Results 1 to 5 of 5

Thread: Въпрос относно тоците

  1. #1
    гинеколог любител mirchozo's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Добрич
    Age
    41
    Posts
    3,145

    Default Въпрос относно тоците

    Та значи проблема ми е следния, алармата ми не засича отварянето на багажника, не светят задните плафони в купето и плафона в багажника. Светодиодите за вратите и багажника дето са на таблото си светят нормално. Предполагам че тия неща се управляват от някакъв модул, въпроса е къде е той и какво точно прави. Когато меря + на плафоните илиза 4-5 волта, което не е нормално. Ще ми се да видя модула първо и какво има вътре.
    Alfa Romeo 159SW 2.4JTDm/20V 200* коня + 1 магаре зад волана.
    Ако искаш да си бърз-тръгни сам, ако искаш да стигнеш далеч-тръгни с приятели!!!
    Горе главата, нищо че е празна...

  2. #2
    **\/** tonov's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Мездра
    Age
    49
    Posts
    4,221

    Default

    Всички плафони са на общ бушон, виж първо дали имаш +12V на задните. Може да е прекъснат кабел някъде.
    Иначе модулът е зад жабката (според e-learn, никога не ми се е налагало да го търся)
    166 2,4JTD 20V Sportronic Edizione collezionisti
    ex 156 2,4JTD; ex 146ti; ex 145 1,6 boxer

  3. #3

    Default

    Quote Originally Posted by tonov View Post
    Иначе модулът е зад жабката (според e-learn, никога не ми се е налагало да го търся)
    Бяла или черна кутия е, според случая, под пасажерския бег, 1 куплунг отпред, и два отзад......
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  4. #4
    гинеколог любител mirchozo's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Добрич
    Age
    41
    Posts
    3,145

    Default

    Quote Originally Posted by tonov View Post
    Всички плафони са на общ бушон, виж първо дали имаш +12V на задните. Може да е прекъснат кабел някъде.
    Иначе модулът е зад жабката (според e-learn, никога не ми се е налагало да го търся)
    Значи нямам 12 волта на задните и плафона в багажника, а вместо това има около 4-5 волта които изчезват при махането на един от предпазителите, но не този който трябва да е по принцип. Този модул не е ли и за централното заключване? Някой да има схемата на тия пущини, имаше някаква тема със схеми ама нищо не откривам в момента.
    Alfa Romeo 159SW 2.4JTDm/20V 200* коня + 1 магаре зад волана.
    Ако искаш да си бърз-тръгни сам, ако искаш да стигнеш далеч-тръгни с приятели!!!
    Горе главата, нищо че е празна...

  5. #5
    **\/** tonov's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Мездра
    Age
    49
    Posts
    4,221

    Default

    Attached Thumbnails Attached Thumbnails pl 01.jpg   pl 02.JPG   pl 03.jpg   pl 04.JPG  
    Attached Files Attached Files
    166 2,4JTD 20V Sportronic Edizione collezionisti
    ex 156 2,4JTD; ex 146ti; ex 145 1,6 boxer

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •