Results 1 to 3 of 3

Thread: Свещи

  1. #1
    Младши алфист
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Sofia
    Posts
    18

    Default Свещи

    Здравейте колеги имам проблем с 146-цата... Вчера я измих под капака и явно съм намокрил кабелите на свещите и колата губи мощност след като я запаля.. И ми казаха, че съм разменил кабелите на свещите дето влизат в дистрибутора. Някой може ли да обяни как да ги свържа правилно ?
    Alfa Romeo 146 1.6

  2. #2
    Болен алфист BillyBoy`'s Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    село Крумово
    Age
    46
    Posts
    1,599

    Default

    Quote Originally Posted by kiky_7 View Post
    Здравейте колеги имам проблем с 146-цата... Вчера я измих под капака и явно съм намокрил кабелите на свещите и колата губи мощност след като я запаля.. И ми казаха, че съм разменил кабелите на свещите дето влизат в дистрибутора. Някой може ли да обяни как да ги свържа правилно ?
    Такова нещо как можа да направиш?Голяма грешка.Ако си ТС сваляш алуминиевия капак конзолата заедно със бубините и другите работи и яко подсушаваш,ако си със боксер нека колегите които имат боксери да споделят.
    АлфаРомео 146 1.4 16V 103hp skype name billyboy2203/ ICQ: bili`- 166537162

  3. #3
    чичка с очила и шкембенце Член на клуба mordohy's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Кюстендил Перник.
    Age
    61
    Posts
    7,084
    Blog Entries
    1

    Default

    Quote Originally Posted by kiky_7 View Post
    Здравейте колеги имам проблем с 146-цата... Вчера я измих под капака и явно съм намокрил кабелите на свещите и колата губи мощност след като я запаля.. И ми казаха, че съм разменил кабелите на свещите дето влизат в дистрибутора. Някой може ли да обяни как да ги свържа правилно ?
    Колега, добре дошъл в племето!
    Сега делово;
    Напиши си в подписа, каква ти е точно колата, че така само хвърляме боб!
    Аз хвърлих и реших, че си с 1.6 боксер, а това дето му викаш дистрибутор са бобините..
    Малко трудно се обърквт кабелите, но ако се постараеш достатъчно....
    Все пак извади лулите и издухай свещите и кабелите , както те посъветва колегата!
    Успех във Форума!
    На където и да се въртиш, задника ти пак ще е отзад!
    Интелектуален кръг БКАР. Няма тема, която да не превърнем в плюскане и пукница.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •