Results 1 to 14 of 14

Thread: член на клуба

  1. #1

    Default член на клуба

    Преди време бях писал на глобален модератор с молба да ми бъде премахната това определение над ававатара, но той ми каза, че не е в неговите правомощия.

    Тъй като за мен в момента това е обидно определение, моля собственика на форума да го премахне от моя профил.

    Благодаря предварително.

  2. #2
    iron man Pinky's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    София
    Age
    74
    Posts
    2,648

    Default

    Това ще го оправим. От чисто любопитство, кой от глобалните модератори те е отсвирил?
    I just have a hunch that Stalin is not that kind of a man. I think that if I give him everything I possibly can and ask for nothing from him in return, he won't try to annex anything and will work with me for a world of democracy and peace
    Roosevelt

  3. #3

    Default

    Нещо си в грешка.
    Човекът най културно ме информира, че не е в правомощията му.
    Така, че думата отсвири приемам като обида към него.
    А той все пак ми е приятел, така че обиждаш и мен.
    Last edited by голямата риба; 12-06-2010 at 23:36. Reason: правописна грешка

  4. #4
    алкохолист pr_00f's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    София
    Age
    48
    Posts
    5,104

    Default

    Успокойте страстите.
    Грешката е коригирана.
    Alfa 147 Q2 1.9 JTDm 16v @150++ 2007 червената злобичка ;;; Zafira 1.9 JTD@120++ - белият кенеф
    ex. Alfa 155 1.7 '93;;; ex. Alfa 147 1.9 JTDm 16v @140+ R.I.P. ;;; ex. Lancia Lybra 2.4 JTD@140HP+ 2001

  5. #5

    Default

    Страсти няма, но все си мисля, че официални лица трябва да мислят преди да пишат.

  6. #6
    iron man Pinky's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    София
    Age
    74
    Posts
    2,648

    Default

    Искам да разбера защо не е информирал отговорните за това. А това ще разбера по-лесно след като стане ясно кой е.
    I just have a hunch that Stalin is not that kind of a man. I think that if I give him everything I possibly can and ask for nothing from him in return, he won't try to annex anything and will work with me for a world of democracy and peace
    Roosevelt

  7. #7

    Default

    Quote Originally Posted by Pinky View Post
    ... отговорните за това...
    а кои са те?

  8. #8
    iron man Pinky's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    София
    Age
    74
    Posts
    2,648

    Default

    Техническата администрация на форума.
    Не ми се влиза в интриги, искам само да изчистя процедурен проблем. Ако има такъв.
    I just have a hunch that Stalin is not that kind of a man. I think that if I give him everything I possibly can and ask for nothing from him in return, he won't try to annex anything and will work with me for a world of democracy and peace
    Roosevelt

  9. #9

    Default

    Според мен глобалният модератор на форума е най-висша форма на техническата администрация на форума.
    След като той е безсилен за това се отнесох към собственика на форма. След като това не си ти не виждам защо изобщо се намеси.

  10. #10
    iron man Pinky's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    София
    Age
    74
    Posts
    2,648

    Default

    Според теб? Собственикът на форума?
    Айде плети другаде интриги. Докато не посочиш конкретна личност, която да потвърди, за мен твърдението ти е лъжа.
    I just have a hunch that Stalin is not that kind of a man. I think that if I give him everything I possibly can and ask for nothing from him in return, he won't try to annex anything and will work with me for a world of democracy and peace
    Roosevelt

  11. #11

    Default

    Да разбирам ли, че официално ме наричаш лъжец.
    И би застанал зад думите си при необходимост?

  12. #12
    iron man Pinky's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    София
    Age
    74
    Posts
    2,648

    Default

    Докато сам не искаш да потвърдиш твърденията си, нямам намерение да се изказвам допълнително.
    I just have a hunch that Stalin is not that kind of a man. I think that if I give him everything I possibly can and ask for nothing from him in return, he won't try to annex anything and will work with me for a world of democracy and peace
    Roosevelt

  13. #13
    cuore sportivo dimo's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Пловдив
    Posts
    1,080

    Default

    Quote Originally Posted by голямата риба View Post
    ...Тъй като за мен в момента това е обидно определение, моля собственика на форума да го премахне от моя профил.
    Благодаря предварително.
    Риба кажи какво или кое те обижда и защо ?Благодаря ти предварително!
    Вероятно на много хора ще е от полза .
    Alfa 155 2.0 16v

  14. #14

    Default

    Димо, всеки има глава на раменете си и би следвало да реши сам.
    Може би ще ти е по лесно, ако приемеш че съм изкукал чичка, недоволен от живота.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •