Results 1 to 5 of 5

Thread: Нови глоби?!

  1. #1
    РР 6116 АН achkar's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Варна
    Age
    34
    Posts
    350

    Default Нови глоби?!

    http://vbox7.com/play:bab70c1d
    Кво значи тва до 0.5 промила?! Ако ми е 0.045 примерно без книжка ли ще съм?!
    Ако в края на годината съберете всички презервативи, които сте използвал и успеете да направите автомобилна гума от тях с гордост можете да я наречете GOODYEAR!
    Alfa Romeo 166 2.0 TS + А-95Н LPi

  2. #2
    Let's ROCK and Let's BEER Ramsezsh's Avatar
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Бъкстон
    Age
    46
    Posts
    422

    Default

    О това, което видях в клипа - да + 150 пари глоба.
    За алкохол, според мен и това е малко!
    Ден без бира е загубен ден!

    Ex Alfa Romeo 159 2.4 JTDm
    Ex Alfa Romeo 146 1.4 Junior

  3. #3
    iron man Pinky's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    София
    Age
    74
    Posts
    2,648

    Default

    Не ми се гледат журналистически разсъждения със съмнителня вярност. Когато го видя в ДВ, ще видим какво и защо.
    I just have a hunch that Stalin is not that kind of a man. I think that if I give him everything I possibly can and ask for nothing from him in return, he won't try to annex anything and will work with me for a world of democracy and peace
    Roosevelt

  4. #4
    РР 6116 АН achkar's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Варна
    Age
    34
    Posts
    350

    Default

    И на мен не ми се гледат.. Писна ми да поднасят по този начин информацията. Същата работа като с радар детекторите, които им викат антирадари и глобите за гуми зимата?!
    Ако в края на годината съберете всички презервативи, които сте използвал и успеете да направите автомобилна гума от тях с гордост можете да я наречете GOODYEAR!
    Alfa Romeo 166 2.0 TS + А-95Н LPi

  5. #5

    Default

    Поредната мъдрост на КАТ и тази прекрасна, умна, красива и преуспяла държава.....
    Краткия извод е следния - КАТ искали с новите глоби да се оправят дупките по пътищата. Това е велика идея......но на фона на сегашното дереже на практика това значи че техния стимул да хващат нарушителите няма да е защото те нарушават, а за да оправят пътищата......тоест ще искат да изпълнят свойте задължения не защото това е тяхно задължение, а на гърба на някой друг......по някаква случайност тоя друг е нарушител......ми че то няма как, човек с тоя закон още докато отпусне съединителя на първа и вече е със скорост несъобразена с пътните условия.....и защо по дяволите първо трябва да започнат да събират повече глоби от драйверите за да запълнят дупките.......
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •