Page 5 of 15 FirstFirst ... 34567 ... LastLast
Results 61 to 75 of 222

Thread: Срещи и в Казанлък

  1. #61

    Default

    Хич да не е клипове искам
    156 2.4JTD 136+ PS

  2. #62
    уникален лигльо assassin's's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    там някъде
    Age
    41
    Posts
    696

    Default

    мисля да взема да накарам мойта стокова баба Яга да излезе от зимен сън и да дойда малко да видя къде се намирам измежду тези силни коли!само не разбрах къде се пускате и колко метра е отсечката!Живко клипове ще има следващият път,ако изобщо някой се навие да се снима или гони!!!
    alfa romeo 156 1.8ts-спортно окачване!! R.I.P!Now Alfa Romeo 159sw

  3. #63
    Царя на интригите IrinArbalov's Avatar
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Стара Загора
    Age
    33
    Posts
    353

    Default

    Стайко ако се пускаме, ще гледаш само твойта кола на клипа поради простата причина, че камерата няма да може да хване моята, защото ще се движи прекалено бързо.
    Alfa Romeо 147 Facelift 1.9 JTDM 16v

  4. #64
    уникален лигльо assassin's's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    там някъде
    Age
    41
    Posts
    696

    Default

    Ирине готов съм да те посрещна без чипа на,знаеш кой щото много лаеш и се възползваш от разни ситуации!Вярно паднах от теб но не си мисли,че с това е приключило всичко има време знаеш че гонка не отказвам,но не си мисли че караш някакъв самолет който няма кой да го бие нали така да бъдем реалисти малко,караме някви 10-15 годишни кошници!!!
    alfa romeo 156 1.8ts-спортно окачване!! R.I.P!Now Alfa Romeo 159sw

  5. #65

    Default

    Quote Originally Posted by assassin's View Post
    мисля да взема да накарам мойта стокова баба Яга да излезе от зимен сън и да дойда малко да видя къде се намирам измежду тези силни коли!само не разбрах къде се пускате и колко метра е отсечката!Живко клипове ще има следващият път,ако изобщо някой се навие да се снима или гони!!!
    Точно тей Стайко извади бензинката и пораздай малко шамари, че много май властват дизелите в Казанлък
    Иначе ето видеото от снощи между M. Gruev с 156SW 2.4jtd срещу може би най-вървящата 1.8тс в Бг, която както казва Васко само Турбо нема

    http://www.youtube.com/watch?v=91OhOA-Vwd4
    http://www.youtube.com/watch?v=H6t3rPu3fd4
    156 2.4JTD 136+ PS

  6. #66
    Запален алфист hamel1's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Стара Загора
    Age
    51
    Posts
    269

    Default

    имали продължение
    АЛФА РОМЕО 166 2,4 JTD ' 99
    LANCIA THESIS 2.4 JTD ' 03

  7. #67

    Default

    Quote Originally Posted by hamel1 View Post
    имали продължение
    кое
    156 2.4JTD 136+ PS

  8. #68
    Запален алфист nesh's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    BG
    Posts
    131

    Default

    Странен резултат....дизела има 3 пъти повече тяга и над 80-100 км/ч трябва да направи адски ластик на бензинката....а това не се случва?! Шофьор,гориво,кола.....нещо ми куца в дизела! То ясно че бензиката е на ниво,ама....
    NESH
    156 '99 1,6TS+JR Filter+ Ported&Polished head cut 0.42mm, 4mm скъсени водачи на клапаните, ported&polish trotle body, Lightweight Alu Crank Pulley 538g , cat. off, remap

  9. #69

    Default

    Quote Originally Posted by nesh View Post
    Странен резултат....дизела има 3 пъти повече тяга и над 80-100 км/ч трябва да направи адски ластик на бензинката....а това не се случва?! Шофьор,гориво,кола.....нещо ми куца в дизела! То ясно че бензиката е на ниво,ама....
    Не проста тази 1.8, яде 2.0-ки за закуски
    156 2.4JTD 136+ PS

  10. #70
    Хидравлик M.Gruev's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Казанлък
    Posts
    400

    Default

    На летящ старт го бих, просто не се вижда добре на клипчето, а дори изпуснах предавка. Имам проблем със съединителя, на старта от място като вкарах 1-ва, оборотите отидоха на 5000 моментално и веднага смених на 2-ра, но и там веднага отидоха на 5000 и не мръднаха докато не смених на 3-та и гонката за мен тръгна от там. Между другото колата от която снимаха после би малкото QV, а то е с чип и други дреболии доколкото знам и 2.0 TS stock ги бие всеки път.

    п.с. Милене знам те че ги четеш тия теми, не се ослушвай ами на лични ми пиши колко струва съединител за мойта и смяната му.
    Last edited by M.Gruev; 01-12-2010 at 07:56.
    Alfa Romeo 164 3.0 V6, Alfa Romeo Alfetta GT 2.0
    Citroen С6 2.7 V6 HDI, Citroen C-Crosser 2.2 HDI, Citroen CX 2.5 GTI TURBO
    Peugeot 405 1.9 Mi16 4x4

  11. #71
    Царя на интригите IrinArbalov's Avatar
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Стара Загора
    Age
    33
    Posts
    353

    Default

    Quote Originally Posted by assassin's View Post
    Ирине готов съм да те посрещна без чипа на,знаеш кой щото много лаеш и се възползваш от разни ситуации!Вярно паднах от теб но не си мисли,че с това е приключило всичко има време знаеш че гонка не отказвам,но не си мисли че караш някакъв самолет който няма кой да го бие нали така да бъдем реалисти малко,караме някви 10-15 годишни кошници!!!
    Стайко аз вече с коли не се гоня вече почнах да расплаквам и совалки. хихихих и не се впрягаи толкова.
    Alfa Romeо 147 Facelift 1.9 JTDM 16v

  12. #72

    Default

    Quote Originally Posted by M.Gruev View Post
    На летящ старт го бих, просто не се вижда добре на клипчето, а дори изпуснах предавка. Имам проблем със съединителя, на старта от място като вкарах 1-ва, оборотите отидоха на 5000 моментално и веднага смених на 2-ра, но и там веднага отидоха на 5000 и не мръднаха докато не смених на 3-та и гонката за мен тръгна от там. Между другото колата от която снимаха после би малкото QV, а то е с чип и други дреболии доколкото знам и 2.0 TS stock ги бие всеки път.

    п.с. Милене знам те че ги четеш тия теми, не се ослушвай ами на лични ми пиши колко струва съединител за мойта и смяната му.
    Миро дори и да смениш съединителя, пак ще падаш от това 1.8...
    156 2.4JTD 136+ PS

  13. #73
    Хидравлик M.Gruev's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Казанлък
    Posts
    400

    Default

    Code:
    Миро дори и да смениш съединителя, пак ще падаш от това 1.8...
    Но за сметка на това ще карам здрава кола, това мисля е доста по-важно, а и на летящ старт го бих, (както вече споменах). Може да прочетеш в темата човека това сам си го каза.
    Че му върви много колата върви, но не е самолет.
    Alfa Romeo 164 3.0 V6, Alfa Romeo Alfetta GT 2.0
    Citroen С6 2.7 V6 HDI, Citroen C-Crosser 2.2 HDI, Citroen CX 2.5 GTI TURBO
    Peugeot 405 1.9 Mi16 4x4

  14. #74
    Царя на интригите IrinArbalov's Avatar
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Стара Загора
    Age
    33
    Posts
    353

    Default

    Моята е САМОЛЕТ!!!
    Alfa Romeо 147 Facelift 1.9 JTDM 16v

  15. #75
    уникален лигльо assassin's's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    там някъде
    Age
    41
    Posts
    696

    Default

    Живко мен от вървящи коли не ме е страх,страх ме е от не вървящи,че не се знае кво им има а и това е много относително това че колегата с 1.8 биел 2.0 ми то и аз го бия ма не казвате и 1.8 с чип и шайба бия ма и туй не казвате!Мисля че добре помниш колко пъти съм се пускал на баира и от всичките ми пускания имам 1-падане от на Бела колата карана от друг загуба с около кола и половина,2-падания от Иван Енчев знаете за какво става въпрос,и едно падение от нащо малко КУ-ВЕ на Ирин за туй че аз нямам кво толкова да си доказвам върви ли ми колата или не,вие по добре знаете които сте Попарени от един Не-вървяш бензин 1.8 напълно сток!!!
    alfa romeo 156 1.8ts-спортно окачване!! R.I.P!Now Alfa Romeo 159sw

Page 5 of 15 FirstFirst ... 34567 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •