Page 3 of 8 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 31 to 45 of 108

Thread: Картинг в София

  1. #31

    Default

    Червено знаме ?!?! (не съм чел цялата тема, само последните 4-5 мнения)
    Има права за изпреварвания три карта един до друг да се наредят, има и много технични завои, има и измервателни......май Бе имаше.
    мене ме нема, в целата схема........

  2. #32

    Default

    Тая писта не я знам, къде се намира ?
    Alfa 145 1,6 TS
    Arena Coast Customs

  3. #33
    чиста проба спреляк Furious 155's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    София, Младост
    Posts
    5,287

    Default

    Quote Originally Posted by sen7 View Post
    Червено знаме ?!?! (не съм чел цялата тема, само последните 4-5 мнения)
    Има права за изпреварвания три карта един до друг да се наредят, има и много технични завои, има и измервателни......май Бе имаше.
    Тази след кръговото надолу след сервизния комплекс на Дунев ли е? Ако е там и на мен ми се ходи да я видя и да покарам. Пистата била в едно хале и реално е закрита, та не зависим от времето.
    Ако искате може още в неделя да скочим там!


    Даването на газ, води до пристрастяване!
    Alfa Romeo 155 1.8TS by RuBig
    Volvo V50 2.0D by RuBig

  4. #34

    Default

    Ами, аз тази събота и неделя съм цял ден на работа, ако изберете друг ден съм на линия.
    Alfa 145 1,6 TS
    Arena Coast Customs

  5. #35
    предполагаемо инженерче.. AntiLuuP's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    София
    Age
    34
    Posts
    262

    Default

    Тази в Красна поляна е добра - картовете вървят прилично и е 1084м, докато на Дунев е около 800м и картовете с мойте скромни килца трудно отбелязват как си трябва.
    А тази на бистрица я затвориха до колкото знам заради смъртни случаи.

  6. #36
    хакуна матата detelazurno's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    София
    Age
    39
    Posts
    1,362

    Default

    Тази в Бистрица е затворена доста отдавна.
    В Красна поляна проблема е, че бързите картове са само 3 и ако се пускат повече хора едновременно е неравностойно.
    На Бенковски не съм карал, но съм навит да отида и да видя за какво става въпрос. Чувам, че била технична писта.
    Btw по тия места дали дават да се кара със собствена каска, че нещо не ми се носят тия тенджери дето ги раздават по пистите?
    The greatest of all scientific hobbies!

  7. #37
    Болен алфист Flame's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    София
    Posts
    1,481

    Default

    Quote Originally Posted by Furious 155 View Post
    Тази след кръговото надолу след сервизния комплекс на Дунев ли е? Ако е там и на мен ми се ходи да я видя и да покарам. Пистата била в едно хале и реално е закрита, та не зависим от времето.
    Ако искате може още в неделя да скочим там!
    Карал съм на тази писта преди няколко години,а може и пивече,сега нз как е,иначе картовете бяха прилични,но не беше особено равна,и аз съм на работа събота и неделя,евентуално нещо за през седмицата или за другия уикенд.
    Alfa 155 1.7,1.8 ex
    Alfa 166 2.4 3 ex
    155 1.8 MY 95 sport

  8. #38
    предполагаемо инженерче.. AntiLuuP's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    София
    Age
    34
    Posts
    262

    Default

    Quote Originally Posted by detelazurno View Post
    ...
    Btw по тия места дали дават да се кара със собствена каска, че нещо не ми се носят тия тенджери дето ги раздават по пистите?
    Мисля че няма проблем, а те иначе раздават и нещо като имитация на боне за под каската.... абе кофти си е лятно време главата ти става компот вътре...

  9. #39
    кривак детайлист -Bobby-'s Avatar
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    София
    Age
    41
    Posts
    555

    Default

    Quote Originally Posted by Assya View Post
    Аз съм навита, ако някой организира.
    Предвид, че аз целегодишно, или поне от март до ноември, само организирам подобни мероприятия, бих се радвал някой да ме отмени и само да дойда да покарам, без да се занимавам с организации.
    Че съм забравил вече какво е само да отидеш до пистата и да караш, без да мислиш за още 150 неща...

    ---------- Post added at 13:58 ---------- Previous post was at 13:54 ----------

    Quote Originally Posted by AntiLuuP View Post
    Тази в Красна поляна е добра - картовете вървят прилично и е 1084м, докато на Дунев е около 800м и картовете с мойте скромни килца трудно отбелязват как си трябва.
    А тази на бистрица я затвориха до колкото знам заради смъртни случаи.
    Красна е дълга 950 м - мерена метър по метър.
    Начко и Иван едва не ни ругаеха, че не била под километър, ама като видяха с очите си дължината, млъкнаха набързо. Оказа се и че не знаеха, че писта се мери по средата на асфалта, а не по външната линия, ама те и много други неща са им чужди в тоя бизнес... иначе там щеше да е бисер и опашки от народ...
    Дунев пък е 280 м - къде ги събрахте 800 на този плац там, не знам. Но там не става за друго освен дрифт - Бончо е купил цял тир регенерати, които са си пластмаса. На 33 градуса на сянка там въртяхме над 20 обиколки и като спряхме, гумите бяха... студени! И лъщяха като стъкло. Но комент...

    А Бистрица я затвориха поради липса на финикийци, и защото картовете вече не ставаха и за скрап (само на един от тях, преброих 43 заварки...).
    Две черни перли...

    Alfa Romeo 156 1.6 Twin Spark '99 | Renault 19 1.4 Energy '93

  10. #40

    Default

    бе на червено е закрита ама съм карал зимата и е тегаво - ръцете ти отказват да държат волана.Пистата не е много дълга, но май ми е фаворит като настилка и конструкция и т.н..Но вие си знаете.
    мене ме нема, в целата схема........

  11. #41
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    София
    Age
    34
    Posts
    58

    Default yeah

    Ооо супер най-после някой да иска на картиииииинг от кога търся доброволци

  12. #42
    хакуна матата detelazurno's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    София
    Age
    39
    Posts
    1,362

    Default

    Quote Originally Posted by aMoRe View Post
    Ооо супер най-после някой да иска на картиииииинг от кога търся доброволци
    Не си казал, не сме отишли

    Иначе на мен пистите фаворити са ми Бенковски и Красна Поляна. Ама като гледам как вървим с организацията и най-вече атмосферните условия......
    The greatest of all scientific hobbies!

  13. #43
    Запален алфист xidra's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София ; Надежда 5 ; Люлин 7
    Age
    33
    Posts
    105

    Default

    Аз преди 2 седмици ходих на Бенковски. 20 лева - 30 минути и след това не мога да стана от карт-а 10 минути ... Бях се схванал на куче. Каски там не дават .. най-добре е с очила или евентуално собствена каска.
    Pole Position на дъжд като ходих предо доста време капеше от тавана и на места имаше локвички.
    Красна поляна става също. Пистата е голяма картовете са добри горе долу.
    Спомням си като бях на 14 години ходих да карам в Борисовата градина и нямам спомен каква беше пистата само си спомням , че имаше голяма права преди старт-финала и след това имаше лек завой и не пускаш газта доста време (ама после как се спира не питайте )
    Това е от моя скромен опит
    Fiat Cinquecento 1.1 Sporting - Нервозната табуретка, жилояд! Ex.
    Fiat Punto 1.6 cabrio - ex.
    Fiat Bravo 1.8 GT - now

  14. #44
    Техник speеdddddd's Avatar
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    София
    Age
    35
    Posts
    258

    Default

    Само се пише ,ама никой не предлага ден и час

    Имам предложение за другата събота (09,10)на пистата красна поляна ,стига само да не вали и да не е много голям клинч .

    Имам един познат там който за определен час може да запази пистата да няма други !

    Нека който мисли да идва да пише .
    156 sportvagon 1.9jtd

  15. #45
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    София
    Age
    34
    Posts
    58

    Default xax

    Quote Originally Posted by detelazurno View Post
    Не си казал, не сме отишли

    Иначе на мен пистите фаворити са ми Бенковски и Красна Поляна. Ама като гледам как вървим с организацията и най-вече атмосферните условия......
    Ама аз съм жена бе хаха

    ---------- Post added at 09:55 ---------- Previous post was at 09:53 ----------

    Quote Originally Posted by speеdddddd View Post
    Само се пише ,ама никой не предлага ден и час

    Имам предложение за другата събота (09,10)на пистата красна поляна ,стига само да не вали и да не е много голям клинч .

    Имам един познат там който за определен час може да запази пистата да няма други !

    Нека който мисли да идва да пише .

    Ами ако е след 17:00 аз 100% за жалост обаче ако е по-раноо няма да мога

Page 3 of 8 FirstFirst 12345 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •