Results 1 to 3 of 3

Thread: вътрешно каре - марки и цени ???

  1. #1
    Болен алфист Z:)m's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Кърджали
    Age
    49
    Posts
    1,124

    Default вътрешно каре - марки и цени ???

    Онзи ден, сутринта като подкарах колата и изведнъж се чу ужасното "щрак-щрак" Направо ме прониза в сърцето, защото ми дойде съвсем неочаквано... до предишната вечер нямаше абсолютно никакъв шум. Реших, че е предно каре... Отивам при майстора, все пак да си каже експертното мнение. Вдигна я човека, огледа я, бутна тук-там и ми каза:
    "Вътрешното ти каре е отишло... Моята препоръка е да не караш колата докато не го оправиш, че ще изпада неде по пътя - много е зле! " ... и аз съответно
    Кажете ми, моля ви, някаква марка и цени за комплект вътрешно каре! На този етап ми предлагат за около 100-тина лв на GLOE... Това ОК ли е?
    AR 155 1,7TS 8v, modified - http://www.clubalfaromeo.com/forum/s...ad.php?t=29433
    Здравословно общество е това, в което почтено и с уважение към мнението на другите и към човечността, несъгласните могат да изразят своето несъгласие.

  2. #2
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Sofia
    Posts
    47

    Default

    аз сменях вътрешно каре преди около 2 месеца.
    купих си от Евро07 за 106 лв беше, ако не се лъжа нещо.
    На Metelli някякво италиянсо пише че е, същото като старото ми е.
    засега е ОК и съм много щестлив, че не тропа
    Ако си купиш такова само виж дали болтовете не са по-дълги от старите , ако са по-дълги си сложи болтовете от старото каре, че да не стане някоя беля
    Успех
    155 2.0 TS 8V
    Fiat Tipo 1.1 fire
    Ducati Monster 620i

  3. #3
    Болен алфист Z:)m's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Кърджали
    Age
    49
    Posts
    1,124

    Default

    Проблема е решен...
    Оказа се, че каретата са здрави, а някаква си тама крива гайка се е разхлабила, в следствие на което са се получавали въпросните шумове...
    Е, отървахме кожата този път
    AR 155 1,7TS 8v, modified - http://www.clubalfaromeo.com/forum/s...ad.php?t=29433
    Здравословно общество е това, в което почтено и с уважение към мнението на другите и към човечността, несъгласните могат да изразят своето несъгласие.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •