Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 16

Thread: Плъзгач за ел. Стъкло за алфа 166

  1. #1
    Младши алфист
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    blagoevgrad
    Posts
    4

    Default Плъзгач за ел. Стъкло за алфа 166

    Някои може ли да ми помогне от каде мога да намеря плъзгач за ел.Стъкло за алфа 166 задна лява врата ,и да ли се продава само плъзгача или цялата машинка. аз съм от благоевград
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails DSC05139.jpg  
    Last edited by kraciatsi; 05-04-2011 at 18:35.

  2. #2
    Запален алфист hamel1's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Стара Загора
    Age
    51
    Posts
    269

    Default

    Плъзгача е същия и на 156 а може би и други италианки.
    АЛФА РОМЕО 166 2,4 JTD ' 99
    LANCIA THESIS 2.4 JTD ' 03

  3. #3
    Вече Алфанатик
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Sofia
    Posts
    202

    Default

    Един вапрос : нали знаеш как се ползва търсачката?
    Написахме една книга по този вапрос, със подробни обеснение точно да е полезно на други колеги а дури не се правиш труда да търсиш малко...
    Last edited by Christweil; 18-06-2010 at 22:01.
    Alfa 166 2.4JTD 136hp + ксенон 4300к + добавен Cruise Control + нов държач за дясно задно стъкло + ново Турбо (оригиналното така че никъв ремап мимап) + интеркулер "тунинг" от Румен + ремонтирана ГНП + още много идей за подобрение

  4. #4
    Запален алфист teodor80's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    България-Добрич
    Posts
    242

    Default

    Quote Originally Posted by Christweil View Post
    Един вапрос : нали знаеш как се ползва търсачката?
    Написахме една книга по този вапрос, със подробни обеснение точно да е полезно на други колеги а дури не се правиш труда да търсиш малко...
    Има написана книга,но за задна дясна врата.Аз също търся тоя водач за стъклото на задна ЛЯВА врата
    Alfa Romeo 166 2,4 JTD 136к-с 1999г. сближена с едно дърво-разпродава се!!!
    Alfa Romeo 166 2,4 JTD 136к-с 2000г.

  5. #5
    Запален алфист nvladev's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    София
    Age
    47
    Posts
    201

    Default

    Колега каква е разликата? Там където продават за дясна има и за лява.......
    Alfa Romeo 166 2.4 JTD /99/

  6. #6
    Вече Алфанатик
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Sofia
    Posts
    202

    Default

    Quote Originally Posted by teodor80 View Post
    Има написана книга,но за задна дясна врата.Аз също търся тоя водач за стъклото на задна ЛЯВА врата
    От кога пък магазините за авточастите са се спецялизирани впродажба единствено за десни части или за леви части...

    Естествено че продават и двата бе !
    Alfa 166 2.4JTD 136hp + ксенон 4300к + добавен Cruise Control + нов държач за дясно задно стъкло + ново Турбо (оригиналното така че никъв ремап мимап) + интеркулер "тунинг" от Румен + ремонтирана ГНП + още много идей за подобрение

  7. #7
    Младши алфист
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    blagoevgrad
    Posts
    4

    Default

    Quote Originally Posted by Christweil View Post
    От кога пък магазините за авточастите са се спецялизирани впродажба единствено за десни части или за леви части...

    Естествено че продават и двата бе !
    Quote Originally Posted by kraciatsi View Post
    някои може ли да ми помогне от каде мога да намерия пльзгач за ел. стькло за алфа 166 задна лява врата .и да ли се продава само пльзгача или цялата машинка. ас сьм от благоевград
    в благоевград
    няма никаде такьв водач обиколих целия град морги . в моргите има, но са счупени . в сервизите няма
    Last edited by kraciatsi; 05-04-2011 at 18:34.

  8. #8
    Запален алфист teodor80's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    България-Добрич
    Posts
    242

    Default

    Quote Originally Posted by nvladev View Post
    Колега каква е разликата? Там където продават за дясна има и за лява.......
    Разликата е че тези водачи които ги споменаха за 20 лева не са за нашите автомобили точно биле за ситроен някакъв си самоче пасвали и за нашите.Ако не си обърнал внимание във форума са писали че са за задна дясна врата.Нашите водачи на четирите стъкла са различни.За това ще те помоля......................... .

    ---------- Post added at 17:41 ---------- Previous post was at 17:41 ----------

    Quote Originally Posted by Christweil View Post
    От кога пък магазините за авточастите са се спецялизирани впродажба единствено за десни части или за леви части...

    Естествено че продават и двата бе !
    И теб те моля същото.................. .
    Alfa Romeo 166 2,4 JTD 136к-с 1999г. сближена с едно дърво-разпродава се!!!
    Alfa Romeo 166 2,4 JTD 136к-с 2000г.

  9. #9
    Вече Алфанатик
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Sofia
    Posts
    202

    Default

    Quote Originally Posted by teodor80 View Post
    Разликата е че тези водачи които ги споменаха за 20 лева не са за нашите автомобили точно биле за ситроен някакъв си самоче пасвали и за нашите.Ако не си обърнал внимание във форума са писали че са за задна дясна врата.Нашите водачи на четирите стъкла са различни.За това ще те помоля......................... .

    ---------- Post added at 17:41 ---------- Previous post was at 17:41 ----------


    И теб те моля същото.................. .
    Човек, на какво се правиш бе ? И колегата nvladev и аз сме сменили водач за задна врата със този за 12лв които се продава за Цитроен, Пежо или Рено - те са едни и същи като за наште, дури направих снимки и още продължаваш да спориш... Като си толкова умен и не искаш да слушаш като някои ти обеснява как и каде еми ще си караш без държач !!
    А пък моля те се не се прави на професоре да пишеш глупости - каде видя държач за предните стълка ??!!!

    На kraciatsi, ако четеш другата тема ще видиш че нито вув автоморга, нито във офицялен сервиз, нито във "обикновен" магазин за авточасти се намира, но във магазин кадето продадоха декоративни тунинг части (волани, педали,...), крушки и други дреболии като инструменти. Просто нямаше от каде да знам че на такова място това се продава. Един от София като почнахме темата каза също като тебе че обиколи навсякаде но вкрая на сметка не беше обиколил "точно" навсякаде.
    Все пък Благоевград София не е далече, ако наистина ти трябва гледай по другата тема дури и местоположение със Гоогле мапс дадох за там кадето купих мои.
    Alfa 166 2.4JTD 136hp + ксенон 4300к + добавен Cruise Control + нов държач за дясно задно стъкло + ново Турбо (оригиналното така че никъв ремап мимап) + интеркулер "тунинг" от Румен + ремонтирана ГНП + още много идей за подобрение

  10. #10
    Младши алфист
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    blagoevgrad
    Posts
    4

    Default

    Мерси колега прочетох за плъзгача отивам в понеделник да търсия в едно сервисче имаше много щте търся нешто с шеината което ще съвпадне тези които сте писали Пежо или Рено.
    Last edited by kraciatsi; 20-06-2010 at 14:25.

  11. #11
    Запален алфист nvladev's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    София
    Age
    47
    Posts
    201

    Default

    Идеята на този форум е да си помагаме а не да се правим на разбирачи и да философстваме. Christweil намери решение на нашия проблем и аз също се възползвах, така че, който иска решение вече го има....!!!! /лява или дясна все тая/
    Alfa Romeo 166 2.4 JTD /99/

  12. #12
    Запален алфист teodor80's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    България-Добрич
    Posts
    242

    Default

    Quote Originally Posted by Christweil View Post
    Човек, на какво се правиш бе ? И колегата nvladev и аз сме сменили водач за задна врата със този за 12лв които се продава за Цитроен, Пежо или Рено - те са едни и същи като за наште, дури направих снимки и още продължаваш да спориш... Като си толкова умен и не искаш да слушаш като някои ти обеснява как и каде еми ще си караш без държач !!
    А пък моля те се не се прави на професоре да пишеш глупости - каде видя държач за предните стълка ??!!!

    На kraciatsi, ако четеш другата тема ще видиш че нито вув автоморга, нито във офицялен сервиз, нито във "обикновен" магазин за авточасти се намира, но във магазин кадето продадоха декоративни тунинг части (волани, педали,...), крушки и други дреболии като инструменти. Просто нямаше от каде да знам че на такова място това се продава. Един от София като почнахме темата каза също като тебе че обиколи навсякаде но вкрая на сметка не беше обиколил "точно" навсякаде.
    Все пък Благоевград София не е далече, ако наистина ти трябва гледай по другата тема дури и местоположение със Гоогле мапс дадох за там кадето купих мои.
    Първоначално публикувано от teodor80
    Колега никакъв отговор не ми писа.Телефон на магазина имаш ли и тая щипка която си сменял на задна лява врата ли е на стъклото?
    Telefon nqmam - prosto e kvartalsq magazin.
    Tozi dyrja4 dyrji stykloto za zadna vrata - hra6ta railsa po koito se dwiji i jilata za motora se hva6tat kym nego.

    Това си ми го писал ти като лично преди време.Аз си ги пазя.Но също като вървече темата за плъзгачите питах и ставаше въпрос за десен плъзгач.На мен ми трябва ляв а те са различни.Снимката която беше направена във форума е за ляв.И така де минало свършено да питам на ново.Имали тав в тоя магазин плъзгач за задна лява врата(зад шофьорската).И ще помоля най изкрено, който ходи в магазин а да вземе някакъв телефон за връзка защото съм от Добрич.
    Alfa Romeo 166 2,4 JTD 136к-с 1999г. сближена с едно дърво-разпродава се!!!
    Alfa Romeo 166 2,4 JTD 136к-с 2000г.

  13. #13
    Старши алфист leshoiad's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Стара Загора
    Age
    47
    Posts
    622

    Default

    Ей нямате оправия. Все некой ше го засърби езичето. Както каза колегата Крис едно handbook написахме по този въпрос с държачите. Крис дай им адреса на магазина в Сф, а който е по близо до СтЗ да идва и да ми звънка със свален държач.
    "Свини! Вечно ли искате да живеете?!" Фридрих Велики — 1757 г.


  14. #14
    Запален алфист Megadet's Avatar
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Червен бряг
    Age
    44
    Posts
    413

    Default

    Колеги извинявам се за спама но вчера отивам в гаража, колата няма грам ток. Заредих акомулатора при един, той ми замери утечка уреда показа 0,48, това много ли е. Кажете какво да правя и някой ако знае читав жичкаджия във Велико Търново.

  15. #15
    Младши алфист
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    blagoevgrad
    Posts
    4

    Thumbs up

    Плъзгача от рено стана супер. мерси много колега.

    ---------- Post added at 08:50 ---------- Previous post was at 08:42 ----------

    Quote Originally Posted by kraciatsi View Post
    Плъзгача от рено стана супер,мерси много колега.
    Стана като нов пак мерси

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •