Results 1 to 5 of 5

Thread: Относно кабели за баскаса

  1. #1
    започва да се пристрастява basterz's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Пловдив
    Age
    35
    Posts
    83

    Default Относно кабели за баскаса

    Колеги изчетох темите във форума по тази тема но не успях да прекарам кабелите до багажника. Някой може ли да ми разясни как точно става номера с махането на корите на чистачките и какво точно да търся там (ако успея да ги махна де) и прага като го откача мога ли да прекарам кабелите изпод мокета до багажника. Ако не кажете ми във Варна ако някой от вас знае къде да отида да ми прекарат кабела до купето аз от там ще му мисля
    Благодаря предварително

    Колате е долу от подписа
    Alfa Romeo 145 1.6 120HP

  2. #2
    професор-маняк marian2784's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    parma italy/казанлък
    Age
    39
    Posts
    577

    Default

    колега свалял съм само кората от към пътника,захваща се на щипки намират се под местат където кората е гладка.ще ги забележиш квадратчета без каналчета.има и винт между двете.сигурно и другата се сваля по същия начин.дано съм помогнал,на моята има дупка от страната на пътника под кутията на филтъра и излиза зад жабката,при теб не знам дали я има,успех
    alfa romeo 145 1.3 boxer K&N replacement MOMO GT2 WHEELS OMP Lowering Springs kit now on GPL rest in peace
    alfa romeo 147 2.0 ts DISTINCTIVE MY07 powered by Landi Renzo GPL

  3. #3
    Let's ROCK and Let's BEER Ramsezsh's Avatar
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Бъкстон
    Age
    46
    Posts
    422

    Default

    Ако така не стане можеш да я пробваш и от там където минава жилото на газта. От там от там ако пуснеш кабела (през шлаух) ще стане.
    Last edited by Ramsezsh; 25-07-2010 at 00:12.
    Ден без бира е загубен ден!

    Ex Alfa Romeo 159 2.4 JTDm
    Ex Alfa Romeo 146 1.4 Junior

  4. #4
    ThuG 4 LiFe Raiko0's Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Варна
    Age
    33
    Posts
    152

    Default

    Наскоро и аз си прекарвах захранващия кабел до багажника. Свалих кората от шофьорската страна и чистачката и след това с доста зор успях да прекарам кабела към купето. Има една гумичка която трябва да се одреже и от там да се набута кабела и след това трябва кабела да излезе някъде до таблото с бушоните. Смятам че от там нататък е лесно

    Корите на чистачките се вадят като отвиеш няколко болта с евреиска звезда (ако махаш кората от шофьорската страна) и дърпаш внимателно все пак да не щупиш щипките
    Last edited by Raiko0; 25-07-2010 at 01:19.
    Alfa Romeo 146 1.9 JTD 105 k.c. '99 *еХ на кенчета

    Alfa Romeo 159SW 150 ++ '07

  5. #5
    започва да се пристрастява basterz's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Пловдив
    Age
    35
    Posts
    83

    Default

    Колеги успях. Не е толкова трудно след като разбрах цялата методология. Най-лесно е от страната на пасажера. Кората се държи на четири щипки и два болта като е подпъхната под другата (шофъорксата). След като се свали се маха капака на филтъра на климатика. Има една гумена тапа най в дясно която лично при мен нямаше кабели. След като я махнах от въррешната страна свалих пластмасата която е до аирбега на пасажера тя се държи на една щипка и един болт. от там нататък е лесно. сваля се прага и се прекарва през мокета става все едно е било фабрично. Вече имам тропало в багажника. Благодаря ви за помоща. Ако има колеги от Варна на които им трябва помощ, ще се радвам да им помогна безплатно .

    П.С. Модераторите могат да заключат тази тема ако желаят.
    Alfa Romeo 145 1.6 120HP

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •