Results 1 to 5 of 5

Thread: Проблем с Мареа и къде да я видя в Бургас

  1. #1
    Запален алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    265

    Default Проблем с Мареа и къде да я видя в Бургас

    Един приятел с Мареа 1.6 '97 без реална причина отвреме на време му гасне. Палиш и не поема като натискаш газта, а оборотите си седят на 1000-1200 и до секунда две падат и колата гасне. Като почине 10-15 мин и все едно нищо не и е било! Във Италсервиз са му казали некви глупости, че компа му не работел Във Ванто са казали, че няма видима причина да го прави и да отиде, като се появи проблема, защото иначе не можели да разберат за какво иде реч. Та колегата сега е на път за Бургас и е направила проблема в Чирпан. Въпроса ми е дали имате някакви идеи какво и става на колицата и най-вече да ми кажете читав сервиз в Бургас.
    Alfa Romeo 156 2.0 T. Spark
    2003 Honda CBR 954 RR

  2. #2
    Guest

    Default Re: Проблем с Мареа и къде да я видя в Бургас

    Quote Originally Posted by kekc
    Един приятел с Мареа 1.6 '97 без реална причина отвреме на време му гасне. Палиш и не поема като натискаш газта, а оборотите си седят на 1000-1200 и до секунда две падат и колата гасне. Като почине 10-15 мин и все едно нищо не и е било! Във Италсервиз са му казали некви глупости, че компа му не работел Във Ванто са казали, че няма видима причина да го прави и да отиде, като се появи проблема, защото иначе не можели да разберат за какво иде реч. Та колегата сега е на път за Бургас и е направила проблема в Чирпан. Въпроса ми е дали имате някакви идеи какво и става на колицата и най-вече да ми кажете читав сервиз в Бургас.
    Само когато е гореща ли се случва?

  3. #3
    Запален алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    265

    Default

    Първо мислих, че е така, ама го направи един два пъти на около 60-70 градуса. Май няма връзка с температурата на двигателя.
    Alfa Romeo 156 2.0 T. Spark
    2003 Honda CBR 954 RR

  4. #4
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by kekc
    Първо мислих, че е така, ама го направи един два пъти на около 60-70 градуса. Май няма връзка с температурата на двигателя.
    Питам защото съмненията ми са в датчика на Хол или горивната помпа.

  5. #5
    запален рацингист net_scooter's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Бургас
    Posts
    117

    Default

    ами работата намирисва на датчик на хол наистина,имал съм го същия проблем с Типо-то, а в Бургас колегата може да отиде в сервиза срещу стадион Черноморец зад спирката, там да търси Вальо...!!!

    ALFA ROMEO 156 2.0 T.S.
    AR 32301
    LANCIA Y 1.2 16v 86++HP
    176B9.000

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •