Results 1 to 13 of 13

Thread: Липсващи мнения

  1. #1
    Старши алфист JORDANGT's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    София Красна Поляна
    Age
    47
    Posts
    779
    Blog Entries
    1

    Lightbulb Липсващи мнения

    Не че е много важно,но защо ми липсват към 300/400 мнения.Кой ги е изтрил и защо ако не е тайна?

    Alfa33 1.3 90г.Alfa33 1.5 93г.Alfa33 1.4 94г.Alfa146 1.4TS 97г.Alfa146 1.8TS 99г.Sprint 1.5 78г.Аlfa33 1.7 4x4 91г Sprint 1.7 16V 83г.Alfa145 1.3 96г.Alfa156 2.0 99г.147 1.6 03г.145 2.0 Alfa159 1,9 JTD Ti

  2. #2
    Старши Kuker's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    гр.София
    Age
    45
    Posts
    1,697

    Default

    Мисля че това ще ти помогне. http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=48598

    "Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate"

  3. #3
    iron man Pinky's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    София
    Age
    74
    Posts
    2,648

    Default

    Ее, много несериозно, бе. Няколко реда по-долу има същата тема.
    I just have a hunch that Stalin is not that kind of a man. I think that if I give him everything I possibly can and ask for nothing from him in return, he won't try to annex anything and will work with me for a world of democracy and peace
    Roosevelt

  4. #4
    Старши алфист JORDANGT's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    София Красна Поляна
    Age
    47
    Posts
    779
    Blog Entries
    1

    Default

    Quote Originally Posted by Pinky View Post
    Ее, много несериозно, бе. Няколко реда по-долу има същата тема.
    Извинявам се,но по заглавието няма как да се разбере.Никой не може да ме убеди ,че съм дал 400 глупави мнения,комерсиални(стари или нови) или заяждане.

    Не съм умрял нито за бройката нито за написаните от мен мнения,но ми е обидно да ми кажете ,че за 5години 1/3 от мненията ми са ми БОКЛУК.

    Alfa33 1.3 90г.Alfa33 1.5 93г.Alfa33 1.4 94г.Alfa146 1.4TS 97г.Alfa146 1.8TS 99г.Sprint 1.5 78г.Аlfa33 1.7 4x4 91г Sprint 1.7 16V 83г.Alfa145 1.3 96г.Alfa156 2.0 99г.147 1.6 03г.145 2.0 Alfa159 1,9 JTD Ti

  5. #5
    that's me in the corner JAMAL's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    София
    Age
    41
    Posts
    475

    Default

    Мисля, че никой не е казал подобно мнение. Доколкото знам, мненията не са се сортирали по съдържанието им, а според раздела, в който са били. Възможно е да си имал доста мнения в купува/продава.

    Alfa Romeo 156 2.0 TS - the current one
    Alfa Romeo 145 1.6 boxer - the second one
    Alfa Romeo 33 1.7 boxer - the first one

  6. #6
    Ренегат Xman's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Варна-Сливен
    Age
    51
    Posts
    602

    Default

    Quote Originally Posted by JORDANGT View Post
    Не че е много важно,но защо ми липсват към 300/400 мнения.Кой ги е изтрил и защо ако не е тайна?
    И при мен е така, забелязах го около преди 10 дни..
    АR 33 1.5-ex;АR 155 2.0TS-ex
    FIAT TEMPRA 1.6i.e.-ex;AR 155 1.8TS-ex;FIAT bravo 1.6 16v;ALFA ROMEO 155 2.0 16V-ex,AR 156 2.0 TS

  7. #7

    Default

    Тези мнения които са "изчезнали" са мнения написани или в Чат раздела или в раздел купува-продава! Това е!
    156 2.4JTD 136+ PS

  8. #8
    алкохолист pr_00f's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    София
    Age
    48
    Posts
    5,104

    Default

    И все пак не са изчезнали. Всичко си е на мястото.
    Просто системата не ги отброява.
    Alfa 147 Q2 1.9 JTDm 16v @150++ 2007 червената злобичка ;;; Zafira 1.9 JTD@120++ - белият кенеф
    ex. Alfa 155 1.7 '93;;; ex. Alfa 147 1.9 JTDm 16v @140+ R.I.P. ;;; ex. Lancia Lybra 2.4 JTD@140HP+ 2001

  9. #9
    чичка с очила и шкембенце Член на клуба mordohy's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Кюстендил Перник.
    Age
    61
    Posts
    7,084
    Blog Entries
    1

    Default

    Колеги, все пак сме технически форум.
    На това се подчинява и това решение.
    Пример:
    Влиза съвсем девствен фен, не запознат с нашата кухня и пита за тъпия термостат.
    Отговарят му Тонов и Живко777.(Нарочно давам, като пример, двама мои приятели, които знам, че няма да се разсърдят)
    Тонов, като мод там, който пише изцяло в раздела, има някакъв скромен пауер, до като моя фаворит за спамер номер едно във форума Живко, има убийствен реппауър.
    Живко си е просто един тинейджър, който потдържа огъня и прави това, което мисли, че е правилно за племето, а Тонов е ония катър, който не се оплаква и носи самара. Да , ама на кого ще се довери госта!?
    За това и беше тая кампания , със съмнителен резултат, но поне ни даде идея, да не бъркаме клисаря с първосвещенника.
    То и на мене ми отидоха в коша, доста ценни постове, относно алкохола и жените, ама какво да правя!?
    На където и да се въртиш, задника ти пак ще е отзад!
    Интелектуален кръг БКАР. Няма тема, която да не превърнем в плюскане и пукница.

  10. #10

    Default

    Quote Originally Posted by mordohy View Post
    Колеги, все пак сме технически форум.
    На това се подчинява и това решение.
    Пример:
    Влиза съвсем девствен фен, не запознат с нашата кухня и пита за тъпия термостат.
    Отговарят му Тонов и Живко777.(Нарочно давам, като пример, двама мои приятели, които знам, че няма да се разсърдят)
    Тонов, като мод там, който пише изцяло в раздела, има някакъв скромен пауер, до като моя фаворит за спамер номер едно във форума Живко, има убийствен реппауър.
    Живко си е просто един тинейджър, който потдържа огъня и прави това, което мисли, че е правилно за племето, а Тонов е ония катър, който не се оплаква и носи самара. Да , ама на кого ще се довери госта!?
    За това и беше тая кампания , със съмнителен резултат, но поне ни даде идея, да не бъркаме клисаря с първосвещенника.
    То и на мене ми отидоха в коша, доста ценни постове, относно алкохола и жените, ама какво да правя!?
    Ей Иво страшен си както винаги приятелю
    Естествено че няма да ти се разсърдя...
    Просто тук вече имам адски много приятели, тук е единственото място, което се задържам най-много, просто ми е много приятно сред толкова много Алфисти...Не крия регистриран съм в доста форуми, но дали по 1 мин успяват да ми задържат вниманието, докато тук Абе сигурно повечето са така като мен
    Иначе огъня на племето го поддържам колкото мога то сред такива пичове е лесно гледам да е весело, а и все пак не пиша простотие де
    Иначе за това че ме нарече тинейджър, благодаря ти че ме подмладяваш ама както и да погледнем на 21 ще ставам (баси и аз удъртях )

    ПП: Извинявам се на всички модератори, ако с нещо съм нарушил някое правило, но нямаше как да не отговоря на един от най-точните пичове тук в нашия форум!
    156 2.4JTD 136+ PS

  11. #11
    that's me in the corner JAMAL's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    София
    Age
    41
    Posts
    475

    Default

    Още малко хумор да добавя.
    Какво да пита госта за термостата, като има изписана толкова много информация, да ползва търсачката.

    Alfa Romeo 156 2.0 TS - the current one
    Alfa Romeo 145 1.6 boxer - the second one
    Alfa Romeo 33 1.7 boxer - the first one

  12. #12
    чичка с очила и шкембенце Член на клуба mordohy's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Кюстендил Перник.
    Age
    61
    Posts
    7,084
    Blog Entries
    1

    Default

    Quote Originally Posted by JAMAL View Post
    Още малко хумор да добавя.
    Какво да пита госта за термостата, като има изписана толкова много информация, да ползва търсачката.
    Гадняр!
    Аз напоследък, никога не съветвах да се ползва търсачката, щото темите, колкото и да ги чистех, все си оставяше доста спам. По лесно ми беше , да му отговориме направо.Освен това, търсачката може да даде мнения и съответно технологии от отминало време.
    Живко, ти си на 21, а аз бодро крача към 48!
    Тоест спокойно мога да съм ти баща и точно по тоя начин се отнасям към момчетата във форума.Извинявай, че на парада не можах, както аз исках да ти обърна внимание, но ме съшардиса с интелекта си.Признавам си, че очаквах един един славен примат или да го кажа по друг начин- декадент с плоски ходила!Вместо това видях един младеж, който е моето доказателство, че нацията ни не е загубена.Все пак и си обнадеждяващ оператор.Само ти не клатеше камерата!Освен това и другите разбраха за малкото минути, че не си просто поредния серител, а ти пука за форума, а защо и не за клуба!!
    Трябва да си повишиш отговорностите!
    На където и да се въртиш, задника ти пак ще е отзад!
    Интелектуален кръг БКАР. Няма тема, която да не превърнем в плюскане и пукница.

  13. #13

    Default

    Quote Originally Posted by mordohy View Post
    Живко, ти си на 21, а аз бодро крача към 48!
    Тоест спокойно мога да съм ти баща и точно по тоя начин се отнасям към момчетата във форума.Извинявай, че на парада не можах, както аз исках да ти обърна внимание, но ме съшардиса с интелекта си.Признавам си, че очаквах един един славен примат или да го кажа по друг начин- декадент с плоски ходила!Вместо това видях един младеж, който е моето доказателство, че нацията ни не е загубена.Все пак и си обнадеждяващ оператор.Само ти не клатеше камерата!Освен това и другите разбраха за малкото минути, че не си просто поредния серител, а ти пука за форума, а защо и не за клуба!!
    Трябва да си повишиш отговорностите!
    Еее Иво чак толкова сега! Просто се държах нормално, но някак си наистина всички ме гледахте по странно особенно ти, докато аз Ви говорих...Не искал да шашкам никой, но явно така се е получило Надявам се следващия път като се видим, вече да си по спокоен

    Относно клуба, относно Алфа Ромео, наистина ми пука и си казах че най-малкото, което трябва да направя е на 100 годишнината да бъда с всички вас на площада...Да присъствам на събитие, което никога няма да забравя...
    156 2.4JTD 136+ PS

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •