Results 1 to 6 of 6

Thread: Съвет за избор на свещи?

  1. #1
    Запален алфист yo's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    Stara Zagora
    Age
    40
    Posts
    350

    Default Съвет за избор на свещи?

    Здравейте колеги!
    Моля някой да сподели опита си с 1.6 боксер на газ, от кои свещи е доволен. Като подчертавам, че колата се кара само на газ и пали само на газ( поради неоткриваем проблем с изгаряща бензинова помпа, вече 3 изгорих и нямам намерения да се занимавам повече)
    За тези които ще ме нападнат, че има търсачка. НЕ БЛАГОДАРЯ, вече си изгубих 2 часа с нея и резултата беше нулев!

    Благодаря предварително!
    145, 1.6 I.E. Boxer
    Lancia Lybra 2.4 jtd 140+
    Subaru Legacy 2.5

  2. #2
    Запален алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пловдив
    Age
    60
    Posts
    120

    Default

    Quote Originally Posted by yo View Post
    Здравейте колеги!
    Моля някой да сподели опита си с 1.6 боксер на газ, от кои свещи е доволен. Като подчертавам, че колата се кара само на газ и пали само на газ( поради неоткриваем проблем с изгаряща бензинова помпа, вече 3 изгорих и нямам намерения да се занимавам повече)
    За тези които ще ме нападнат, че има търсачка. НЕ БЛАГОДАРЯ, вече си изгубих 2 часа с нея и резултата беше нулев!

    Благодаря предварително!
    най добрите свещи за газ според мен са тези които са най добри и за бензин golden lodj, a относно помпата ,ако не си го направил ,направи я да се изключва като премине на газ.
    Alfa GTV 1.8 TS
    Alfa 33 1,4 feeling 94г.
    Alfa 6 2,5 TD - в спомените само

  3. #3
    Черная Молния MUROMAN's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    СОФИЯ-Подуене
    Age
    39
    Posts
    3,446

    Default

    Quote Originally Posted by hammar View Post
    най добрите свещи за газ според мен са тези които са най добри и за бензин golden lodj, a относно помпата ,ако не си го направил ,направи я да се изключва като премине на газ.
    Е да де ама golden lodj вече отдавна няма, а ако има е стрхотно менте.
    Аз съм чувал добри думи за Беру и за работат им на Газ.
    ALFA ROMEO 155 1.8TS MY95 SPORT -The Legend - бивша


    Renault Megane II Grand Tour-2004г

  4. #4
    ... nhg's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Габрово
    Age
    49
    Posts
    488

    Default

    Колега, при мен ситуацията е сходна - засега обаче съм изгорил 'само' 2 помпи; иначе свещи си взех някво обикновено денсо, по 5-6лв/бр (слагал съм на други коли такива и бях много доволен), ама си ги разкарвам няколко месеца в багажника, все не намирам време да ги сменя
    Thesis 2.4 Emblema
    x166 2.0 TS / xDedra 1.6 / x145 1.6 boxer

  5. #5
    Запален алфист yo's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    Stara Zagora
    Age
    40
    Posts
    350

    Default

    Сложих Беру Ултра и силиконови кабели Тесла за автомобили на газ! Вече 300 км колата се държи доста добре и засякох разхода- 1л. надолу
    Иначе за пръв път сам си ги сменях , пфууууу ако имах още 2-3 ръце щеше да ми е по-лесно,особено на 4 цилиндър си беше кошмар!
    А за бензиновата помпа вече 1 година никой не може да ми открие ел.проблема защо изгаря и заебах вече, а и последната помпа буквално се стопи вътре в резорвоара, незнам как не се взривих!!!
    Last edited by yo; 03-07-2010 at 11:13.
    145, 1.6 I.E. Boxer
    Lancia Lybra 2.4 jtd 140+
    Subaru Legacy 2.5

  6. #6
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Ruse
    Posts
    58

    Default

    Quote Originally Posted by yo View Post
    Сложих Беру Ултра и силиконови кабели Тесла за автомобили на газ! Вече 300 км колата се държи доста добре и засякох разхода- 1л. надолу
    Иначе за пръв път сам си ги сменях , пфууууу ако имах още 2-3 ръце щеше да ми е по-лесно,особено на 4 цилиндър си беше кошмар!
    А за бензиновата помпа вече 1 година никой не може да ми открие ел.проблема защо изгаря и заебах вече, а и последната помпа буквално се стопи вътре в резорвоара, незнам как не се взривих!!!
    колега ами сигурно проблема е че не ти се изключва бенз помпата когато си на газ и прегрява

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •