Results 1 to 5 of 5

Thread: Няколко въпроса - Алфа 147?

  1. #1
    Младши алфист
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Sofia
    Posts
    2

    Default Няколко въпроса - Алфа 147?

    От София съм и от скоро съм с Алфа 147, 1.6, модел 2004, 72 000 км.

    1. От къде мога да си купя оригинални алуминиеви джанти - нови или втора ръка? Какви са горе-долу цените (става въпрос за гуми 185/65 R 15)?

    2. Имам проблем с отоплението в купето - не топли. Знам, че въпросът не е спешен, предвид времето навън, но все пак трябва да се реши. А и от известно време ми светна лампичката за Airbag на таблото. Та въпросът ми е - кажете някой свестен сервиз, където да са запознати с тия коли, а не да се учат на тях, а и да са коректни.


    Предварително благодаря

  2. #2
    Alfist benzinist spe4elist's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Varna, BG
    Age
    56
    Posts
    4,349

    Default

    Добре дошъл! В Общ технически раздел ще намериш доверените ни сервизи. Успех и приятно пребиваване във форума! Придържай се към правилата за използването му! Поздрави

  3. #3

    Default

    Здравей колега.Първо искам да те поздравя за избора на автомобил.Пожелавам ти много безаварийни километри.За избор на сервиз можеш да погледнеш в раздела,който си е предвиден за това.Без да правя реклама бих те посаветвал да отидеш при Бобо (екстрийм сервиз).Там ще ти направят пълно обслужване по колата и ще ти кажат как стоят нещата с колата.

    ex 147 JTD by Turbon
    Giulietta multiair - the new passion

  4. #4

    Default

    Дай да я видим тая Алфа на снимки.
    Alfa Romeo 147 1,9 JTD 8v 115 cv + STEINHOF SPORT

  5. #5
    Нафта юзер mboge's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Враца
    Age
    41
    Posts
    468

    Default

    Честито първо за колата , добър избор. За проблемът ти с нетопленето прочети това http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=40363 това е моя проблем и за съжаление още не съм го разрешил или не остава време или нещо друго ..
    Alfa 147 Q2 1.9 150 hp, Alfa GT 2.0JTS '05 ex, Alfa 159SW 1.9JTDM 150hp+ ex, Alfa 156SW 1.9JTD FL '04ex, Alfa 156 2.0 TS 16V 155hp '99 ex, Alfa 147 1.9JTD 115hp+ '04ex

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •