Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 38 of 38

Thread: И естествено .. нов .. Need for Speed

  1. #31
    Alfa 155 Fanclub-Bulgaria Alfa User's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пловдив, BG
    Posts
    4,585

    Default

    Абе не знам колко е било добро , но вземане на 90-градусов завой с около 200км/ч някак не ми се вижда реално - особено пък ако след това Поршето се размаже в стената, и пак тръгне с над 200 ...
    155 MY.95 Sport - 2.0 TS 8v (ressurected by Теодор & Токича)
    Fan Club Alfa Romeo 155 - Bulgaria

  2. #32
    Slower
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    1,370

    Default

    Quote Originally Posted by Alfa User View Post
    Абе не знам колко е било добро , но вземане на 90-градусов завой с около 200км/ч някак не ми се вижда реално - особено пък ако след това Поршето се размаже в стената, и пак тръгне с над 200 ...
    Позабравил си я играта, струва ми се.
    Я си я пусни и после я сравни с недоразумението, което излезе тези дни и пак ще си говорим.
    Alfa Romeo 166 3.0 V6
    Alfa Romeo GTV 2.0TS - няма я вече.

  3. #33
    Alfa 155 Fanclub-Bulgaria Alfa User's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пловдив, BG
    Posts
    4,585

    Default

    Не смятам да си я пускам старата, но новото "творение" е абсолютен боклук ... просто нямам думи да опиша колко тъпа и нескопосана е новата Hot Pursuit ... Едните хубави модели на коли не правят играта свястна ... Изтрих я вече даже

    П.П. Изобщо пък не завиждам на тия, дето са я купили (или ще си я купят) - по-голямо прее.аване не мога да си представя
    155 MY.95 Sport - 2.0 TS 8v (ressurected by Теодор & Токича)
    Fan Club Alfa Romeo 155 - Bulgaria

  4. #34
    Рибарче stefoo's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    bulgaria /sofia Фондови жилища
    Age
    42
    Posts
    436

    Default

    аз не съм много съгласен че звука не е добър,може би защоти я играя на конзола звука е много чист и силен,управлението не толкова куцо но определено има разлика в игра правена за пц и конзола можеби за това не съм толкова разочарован
    Alfa Romeo 156 1.8ts-2000г
    Alfa Romeo 156 2.0ts-1998г


  5. #35
    чиста проба спреляк Furious 155's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    София, Младост
    Posts
    5,287

    Default

    Quote Originally Posted by Alfa User View Post
    Абе не знам колко е било добро , но вземане на 90-градусов завой с около 200км/ч някак не ми се вижда реално - особено пък ако след това Поршето се размаже в стената, и пак тръгне с над 200 ...
    според мен говориш за NFS Hot Pursuit 2 -




    Мен тази игра ме кефеше, че графичните модели на колите бяха просто страхотни


    Даването на газ, води до пристрастяване!
    Alfa Romeo 155 1.8TS by RuBig
    Volvo V50 2.0D by RuBig

  6. #36
    Старши алфист vankata_ll's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Ловеч
    Posts
    590

    Default

    След няколко часов "тест драйв" ще споделя и моите впечатления от играта. Като за начало менюто иска малко привикване, че с това постно оформление и ситни буквички трудно се ориентирам какво мога и искам да направя. Това с географската карта е готино, но пак информацията е малко разпръсната и прекалено много. При първото ми състезание имах чувството, че за пръв път сядам на симулатор-толкова много стени и знаци обрах. Постепенно си припомних как се караше на Hot Pursuit 2 и всичко си дойде на мястото. Управлениято е егати крачката назад, но от друга страна е забавно със своята простота и непредвидимост. Графиката както винаги е на ниво, ооообаче или аз нещо не направих както трябва или някой мегагении е решил, че звука на гумите и плякането по мокрия асфалт е по-важно от шума на двигателя Другото, което ме дразни е, че на тоя NFS един път не му направиха хубав replay, за да може човек да си изгледа състезанието и някоя хубава маневра.
    Общо взето става за убиване на времето и превъртане, но ако си я бях купил определено щях леко да съжалявам.
    146 1.6TS CF1 '98


  7. #37
    Запален алфист ves_v8's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    София/Vienna
    Posts
    265

    Default

    Играта е маняшка. Много ми хареса първоначално, колите са супер. Има ги всички модели супер коли, НО като цяло е малко куцо! Много ме изнервя когато ми даде да избирам между Порше Карера и Форд Мустанг, а състезанието ми е преследване на Вейрон или Макларън и то за 4 минути
    Карам Мурсиалаго, а полицейските мустанги дето са от обикновенните ме задминават с 300 все едно аз съм спрял. От яд си счупих клавиатурата! Управлението на мен лично ми харесва много, особено с дрифтенето в завоите. Графиката я слоцих на макс и много ми харесва, много е реална. Като цяло ми харесва за разлика от предишните няколко NFS-та. Мога да обобщя че NFS-4, NFS-Porsche, Underground-2 и тази ми харесват много.
    Отаналите не ме кефят, особено Про-стрийт!
    In God we trust, all others pay cash.
    Alfa Romeo 145 1.3 Boxer - Ex-car
    Оpel Vectra C 2.2i '08 Elegance

  8. #38
    Северозападняк DiStefano's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    село Стърчи Патка - Видинско
    Age
    43
    Posts
    2,980

    Default

    Играта е АРКАДНА и е създадена за феновете на аркадните рейсъри. Идеята на ЕА и NFS е да предлагат за всеки вкус по нещо и факта, че поредицата ни радва и съществува повече от 16 години показва, че определено се справят. На който не му харесва не е нужно да обижда поредицата, има и други заглавия - примерно на Коудмастърс - Дърт, Грид и други.
    Last edited by DiStefano; 21-12-2010 at 16:01.
    Alfa Romeo Brera 2.4 JTDm 210 кавала ... и малко отгоре
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm SW .. бързият влак
    Renault Clio DCi 2018 .. без коментар .. да е щастлива жената

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •