Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 16 to 30 of 42

Thread: Гуми Federal - мнения и отзиви

  1. #16
    Болен алфист BatVas's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    3,048

    Default

    Quote Originally Posted by Mury View Post
    Васе прочети последния ред най-долу,в цената е включена доставка в БГ

    http://ssl.delti.com/cgi-bin/rshop.p...7&s_p=DErezept

    ОК значи ако решиш може да поръчаме двамата , а ако има и други желаещи дали може да изкрънкаме и малко отстъпка?
    2.0 8V - R4 T.S -164 Super -ЕX, 2.5 12V - V6 - 155 Super-EX, 3.0 24V - V6 - GTV CF3 -EX
    CLK 430 - V8 Monster-EX, Семейна Корола е150, 3-ка е36 за кеф

  2. #17

    Default

    Аз само да вметна, че сайта е точен - един колега си поръча 4 фалкена за GT-to и като дойдоха няма лъжа и измама - на гумите пише Дот 2010 и "мейд ин джапан" което ме изненада честно казано, имайки предвид подобни сайтове какви селски тарикатчета са особено с дот-а

  3. #18
    Ventura garage Mury's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София;кв.Бели брези
    Age
    42
    Posts
    10,437

    Default

    Quote Originally Posted by badmadafaka View Post
    Аз само да вметна, че сайта е точен - един колега си поръча 4 фалкена за GT-to и като дойдоха няма лъжа и измама - на гумите пише Дот 2010 и "мейд ин джапан" което ме изненада честно казано, имайки предвид подобни сайтове какви селски тарикатчета са особено с дот-а
    За сайта е ясно,много хора са поръчвали,и са доволни,можеби е ок защото централата е в Германия

    ---------- Post added at 18:32 ---------- Previous post was at 18:31 ----------

    Quote Originally Posted by BatVas View Post
    ОК значи ако решиш може да поръчаме двамата , а ако има и други желаещи дали може да изкрънкаме и малко отстъпка?
    Аз съм вече пчоти 100% навит Васе,само требе да събереме пара
    Fiat Idea 05" 1.9 Mjet N tuning
    Lancia Ypsilon 00" 1.2 Elefantino blu
    Piaggio Liberty 05" 50cc 2T

    Alfa 33 1.7 16v SW-ex,Alfa 145 1.6 Boxer-ex,Alfa 146 TI-ex,Alfa 159 1.9 JTDm SW-ex

  4. #19
    Болен алфист BatVas's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    3,048

    Default

    Ами тъкмо края на февруари началото на март да ги поръчаме , като изтъркам на Серес сегашните. Предните са ми Сава интенса на 290 км пробег(Мейд ин Джърмани) ама не съм доволен от вида и от държането им на мокро , а задните на някакви Ван-ли или Wanli (нещо такова) на 4000 км. За тези Федерал намерих мнения в английски форуми и хората са доволни, освен това изглеждат брутално добре
    Last edited by BatVas; 19-01-2011 at 17:50.
    2.0 8V - R4 T.S -164 Super -ЕX, 2.5 12V - V6 - 155 Super-EX, 3.0 24V - V6 - GTV CF3 -EX
    CLK 430 - V8 Monster-EX, Семейна Корола е150, 3-ка е36 за кеф

  5. #20
    Болен алфист Член на клуба wrc's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    В.Търново
    Posts
    1,136

    Default

    Имайте ме и мен предвид.Обадете се като тръгвате да поръчвате, ако е към края на февруари началото на март,може и аз да се включа.Цената наистина е добра,дано и гумите да вършат работа.
    Alfa Romeo Giulia Veloce,Alfa Romeo 155 1.8 TS
    Ex-Alfa Romeo156 1.8,Alfa romeo Gt 2004,2007,Alfa Romeo 155 V6,Alfa Romeo Giulietta

  6. #21
    Ventura garage Mury's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София;кв.Бели брези
    Age
    42
    Posts
    10,437

    Default

    Quote Originally Posted by wrc View Post
    Имайте ме и мен предвид.Обадете се като тръгвате да поръчвате, ако е към края на февруари началото на март,може и аз да се включа.Цената наистина е добра,дано и гумите да вършат работа.
    ОК Насе,ма все пак ако някой е събрал парички и го е страх да не ги изхарчи,докато чака другите,нека си поръчва.Аз незнам кога ще смогна да ги събера
    Fiat Idea 05" 1.9 Mjet N tuning
    Lancia Ypsilon 00" 1.2 Elefantino blu
    Piaggio Liberty 05" 50cc 2T

    Alfa 33 1.7 16v SW-ex,Alfa 145 1.6 Boxer-ex,Alfa 146 TI-ex,Alfa 159 1.9 JTDm SW-ex

  7. #22
    Болен алфист Член на клуба wrc's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    В.Търново
    Posts
    1,136

    Default

    A споко,то и аз съм на същия хал,така,че когато му дойде времето
    Alfa Romeo Giulia Veloce,Alfa Romeo 155 1.8 TS
    Ex-Alfa Romeo156 1.8,Alfa romeo Gt 2004,2007,Alfa Romeo 155 V6,Alfa Romeo Giulietta

  8. #23
    Старши алфист lubo_red's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    pernik
    Posts
    725

    Default

    Миналото лято си купих такива от същия сайт и съм много доволен за парите вложени в тях.Гумите са по-меки от другите летни гуми и в големите жеги не стоят особедно добре но в хладните дни и в вода са супер,въпреки че нямат канали за вода.В момента 2 от тях са ми отзад на колата и се държат смайващо добре на сняг и лед.Изкам да ви кажа,че работя на високо надморско ниво и се катеря10км по заснежен планинси път и нямам проблеми с сцеплението.Моите гуми са с размер 205/50/17 с ХЛ борд и най-висок скоростен индекс,така че си заслужават парите според мен.....
    ALFA ROMEO 156 1.8TS ex
    ALFA ROMEO 2.0JTS ex
    ALFA ROMEO Crosswagon Q4
    Продавам Алфи на части!

  9. #24
    кривак детайлист -Bobby-'s Avatar
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    София
    Age
    41
    Posts
    555

    Default

    Сетих се, че бях чел такава тема тук... и сега, като чета мненията, падам просто...
    А като се сетя, че с такива гуми, давахме цялата газ на Серес и Калояново, направо ме обля студена пот... после се чудим що прегряваха за норматив, не държаха и бяха пълен леш, сравнение с Йокохама А048... уж и двете семи-слик...
    Ето какво става с един Федерал, като го напънеш малко на дрифт с цялата газ...



    Гумата като модел е тази: http://modifiedcarforums.com/images/...eral_SS595.jpg
    Китайска кочина!

    Може да правят какви ли не неща качествено и евтино, ама за тоя бизнес още не са дорасли, завалиите...
    Две черни перли...

    Alfa Romeo 156 1.6 Twin Spark '99 | Renault 19 1.4 Energy '93

  10. #25

    Default

    Колеги предлагат ми следния модел нови гуми 215/45/17 Federal RS-R за 100 лв. бройката. Дота им не е много пресен - 4707, затова вероятно ги чистят. Тези ги водят полу слик.
    Та въпроса ми е дали са удачни за ежедневно каране?!
    Alfa Romeo 159 2.4 JTDm 06
    Alfa Romeo 33 1.5 90hp 85
    Ex: Alfa Romeo 156 1.8TS

  11. #26
    Силно зарибен - облъчен Da_Fuse's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Sofia
    Posts
    873

    Default

    Колега, извинявай за въпроса, но тъй като и аз си търся гуми ми стана любопитно, къде ги предлагат тези цени на гумите...
    Аlfa 75 - 1.8 Turbo 155hp '87
    Lancia Dedra 2.0 Turbo Integrale 180hp '92

    България от векове за векове - НАД ВСИЧКО!

  12. #27
    Запален алфист
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    стрелча
    Age
    51
    Posts
    296

    Default

    Такааа....да обобщим.След едно и половина лято на задницата ,тази година качих FEDERALA на предницата.Няма по шумна гума.На мокро пълна трагедия.Евтина гума никога вече.

  13. #28

    Default

    Quote Originally Posted by Da_Fuse View Post
    Колега, извинявай за въпроса, но тъй като и аз си търся гуми ми стана любопитно, къде ги предлагат тези цени на гумите...
    Една гумаджийница в Ст.Загора, но тези бяха последните, човека ги е поизчистил.
    Quote Originally Posted by андон.маслев View Post
    Такааа....да обобщим.След едно и половина лято на задницата ,тази година качих FEDERALA на предницата.Няма по шумна гума.На мокро пълна трагедия.Евтина гума никога вече.
    Аз взех тези: RSR595, а не масовите: SS595. Не са от най-евтините 150-200лв.
    Засега не са никак шумни, а мокрото колко го чакаме с тези 40 C.
    Last edited by ivan_petkov_stz; 09-07-2012 at 15:31.
    Alfa Romeo 159 2.4 JTDm 06
    Alfa Romeo 33 1.5 90hp 85
    Ex: Alfa Romeo 156 1.8TS

  14. #29

    Default

    Изглеждаха добре......а и все пак дрифт е едно, а спортно каране друго.....
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  15. #30
    Запален алфист
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    стрелча
    Age
    51
    Posts
    296

    Default

    Точно за тези става вапрос- SS595.

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •