Page 5 of 5 FirstFirst ... 345
Results 61 to 69 of 69

Thread: Четвърта скорост не влиза.

  1. #61
    Старши алфист ALFonsOlder's Avatar
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Русе
    Posts
    510

    Default

    Quote Originally Posted by Novachev View Post
    Благодаря за което а по въпроса с документациата отвори Е-пре и виш как ги дават главните предавания и скоростите там вчера ги гледах и двойката излиза с друга кутия и предавателни числа на главното предаване. Не е като в Е-лърна
    kolega, туряй по някой друга препинация де!
    че да хващаме и ние по нещо.
    156 SW 2001 бивша.

  2. #62
    Бензинджия на газ Novachev's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Бургас
    Posts
    2,867

    Default Номера на лагери

    Така интересувам се някой знае ли номерата на лагерите(Ако са стандартни) на скоростната кутия за 158 1,8предполагам нямат разлика с двойката че "новата ми кутия " нещо хрупа
    156 1,8 ТS 99
    Nissan Murano 2005

  3. #63
    Запален алфист
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Велико Търново
    Age
    54
    Posts
    163

    Default

    Quote Originally Posted by Novachev View Post
    Така интересувам се някой знае ли номерата на лагерите(Ако са стандартни) на скоростната кутия за 158 1,8предполагам нямат разлика с двойката че "новата ми кутия " нещо хрупа
    В кутиите рядко се използват масови стандартни лагери, но се намират фирми които ги намират без проблемно съчмените лагери изпозлвани в кутии. Иглени и ролкови не ми се е налагало да търся, но обикновено ако се прецака таклъв лагер има поражения и върху осите. Мисля че имам разглобена кутия може да видя номерацията на лагерите или поне размерите че номерата някой път не вършат работа.

  4. #64
    Бензинджия на газ Novachev's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Бургас
    Posts
    2,867

    Default

    ОФФ някой може ле д ами качи предавателните числа на 156 JTS с ръчни скорости че нямам инсталиран елърна (не че е много точен)
    156 1,8 ТS 99
    Nissan Murano 2005

  5. #65
    Старши алфист ALFonsOlder's Avatar
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Русе
    Posts
    510

    Default




    ---------- Post added at 13:34 ---------- Previous post was at 13:32 ----------

    p.p.
    то пък JTS го няма.
    156 SW 2001 бивша.

  6. #66

    Default

    дай боже всеки му такъв късмет,и аз нямам четвърта къде ида се ми казват слагай друга кутия,като им предлажа да я ремонтират им се изпраавя косата трудоемка работа било,ми да сте учили за банкери си викам на ум,така че незная ко да прая ремонт или да ходя до някоя морга за кутия?!

  7. #67
    Младши алфист antoan90's Avatar
    Join Date
    Jul 2012
    Location
    Vidin/Sofia
    Posts
    5

    Default

    Извинявам се, но имам и аз проблем със 147 1.6... Трета и задна ми хъркаха, отидох при майстора, задната я оправи, трета си хъркаше и вика карай така... Карах си аз и в да кажем 3-4 от 10 случая като влиза трета си прихърква, зависи как я нацеля... И от онзи ден както си влиза.. БАМ и излиза И това вече е 9 от 10 случая... На късмет понякога остава вътре, но ударя ли в дупка (а тук са много) и си излиза... Какво може да е?
    Last edited by tonov; 31-10-2012 at 19:29.

  8. #68
    **\/** tonov's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Мездра
    Age
    49
    Posts
    4,221

    Default

    Quote Originally Posted by antoan90 View Post
    Извинявам се, но имам и аз проблем със 147 1.6... Трета и задна ми хъркаха, отидох при майстора, задната я оправи, трета си хъркаше и вика карай така... Карах си аз и в да кажем 3-4 от 10 случая като влиза трета си прихърква, зависи как я нацеля... И от онзи ден както си влиза.. БАМ и излиза И това вече е 9 от 10 случая... На късмет понякога остава вътре, но ударя ли в дупка (а тук са много) и си излиза... Какво може да е?
    Питай майстора ..... Като е отворил кутията, що не е оправил и трета, ми сега пак да я сваляш? Вероятно синхронизаторът е заминал, може в комбинация с вилката - изтрива се от "напъните"
    166 2,4JTD 20V Sportronic Edizione collezionisti
    ex 156 2,4JTD; ex 146ti; ex 145 1,6 boxer

  9. #69
    Младши алфист antoan90's Avatar
    Join Date
    Jul 2012
    Location
    Vidin/Sofia
    Posts
    5

    Default

    Синхронизаторът още предния беше отишъл, майстора го смени го все пак каза, че това си е от кутията и е куца история и сега понеже човека е пич, обясни че е някаква муфа и ми предлага да потърся скоростна кутия втора употреба, защото било цифра да прави всичките чарколяци вътре. Някой да има опит в подобна история?

Page 5 of 5 FirstFirst ... 345

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •