Page 2 of 25 FirstFirst 123412 ... LastLast
Results 16 to 30 of 364

Thread: Стикери и сувенири

  1. #16
    ОуигофлеН TishO's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Търговище
    Age
    36
    Posts
    1,686

    Default

    Предлагам на колегите да решим които иска стикери със никовете да решим дали да са от вътре или от вън.

    А също така ако може да се каже какви други лепенки има защото за детелинки в триъгълник за калника и аз съм зарибен!!!!
    Аlfa33 1.7 107hp- 132hp.RIPAlfa33 1.7 16v. 1??hp.-Бившата!Alfa145 1.7 16v.-EX!AlfaRomeo33 1.7IE-Rip!AlfaRomeo33 1.3DLRO40 90hp.-1.7 16v-totalAlfa33 1.7 16vQV-EX. Alfa33 1.7 16v 4x4

  2. #17
    Болен алфист Flame's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    София
    Posts
    1,481

    Default

    Ами за всички стикери,каквито искате-с имена,детелинки и други,Ваклин ги е правил на много хора,спокойно може да му пратите съобщение и да се разберете,доколкото за раздаването на безплатни стикери Клуб Алфа Ромео България,хубаво е да се раздават на срещите,но е много глупаво да има разделение м/у форума и клуба,по едно време се беше изострило доста,аз също имам стикер вкъщи,но не съм го лепил точно поради тази причина,а когато исках най-много да стана член на клуба,такъв на практика нямаше.
    Alfa 155 1.7,1.8 ex
    Alfa 166 2.4 3 ex
    155 1.8 MY 95 sport

  3. #18
    Младши алфист PIF's Avatar
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    София
    Age
    47
    Posts
    25

    Default

    Аз също искам една тениска , ако не съм позакъснял много . На 27.06 ми казаха , че са свършили
    Alfa Romeo 156 1.8 TS

  4. #19
    Запален алфист Иво Кръстев's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    София-Люлин
    Age
    32
    Posts
    112

    Default

    Аз пък подарявам една тениска размер XL,понеже ми е голяма.
    Last edited by Иво Кръстев; 04-07-2010 at 20:09.

  5. #20
    подпален алфист qkimov's Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Ст.Загора/ Велинград
    Age
    38
    Posts
    277

    Default

    [QUOTE=Иво Кръстев;732250]Аз пък давам една тениска размер XL,понеже ми е голяма. [/QUOTE

    колко парички?
    Алфа 155 1.8 16V 96г.
    Ако всичко ви е наред. Ако жена ви е прекрасна. Ако и любовницата ви е прекрасна. Ако заплатата ви не само стига, а и остава. Ако шефът ви е хубав човек. Ако нямате никакви проблеми със здравето. Кажете "не" на наркотиците!

  6. #21
    JTD ФЕН S_G_M's Avatar
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Бургас
    Age
    39
    Posts
    450

    Default

    Тая тема заприлича на бит пазар , ама без стоката . Нищо от никой не се рабира , какво е с пари , какво е без ... аве Ако има такива артикули защо просто не се постнат в отделна тема и който си хареса нещо , направо да си го поръчва , дали ще е с пари или без .. просто да се знае .
    Alfa Romeo 145 JTD 105+ HP BY
    Alfa Romeo GT 1.9JTD 150+ HP BY DAGI

  7. #22
    Болен алфист Flame's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    София
    Posts
    1,481

    Default

    Quote Originally Posted by търтей View Post
    Какъв точно ви е проблемът?
    Аз нямам никакъв проблем,дори се радвам че най-после ще има налични стикери Клуб Алфа Ромео България,защото едно време като исках такъв нямаше никъде,а по това време нямаше и УС на КАРБ,така че нито можах да стана член,нито да се сдобия с такъв стикер
    Alfa 155 1.7,1.8 ex
    Alfa 166 2.4 3 ex
    155 1.8 MY 95 sport

  8. #23
    благочестив мюхлюзин fiore's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    софия. лозенец сити
    Posts
    3,402

    Default

    [QUOTE=qkimov;732285]
    Quote Originally Posted by Иво Кръстев View Post
    Аз пък давам една тениска размер XL,понеже ми е голяма. [/QUOTE

    колко парички?
    Не е много етично да се продава ама както и да е.

    ..... Ако има такива артикули защо просто не се постнат в отделна тема и който си хареса нещо , направо да си го поръчва , дали ще е с пари или без .. просто да се знае .
    Съвсем скоро това ще е факт.

    Аз също искам една тениска , ако не съм позакъснял много . На 27.06 ми казаха , че са свършили
    Не са те излъгали. тениските бяха 250. На сцената имаше оставени 20 тинна за официални лица, но вече и те са раздаени.

    Аз пък давам една тениска размер XL,понеже ми е голяма.
    alfa user също сподели че има такава в пловдив която му е голяма.

    Ники не се хаби и стига си правил Непозволена от КАРБ - реклама на Хора и услуги.
    КАРБ имат всякакви стикери и всичко.
    ,

    Ами за всички стикери,каквито искате-с имена,детелинки и други,Ваклин ги е правил на много хора,спокойно може да му пратите съобщение и да се разберете,доколкото за раздаването на безплатни стикери Клуб Алфа Ромео България,хубаво е да се раздават на срещите,но е много глупаво да има разделение м/у форума и клуба,по едно време се беше изострило доста,аз също имам стикер вкъщи,но не съм го лепил точно поради тази причина,а когато исках най-много да стана член на клуба,такъв на практика нямаше.
    Обяснявам(надявам се за последно) Няма разделение между форум и клуб ЕДЕНСТВЕНИЯ СТИКЕР КОЙТО СЕ ДАВА САМО НА ЧЛЕНОВЕ Е ТРИЪГЪЛНИЯ С ТРИКОЛЬОР И ДЕТЕЛИНКА И ТОЙ ПОКАЗВА КЛУБНА ПРИНАДЛЕЖНОСТ.
    Двата стикера за лепене отвътре на стъклото-22 и 30 см) КАРБ ги раздава БЕЗПЛАТНО на всеки желаещ.

    Всякакви други стикери и лепенки съдържащи надписа "Club Alfa Romeo Bulgaria" ще се разпространяват САМО от КАРБ на символични цени (все пак има разходи по изработка).
    Гипотеза о боге дает ни с чем не сравнимую возможность абсолютно все понять, абсолютно ничего не узнавая
    sprint tropheo
    155/1.8
    156/2.0 Selespeed

  9. #24

    Default

    ок,ясно.как да си поръчам 5 стикера от 30см.толкова коли се събираме в нашия град,поне да си имаме и лепенчици
    156 2.4 JTD SW 140-ex./ 147 1.9 JTDM 150-ex./ 159 2.4 JTDM SW Qtronic 200-ex./
    GIULIA
    2.2 JTDM ​180 ZF8

  10. #25
    Инженер vaklinator's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    София-Силистра
    Age
    51
    Posts
    1,196

    Default

    Quote Originally Posted by MUROMAN View Post
    Искам да се изкажа по повод на това писание - " Във връзка със зачестилите теми и спекулации със стикери с надпис" Club Alfa Romeo Bulgaria"

    Може и мен да ме помислите за спекулант,защото половин София и България е накичена с лепенки напарвени от мен и Ваклин /Vaklinator/.
    Лепенките са външни, бели или сиви на цвят и доста по-големи на дължина от стандартните.
    Сега някой ще попита ,защо сте ги правили и сте ги продавали след като Клуба раздава безплатно?
    1-во: Аз си направих за мен , защото колата ми е със затъмнени прозорци и тази за злепване отвътре не ми върши работа.Доста хора видяха и явно им е харесало.
    2-ро: За Един Итал Фест /мисля,че беше този в Лесново/ адски много хора проявиха желание да се сдобият с такъв стикер, както и стикир с Ник нейм,имаше тема ,списък с бройки на желаещите заявки и т.н.
    След като обобщихме хората ,направихме въпросните стикери и накрая не само ,че не забогатях от тях ,но се вътрих и с парите и изхабих доста нерви заради хора ,които не си ги потърсиха или който си ги взеха и не си ги платиха.
    И понеже ми останаха някакви стикери бях пуснал тема в Продава за да ги разкарам и които иска да си вземе.
    Няма смисъл предполагам да споменавам,че направата изисква няколко квадрата фолио 3М , режеш лазерен плотер, умения по графичен дизайн , изработка , разходки с колата насам -натам и други такива забавни неща.
    Тук е момент да споделя,че съм пратил на доста хора извън София по пощата или по куриер по 1 бройка, но съм уважил тяхното желание и мерак да носят с гордост по колите си тази лепенка.
    Така ,че нито Аз нито Ваклин нито Бисер сме спекуланти ,просто уважихме желанието на дадени хора да им помогнем да се сдобият със стикер Club Alfa Romeo Bulgaria.
    Искам да вметна и нещо друго , а то е че доста дълго време нямаше Клуб и стикери Нямаше, другото е , че се прокарваше и имаше доста явно разграничение между Клуб и Форум. 80% от хората на които съм дал такъв стикер не са членове на клуба.
    Аз съм от Клуба и имам карта, детелинк в подписа и Клубен стикер , а ти си от форума и нямаш Нищо.

    Това ,че отново ще раздавате стикери едно много хубаво начинание ,на което се радвам и пожелавам успех.
    За сувенирите изкарайте примерни модели и цени и аз имам интерес.
    Успех на новите УС на КАРБ.
    Ние сме с вас момчета.
    че те нашите стикери са били винаги без пари, освен, ако някой смята 1 бира за богатство.
    Alfa 155 2.0TS 8V '93

    VW LADAVAGEN '81
    CHRYSLER 3.3L V6 - БИВШ

  11. #26
    Старши алфист gogo79's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Монтана
    Age
    44
    Posts
    620

    Default

    Quote Originally Posted by undy View Post
    ок,ясно.как да си поръчам 5 стикера от 30см.толкова коли се събираме в нашия град,поне да си имаме и лепенчици
    Alfa Romeo 159 1.9JTDm 16v 150 07г.
    Alfa Romeo 147 1.6TS 16v 120 01г.

    Alfa Romeo 145 1.4TS JUNIOR 16v 103 98г.-ex.
    Aifa Romeo 156 1.8TS 16v 144 99г. ех.


  12. #27
    Прост Инженер Panchev's Avatar
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Пловдив
    Age
    51
    Posts
    221

    Default

    Ако от тениските има останали М или L, как мога да получа и аз една?

  13. #28
    Луд за връзване
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    София, Младост 4
    Age
    37
    Posts
    412

    Default

    Искам да попитам на всяка среща на Невски се носят стикери по принцип. Мисля да намина тази седмица и да лепна един от големите на задния прозорец

    Alfa Romeo 156 1.9JTD '99
    BMW 316 Compact '95

  14. #29

    Default профилактично запитване

    аз пак да си питам,как или на кой мога да поръчам 5 стикера за задно стъкло.от провинцията съм......
    156 2.4 JTD SW 140-ex./ 147 1.9 JTDM 150-ex./ 159 2.4 JTDM SW Qtronic 200-ex./
    GIULIA
    2.2 JTDM ​180 ZF8

  15. #30
    Alfa 155 Fanclub-Bulgaria Alfa User's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пловдив, BG
    Posts
    4,584

    Default

    Quote Originally Posted by fiore View Post
    alfa user също сподели че има такава в пловдив която му е голяма.
    Потвърждавам - тениската е с червен надпис, размер XL. Който я иска, да се свърже с мен на лични.
    155 MY.95 Sport - 2.0 TS 8v (ressurected by Теодор & Токича)
    Fan Club Alfa Romeo 155 - Bulgaria

Page 2 of 25 FirstFirst 123412 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •