Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 37 of 37

Thread: Нов член, нови проблеми

  1. #31

    Default

    това са софтуера е доста несериозно
    все пак това не е прозорец за да хване вирус

  2. #32
    Запален алфист
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Варна
    Age
    41
    Posts
    121

    Default

    Quote Originally Posted by Tsetso Milanov View Post
    А ако все пак се окаже това, моля ви дайте препоръка кой във Варна може да смени софтуера на копютъра грамотно. Ако няма такъв във Варна, в София кой точно сервиз/майстор може да пренсталира въпросния софтуер и каква горе-долу е цената.

    Очаквам вашите мнения
    Колегите са ти казали, отиди при сервиза във Варна и търси Вихрен.

    2.4JTDm

  3. #33
    Вече пристрастен Tsetso Milanov's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Варна
    Posts
    57

    Default

    За да приключа темата - наистина Вихрен се оказа човека. При пълната диагностика, която направи, се оказа, че пета дюза не разпрашава горивото. Сменихме я с нова и всичко си дойде на мястото. Благодаря още веднъж на всички, които помогнаха. И ако имате проблеми с Алфа (и не само) сервиза в началото на магистралата във Варна е вашето място.

    Апропо, малко оф-топик, но полезно: в сервиза на ФИАТ/Мазда "Италиа Ауто" под магистралате недейте дори да стъпвате - некомпетентни колкото си искат, бяха ми карали колата 11 километра (оставена за проверка на парктроник !?! ) и ми бяха свили или просто загубили два тампона на капака и двигателя, един Господ знае какво са търсели там ... каквото и да кажа за тях - малко ще им е.
    Last edited by Tsetso Milanov; 10-08-2010 at 21:30.
    Alfa 159 2.4 JTDm

  4. #34
    Заблуден дизелджия RoMeO_156_GTA's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Велико Търново
    Posts
    1,726

    Default

    Quote Originally Posted by Tsetso Milanov View Post
    Апропо, малко оф-топик, но полезно: в сервиза на ФИАТ/Мазда "Италиа Ауто" под магистралате недейте дори да стъпвате - некомпетентни колкото си искат, бяха ми карали колата 11 километра (оставена за проверка на парктроник !?! ) и ми бяха свили или просто загубили два тампона на капака и двигателя, един Господ знае какво са търсели там ... каквото и да кажа за тях - малко ще им е.
    Как какво са търсили - да видят , да пипнат какво е направил италианеца И после се обзалагам , че е имало 11 км яка газ от "съвестните" служители в сервиза Тези освен да ти съсипят колата , друго не биха направили . Както сам се убеди - с такава кола само в доверен сервиз
    AR GT Face 1.9 JTD 16v Nero Carbonia
    AR 146 Face 1.9 JTD 8v Grigio Martora / Fiat Punto Mk1 1.2
    Ex: 147 1.9 JTD Proteo Red; 147 1.9 JTD Nero; 147 1.9 JTD Grigio Africa; 156 Face 1.9 JTD Blue Notte; 147 Face 1.9 JTDm Nero; E61 530 Xi

  5. #35
    Ventura garage Mury's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София;кв.Бели брези
    Age
    42
    Posts
    10,437

    Default

    Quote Originally Posted by Tsetso Milanov View Post
    За да приключа темата - наистина Вихрен се оказа човека. При пълната диагностика, която направи, се оказа, че пета дюза не разпрашава горивото. Сменихме я с нова и всичко си дойде на мястото. Благодаря още веднъж на всички, които помогнаха. И ако имате проблеми с Алфа (и не само) сервиза в началото на магистралата във Варна е вашето място.

    Апропо, малко оф-топик, но полезно: в сервиза на ФИАТ/Мазда "Италиа Ауто" под магистралате недейте дори да стъпвате - некомпетентни колкото си искат, бяха ми карали колата 11 километра (оставена за проверка на парктроник !?! ) и ми бяха свили или просто загубили два тампона на капака и двигателя, един Господ знае какво са търсели там ... каквото и да кажа за тях - малко ще им е.
    Радвам се че са я оправили
    Fiat Idea 05" 1.9 Mjet N tuning
    Lancia Ypsilon 00" 1.2 Elefantino blu
    Piaggio Liberty 05" 50cc 2T

    Alfa 33 1.7 16v SW-ex,Alfa 145 1.6 Boxer-ex,Alfa 146 TI-ex,Alfa 159 1.9 JTDm SW-ex

  6. #36
    Turbo Ninja Bobo's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    44
    Posts
    7,990

    Default

    Quote Originally Posted by Mury View Post
    Радвам се че са я оправили
    Интересно имало и други повреди освен колектора
    0888 232 484 - Бобо Extreme Service

    Alfa 145 QV Turbo VS Alfa GTV 3.2 24V 04'
    Alfa 156 05' 1.9 16V M-JET, Fiat Brava 1.9 JTD , Алфа 164 Super, Alfa 147 JTD малкото GTA, Alfa 155 2.0 16v Super

  7. #37
    Ventura garage Mury's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София;кв.Бели брези
    Age
    42
    Posts
    10,437

    Default

    Quote Originally Posted by Bobo View Post
    Интересно имало и други повреди освен колектора
    Явно да
    Fiat Idea 05" 1.9 Mjet N tuning
    Lancia Ypsilon 00" 1.2 Elefantino blu
    Piaggio Liberty 05" 50cc 2T

    Alfa 33 1.7 16v SW-ex,Alfa 145 1.6 Boxer-ex,Alfa 146 TI-ex,Alfa 159 1.9 JTDm SW-ex

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •