Page 22 of 25 FirstFirst ... 122021222324 ... LastLast
Results 316 to 330 of 366

Thread: Проект 147 1.9 JTD 8V Z-Еdition до към 200++

  1. #316
    THE RED BARON ЗМЕЯ!'s Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Майна CITY
    Age
    41
    Posts
    1,261

    Default

    Quote Originally Posted by _power_ View Post
    Много добре разбирам аз от какво са ''люпките'' а сега помисли над автомобили карани целогодишно в сякакви условия...
    Както и да е колата е много красива, успех в възстановяването и в 100% вид
    Бацка не, че се изтъквам нещо, ма от скоро автопарка ми набъбна на 9 бр. автомобила...е мислиш ли, че незнам що е то целогодишно каране при всякакви условия?!?

    Иначе ти благодаря за пожеланията, скоро Змията ще избухне както никога до сега...
    SNAKE 147 1.9 JTD Z-Edition '05 - THE RED TORPEDO
    SNAKE 147 1.9 JTDm 8V '06 - Nero
    SNAKE 159 1.9 JTDm 16V '06 - Rosso

  2. #317

    Default

    Quote Originally Posted by Zmeycho View Post
    Колега ти явно разбираш от авто бои, колкото аз от ядрени електроцентрали....

    Изяденото на бели точки, което се вижда е от камъните завихряни между праговете и раздувките на задните калници...неприятен ефект, който не бяхме предвидили първоначално и заради който сега ще раздуем и предните по модел на GTA
    А може да взаимстваш от новите коли, където там им слагат прозрачно фолио и то пази боята!

  3. #318
    THE RED BARON ЗМЕЯ!'s Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Майна CITY
    Age
    41
    Posts
    1,261

    Default

    Quote Originally Posted by Jivko7777 View Post
    А може да взаимстваш от новите коли, където там им слагат прозрачно фолио и то пази боята!
    Еми нема кво друго да кажа освен, че умното си умно майна и тва е

    Точно такова фолио на 3М съм си поръчал за проблемните детайли, еластично с висока якост и устойчиво на удар/бробив...
    SNAKE 147 1.9 JTD Z-Edition '05 - THE RED TORPEDO
    SNAKE 147 1.9 JTDm 8V '06 - Nero
    SNAKE 159 1.9 JTDm 16V '06 - Rosso

  4. #319

    Default

    Quote Originally Posted by Zmeycho View Post
    Еми нема кво друго да кажа освен, че умното си умно майна и тва е

    Точно такова фолио на 3М съм си поръчал за проблемните детайли, еластично с висока якост и устойчиво на удар/бробив...
    Тряяя си помагаме майна няма как

  5. #320

    Default

    Quote Originally Posted by Zmeycho View Post
    Еми нема кво друго да кажа освен, че умното си умно майна и тва е

    Точно такова фолио на 3М съм си поръчал за проблемните детайли, еластично с висока якост и устойчиво на удар/бробив...
    Масово гърците миналата година карах с подобни фолиа миналата година.
    Fiat Punto 1.4GT 1996
    Hyundai Tucson 2.0 2007
    Renault Clio 1.5 2019

  6. #321
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Sofia
    Posts
    85

    Default

    Имам една хитрина която може да приложиш следващия път като караш на писта и това е да облепиш детайлите по които може да удари камъче с някаква бандажна лента, която не оставя тонове лепило след това!
    Така хем ще караш спокойно, хем боята на тези места ще е защитена.

  7. #322
    THE RED BARON ЗМЕЯ!'s Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Майна CITY
    Age
    41
    Posts
    1,261

    Default

    ЗМИЯТАААААААА!!!



    ЕВАЛА НА ПИНКО, ОТЛИЧНА РАБОТА!
    SNAKE 147 1.9 JTD Z-Edition '05 - THE RED TORPEDO
    SNAKE 147 1.9 JTDm 8V '06 - Nero
    SNAKE 159 1.9 JTDm 16V '06 - Rosso

  8. #323
    JTD>TDI така си е! DanewRomeo's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Пловдив
    Posts
    425

    Default

    Браво, Змей!
    Митьо Бомбата: Ех, какви времена бяха... животински времена

  9. #324

    Default

    А от кое списание е статията?

  10. #325
    Дигиталния digitalundgrd's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Posts
    5,265

    Default

    auto bild
    Ясно, че в тоя форум - слаб пияч, бияч, ебач и слаб шофьор няма, ма нема смисъл да се фалим..

    МEGANE RS CUP ''20
    Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD

  11. #326

    Default

    Поздравления за проекта колега и многото пари наляти в него.

    Интересуват ме няколко неща, които съм много любопитен (а и не само аз) да разбера.

    Не мислиш ли, че ако се смени тиквата с такава от 16v , ще промени нещо ?

    Дюзите и разпръскачките оригиналните ли са ?

    И последен въпрос - колко лев приблизително хвърли в машината ?


    Пак поздравления за колата, наистина изглежда изчистено, много добре направено. Мотора е чук да държи, предполагам не ги го отварял... ))))

  12. #327
    THE RED BARON ЗМЕЯ!'s Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Майна CITY
    Age
    41
    Posts
    1,261

    Default

    Quote Originally Posted by jimi69 View Post
    Поздравления за проекта колега и многото пари наляти в него.

    Интересуват ме няколко неща, които съм много любопитен (а и не само аз) да разбера.

    Не мислиш ли, че ако се смени тиквата с такава от 16v , ще промени нещо ?

    Дюзите и разпръскачките оригиналните ли са ?

    И последен въпрос - колко лев приблизително хвърли в машината ?


    Пак поздравления за колата, наистина изглежда изчистено, много добре направено. Мотора е чук да държи, предполагам не ги го отварял... ))))
    Да естествено, че ще се промени с поне 40-50 коня...но много по-смислено е вместо глава да се смени направо целия мотор за да се избегнат излишните филми и 555-те обстоятелства с които ще трябва да се съобразяваш след това, но като прибавим към това число и подмяната на цялата ел.инсталация + компютъра идеята ти съвсем губи своя смисъл, а инжекторие са ми със стоковите си разпръсквачи...

    Колко пари съм дал до момента няма как да ти кажа, защото:

    1.Не съм ги броил
    2.Въобще не ме ебе, щот нали се сещаш за ония уеко изтъркан лаф за цената на кефа...
    SNAKE 147 1.9 JTD Z-Edition '05 - THE RED TORPEDO
    SNAKE 147 1.9 JTDm 8V '06 - Nero
    SNAKE 159 1.9 JTDm 16V '06 - Rosso

  13. #328

    Default

    Quote Originally Posted by Zmeycho View Post
    Да естествено, че ще се промени с поне 40-50 коня...но много по-смислено е вместо глава да се смени направо целия мотор за да се избегнат излишните филми и 555-те обстоятелства с които ще трябва да се съобразяваш след това, но като прибавим към това число и подмяната на цялата ел.инсталация + компютъра идеята ти съвсем губи своя смисъл, а инжекторие са ми със стоковите си разпръсквачи...

    Колко пари съм дал до момента няма как да ти кажа, защото:

    1.Не съм ги броил
    2.Въобще не ме ебе, щот нали се сещаш за ония уеко изтъркан лаф за цената на кефа...
    Ясно.
    Питах за цената, защото много хора се интересуват какво би им струвало да се докара колата до тва положение, ако не на оптика, поне на силовата промяна
    Намерих темата случайно понеже и аз имам JTD Фиат и ме интересуваше струва ли си да се прави, или просто е по добре да избера друга кола,(точно , като твоята) защото е в пъти по слаба от алфите.
    Иначе автомобила ти при сток вариант ми харесва в пъти повече от всички други немски конкуренти, колкото и фенове да имат те, съм сигурен , че е и по бърз от тях !

    JTD е наистина феноменален мотор, над M-jet нямам наблюдения, но JTD-to всеки ден дет се вика "искам зорлен да го строша" и не става, италянците винаги немогат да изпипат на 100% нещата но специално двигателя е много голямо куче, твоята кола е пример, и аудитата и голфовете да не знаят много, защото се вижда за кво става въпрос. (повечето правени дизели са немски и да не се сърдят, просто е факт , че не само те вървят)
    И съм сигурен, че над 10л нафта неможе да изяде тоя червен дявол (тва е голямото предимство на правен дизел)

    Клип със ускорение ако сложиш ,клуба ще откачи )

    ps. Келеша съм чувал,че е един от най печените, но не намерих начин да се свържа с него да ми чипоса печката. Просто в бургас нямаше (или аз не намерих) кой да ми направи ремап на колата, и ползвах ремапа на Ifidik от варна пак. Явно във Варна повече ги чуват нещата - доволен съм, като цяло от варненците!

  14. #329
    алфаманяк Член на клуба Rado145QV's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    София
    Age
    43
    Posts
    406

    Default

    SPRINTAUTO service
    0893277773

  15. #330

    Default

    дай някакви актуални снимки и инфо, шефе, че линковете не работят следим темата с интерес

Page 22 of 25 FirstFirst ... 122021222324 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •