Page 1 of 25 12311 ... LastLast
Results 1 to 15 of 364

Thread: Стикери и сувенири

  1. #1
    благочестив мюхлюзин fiore's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    софия. лозенец сити
    Posts
    3,402

    Default Стикери и сувенири

    Във връзка със зачестилите теми и спекулации със стикери с надпис" Club Alfa Romeo Bulgaria" Ви уведомявам че КАРБ раздава познатите ви стикери за лепене отвътре БЕЗПЛАТНО.
    В момента има налични от тези с дължина 21 и 30 см. Тези които желаят да пишат в тази тема . За колегите от провинцията е добре да има един човек на когото да се изпратят и той да ги разпространява.

    Отделно от това имаме възможност да доставим и направимсувенирни материали с логото с логото на 100 годишнината( познато ви от шествието на 27-ми юни)- значки, шапки, тениски( списъка ще се допълва). Тези материали ще се доставят по поръчка в зависимост от желаещите да ги закупят и цената им също ще зависи от бройката. Малко по късно ще пусна цени на отделните артикули и снимка на значката и тениската. За сувенирните материали- също пишете тук.
    Гипотеза о боге дает ни с чем не сравнимую возможность абсолютно все понять, абсолютно ничего не узнавая
    sprint tropheo
    155/1.8
    156/2.0 Selespeed

  2. #2
    благочестив мюхлюзин fiore's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    софия. лозенец сити
    Posts
    3,402

    Default

    Quote Originally Posted by zdravio View Post
    Такава лепенка за задния джам си търся от сумати време, но все не мога да се докопам. Искам 2бр. лепенки за мен и колега.
    Хората от софия могат да ги получават и на редовните срещи на Александър Невски
    Гипотеза о боге дает ни с чем не сравнимую возможность абсолютно все понять, абсолютно ничего не узнавая
    sprint tropheo
    155/1.8
    156/2.0 Selespeed

  3. #3
    Алфист nblagoev's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    София
    Age
    42
    Posts
    380

    Default

    А има ли външни стикери за заден прозорец, защото моят е затъмнен и отвътре няма смисъл да лепя?
    Alfa Romeo 159SW 2.4JTDm 210hp
    Lancia Kappa 2.4JTD 136hp
    Mercedes E250TD Avantgarde 150hp
    Alfa Romeo 156 1.8TS 144hp - ex

  4. #4
    Матричар morfius's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    София
    Age
    48
    Posts
    3,327

    Default

    Предложение, да се направят подобни стикери за външно или вътрешно залепяне със никовете от форума - за който желае.
    Welcome to the real world

    Алфа Ромео 156 2.4 JTD (01г.); Алфа Ромео 146 1.9 TD (98г.); Лада 21051 - Бивша.

  5. #5
    благочестив мюхлюзин fiore's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    софия. лозенец сити
    Posts
    3,402

    Default

    Quote Originally Posted by morfius View Post
    Предложение, да се направят подобни стикери за външно или вътрешно залепяне със никовете от форума - за който желае.
    никовете от форума който иска да си ги прави . Можем разбира се при желание да ги наравим но тях вече не безплатно.
    Гипотеза о боге дает ни с чем не сравнимую возможность абсолютно все понять, абсолютно ничего не узнавая
    sprint tropheo
    155/1.8
    156/2.0 Selespeed

  6. #6

    Default

    Аз искам тениска, има ли някакви останали от неделя?Тогава закъснях малко и не успях да се доредя
    Last edited by Tedo; 01-07-2010 at 20:58.
    Video meliora proboque deteriora sequor.

  7. #7
    благочестив мюхлюзин fiore's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    софия. лозенец сити
    Posts
    3,402

    Default

    Quote Originally Posted by Tedo View Post
    Аз искам тениска, има ли някакви останали от неделя?Тогава закъснях малко и не успях да се доредя
    Има няколко тениски с размер " L". В суматохата бяха останали в кашона.
    До колкото за стикерите със никовете съм ЗА!!!! Даже ако е възможно да се сметне като цена колко ще излезе на никнеим и да се обяви цена!!! Италфеста е близо и ще бъде приятно и доста ще се отличава от обикновенните алфи по пътищата!!!
    , Ще направим цена - средна между най късия и най дългия ник.
    за отвътре или за отвън искате вариант?
    И аз искам 2 стикера за задния прозорец.Как да се разберем да ги получа.
    Може да ги получиш и по пощата само кажи от кой размер.

    Кажи оринтировачни цени на артикулите и давай списък
    До няколко дни ще има движение
    Гипотеза о боге дает ни с чем не сравнимую возможность абсолютно все понять, абсолютно ничего не узнавая
    sprint tropheo
    155/1.8
    156/2.0 Selespeed

  8. #8
    Черная Молния MUROMAN's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    СОФИЯ-Подуене
    Age
    39
    Posts
    3,446

    Default

    Quote Originally Posted by fiore View Post
    Във връзка със зачестилите теми и спекулации със стикери с надпис" Club Alfa Romeo Bulgaria" Ви уведомявам че КАРБ раздава познатите ви стикери за лепене отвътре БЕЗПЛАТНО.
    В момента има налични от тези с дължина 21 и 30 см. Тези които желаят да пишат в тази тема . За колегите от провинцията е добре да има един човек на когото да се изпратят и той да ги разпространява.

    Отделно от това имаме възможност да доставим и направимсувенирни материали с логото с логото на 100 годишнината( познато ви от шествието на 27-ми юни)- значки, шапки, тениски( списъка ще се допълва). Тези материали ще се доставят по поръчка в зависимост от желаещите да ги закупят и цената им също ще зависи от бройката. Малко по късно ще пусна цени на отделните артикули и снимка на значката и тениската. За сувенирните материали- също пишете тук.
    Искам да се изкажа по повод на това писание - " Във връзка със зачестилите теми и спекулации със стикери с надпис" Club Alfa Romeo Bulgaria"

    Може и мен да ме помислите за спекулант,защото половин София и България е накичена с лепенки напарвени от мен и Ваклин /Vaklinator/.
    Лепенките са външни, бели или сиви на цвят и доста по-големи на дължина от стандартните.
    Сега някой ще попита ,защо сте ги правили и сте ги продавали след като Клуба раздава безплатно?
    1-во: Аз си направих за мен , защото колата ми е със затъмнени прозорци и тази за злепване отвътре не ми върши работа.Доста хора видяха и явно им е харесало.
    2-ро: За Един Итал Фест /мисля,че беше този в Лесново/ адски много хора проявиха желание да се сдобият с такъв стикер, както и стикир с Ник нейм,имаше тема ,списък с бройки на желаещите заявки и т.н.
    След като обобщихме хората ,направихме въпросните стикери и накрая не само ,че не забогатях от тях ,но се вътрих и с парите и изхабих доста нерви заради хора ,които не си ги потърсиха или който си ги взеха и не си ги платиха.
    И понеже ми останаха някакви стикери бях пуснал тема в Продава за да ги разкарам и които иска да си вземе.
    Няма смисъл предполагам да споменавам,че направата изисква няколко квадрата фолио 3М , режеш лазерен плотер, умения по графичен дизайн , изработка , разходки с колата насам -натам и други такива забавни неща.
    Тук е момент да споделя,че съм пратил на доста хора извън София по пощата или по куриер по 1 бройка, но съм уважил тяхното желание и мерак да носят с гордост по колите си тази лепенка.
    Така ,че нито Аз нито Ваклин нито Бисер сме спекуланти ,просто уважихме желанието на дадени хора да им помогнем да се сдобият със стикер Club Alfa Romeo Bulgaria.
    Искам да вметна и нещо друго , а то е че доста дълго време нямаше Клуб и стикери Нямаше, другото е , че се прокарваше и имаше доста явно разграничение между Клуб и Форум. 80% от хората на които съм дал такъв стикер не са членове на клуба.
    Аз съм от Клуба и имам карта, детелинк в подписа и Клубен стикер , а ти си от форума и нямаш Нищо.

    Това ,че отново ще раздавате стикери едно много хубаво начинание ,на което се радвам и пожелавам успех.
    За сувенирите изкарайте примерни модели и цени и аз имам интерес.
    Успех на новите УС на КАРБ.
    Ние сме с вас момчета.
    ALFA ROMEO 155 1.8TS MY95 SPORT -The Legend - бивша


    Renault Megane II Grand Tour-2004г

  9. #9
    благочестив мюхлюзин fiore's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    софия. лозенец сити
    Posts
    3,402

    Default

    Quote Originally Posted by MUROMAN View Post
    Искам да се изкажа по повод на това писание - " Във връзка със зачестилите теми и спекулации със стикери с надпис" Club Alfa Romeo Bulgaria"

    Може и мен да ме помислите за спекулант,защото половин София и България е накичена с лепенки напарвени от мен и Ваклин /Vaklinator/.
    Лепенките са външни, бели или сиви на цвят и доста по-големи на дължина от стандартните.
    Сега някой ще попита ,защо сте ги правили и сте ги продавали след като Клуба раздава безплатно?
    1-во: Аз си направих за мен , защото колата ми е със затъмнени прозорци и тази за злепване отвътре не ми върши работа.Доста хора видяха и явно им е харесало.
    2-ро: За Един Итал Фест /мисля,че беше този в Лесново/ адски много хора проявиха желание да се сдобият с такъв стикер, както и стикир с Ник нейм,имаше тема ,списък с бройки на желаещите заявки и т.н.
    След като обобщихме хората ,направихме въпросните стикери и накрая не само ,че не забогатях от тях ,но се вътрих и с парите и изхабих доста нерви заради хора ,които не си ги потърсиха или който си ги взеха и не си ги платиха.
    И понеже ми останаха някакви стикери бях пуснал тема в Продава за да ги разкарам и които иска да си вземе.
    Няма смисъл предполагам да споменавам,че направата изисква няколко квадрата фолио 3М , режеш лазерен плотер, умения по графичен дизайн , изработка , разходки с колата насам -натам и други такива забавни неща.
    Тук е момент да споделя,че съм пратил на доста хора извън София по пощата или по куриер по 1 бройка, но съм уважил тяхното желание и мерак да носят с гордост по колите си тази лепенка.
    Така ,че нито Аз нито Ваклин нито Бисер сме спекуланти ,просто уважихме желанието на дадени хора да им помогнем да се сдобият със стикер Club Alfa Romeo Bulgaria.
    Искам да вметна и нещо друго , а то е че доста дълго време нямаше Клуб и стикери Нямаше, другото е , че се прокарваше и имаше доста явно разграничение между Клуб и Форум. 80% от хората на които съм дал такъв стикер не са членове на клуба.
    Аз съм от Клуба и имам карта, детелинк в подписа и Клубен стикер , а ти си от форума и нямаш Нищо.

    Това ,че отново ще раздавате стикери едно много хубаво начинание ,на което се радвам и пожелавам успех.
    За сувенирите изкарайте примерни модели и цени и аз имам интерес.
    Успех на новите УС на КАРБ.
    Ние сме с вас момчета.
    Малко разяснение относно причината за раздвижжването около онази тема. На заседание за УС на КАРБ беше решено Стикери и всичко останало с надпис "Club Alfa Romeo Bulgaria" да се разпространява само от КАРБ. Достатъчто хора вече се опитват да продават стикери които наче се раздават безплатно за цифри от 2 до 5 лв бройката. По неприятно е че се плюе неоснователно по КАРБ че нехае и не раздава такива стикери. Нещо което не е вярно.

    Няма смисъл предполагам да споменавам,че направата изисква няколко квадрата фолио 3М , режеш лазерен плотер, умения по графичен дизайн , изработка , разходки с колата насам -натам и други такива забавни неща.
    КАРБ разполага със файлове на всички надписи и стикери, а твърденията за необходимостта от феноменални иумения по графичен дизайн са смешни.
    Погрешно е, ако някой смята че някой от УС на КАРБ и другите хора ангажирани по организация на мероприятията и изработка на подобни материали вземат някакви пари за тази работа или си нямат собствен бизнес, а се занимават само с КАРБ. Повярвай ми разходите са с порядъци по големи от тези за изрязване на няколко надписа. За отделеното време не говорим, но така или иначе има схващане че то времето не струва нищо.
    Last edited by fiore; 02-07-2010 at 11:52.
    Гипотеза о боге дает ни с чем не сравнимую возможность абсолютно все понять, абсолютно ничего не узнавая
    sprint tropheo
    155/1.8
    156/2.0 Selespeed

  10. #10
    Boxer maniac Speeder's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Перущица
    Posts
    2,850

    Default

    Quote Originally Posted by fiore View Post
    Има няколко тениски с размер " L".
    Аз така и не получих тениска на парада, но съм готов да си платя за една за да не излезе, че мрънкам нещо.
    145 1.6 Boxer - Alfetta GT - Sprint Veloce 16v - Lada 1500S - GTV 3.0 24v

    www.ClassicCar-bg.com

  11. #11
    благочестив мюхлюзин fiore's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    софия. лозенец сити
    Posts
    3,402

    Default

    Quote Originally Posted by Speeder View Post
    Аз така и не получих тениска на парада, но съм готов да си платя за една за да не излезе, че мрънкам нещо.
    Тениските от неделя са безплатни. Осигурени са от МИЛАНО МОТОРС, които бяха наши партньори за събитието
    Гипотеза о боге дает ни с чем не сравнимую возможность абсолютно все понять, абсолютно ничего не узнавая
    sprint tropheo
    155/1.8
    156/2.0 Selespeed

  12. #12
    Черная Молния MUROMAN's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    СОФИЯ-Подуене
    Age
    39
    Posts
    3,446

    Default

    Quote Originally Posted by fiore View Post
    Малко разяснение относно причината за раздвижжването около онази тема. На заседание за УС на КАРБ беше решено Стикери и всичко останало с надпис "Club Alfa Romeo Bulgaria" да се разпространява само от КАРБ. Достатъчто хора вече се опитват да продават стикери които наче се раздават безплатно за цифри от 2 до 5 лв бройката. По неприятно е че се плюе неоснователно по КАРБ че нехае и не раздава такива стикери. Нещо което не е вярно.



    КАРБ разполага със файлове на всички надписи и стикери, а твърденията за необходимостта от феноменални иумения по графичен дизайн са смешни.
    Погрешно е, ако някой смята че някой от УС на КАРБ и другите хора ангажирани по организация на мероприятията и изработка на подобни материали вземат някакви пари за тази работа или си нямат собствен бизнес, а се занимават само с КАРБ. Повярвай ми разходите са с порядъци по големи от тези за изрязване на няколко надписа. За отделеното време не говорим, но така или иначе има схващане че то времето не струва нищо.
    Не ме разбрахте , но както и да е.
    Тогава и Аз както други хора ще си махна лепенката.
    Ще отделя малко от времето си ,но то нали и без това няма значение и цена.
    Накрая да не стане както при Фиат - да има 3-4 форума?
    Last edited by MUROMAN; 02-07-2010 at 16:54.
    ALFA ROMEO 155 1.8TS MY95 SPORT -The Legend - бивша


    Renault Megane II Grand Tour-2004г

  13. #13
    алкохолист pr_00f's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    София
    Age
    48
    Posts
    5,104

    Default

    А на мен ми се струва че вие двамата -MUROMAN и fiore се опитвате да кажете едно и също нещо, просто не се разбрахте като хората.
    Както и да е де.
    Alfa 147 Q2 1.9 JTDm 16v @150++ 2007 червената злобичка ;;; Zafira 1.9 JTD@120++ - белият кенеф
    ex. Alfa 155 1.7 '93;;; ex. Alfa 147 1.9 JTDm 16v @140+ R.I.P. ;;; ex. Lancia Lybra 2.4 JTD@140HP+ 2001

  14. #14
    чиста проба спреляк Furious 155's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    София, Младост
    Posts
    5,287

    Default

    А останали плакати (вертикални червени - 100 години) от събитието на 27-ми на площада има ли и как мога да се сдобия с един, два такива?


    Даването на газ, води до пристрастяване!
    Alfa Romeo 155 1.8TS by RuBig
    Volvo V50 2.0D by RuBig

  15. #15
    Запален алфист Yureti's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Покрайнини софийски
    Posts
    411

    Default

    Има ли "външни" триъгълни лепенки ???
    AR 155 2.0 16V Never Forget You
    AR 166 2.4 JTD

Page 1 of 25 12311 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •