ми пукаше, но май всички се разотидохме след това. Според мен можеше да си останем без да си имаме ядове.
    Ами казвате, че се събираме да гледаме филм бре. Алфа форума има среща да ходи да гледа филм. Какъв е проблема?! Или пък точно сме излезнали от някаква прожекция и сме застанали малко да си полафим.
    The greatest of all scientific hobbies!

  15. #735

    Default

    Днес някой ?
    Arena Coast Customs

Page 49 of 149 FirstFirst ... 3947484950515999 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •