Results 1 to 13 of 13

Thread: Нека защитим Spider/GTV

  1. #1
    Запален алфист Magiosnika's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    София
    Posts
    135

    Exclamation Нека защитим Spider/GTV

    Драги колеги, ако не смятате, че карате кола от класа на Голфче и Ренде, моля прочете статията по-долу и подкрепете марката, аз вече го направих с коментар #54:

    http://spisanie.mobile.bg/avtomobili...%A0000-lv.html

  2. #2
    Slower
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    1,370

    Default

    Я пък ти.
    Защо да им отваряме очите? Колкото по-малко GTV-та и Spider-и по пътищата, толкова ще сме по-уникални.
    Alfa Romeo 166 3.0 V6
    Alfa Romeo GTV 2.0TS - няма я вече.

  3. #3
    душманин mayhem's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Ню йорк
    Age
    46
    Posts
    55

    Default добре

    Last edited by mayhem; 06-09-2010 at 04:07.
    блаженни са низшите духом...

  4. #4
    Алфахирург dr.House's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Varna
    Age
    45
    Posts
    47

    Default

    Не им обръщай внимание да се карат Рендетата, Гоууфчитата,Хлопелите и тем подобни.Този дето я писал тази статия разбира от коли толкова,колкото циганин от генно инженерство.Нарочно пускат такива статии за да гледат сеир кой как ще плюе другите марки автомобили.
    Alfa Romeo 156-2.4jtd 'Турбо Въглища' Alfa Romeo 145-1.6 Boxer 'Италианското Порше' Alfa Romeo 156-2.0 Twin Spark 'Донора' Aprilia SR 50 H2O 2006 'Баси резачката'Honda CBR 600 F2

  5. #5

    Default

    @mayhem:
    дай ги тия снимки на размазани спайдери, че ми е интересно... защото краш тест на тая кола все още не съм намерил

    иначе статията е немам думи... колегата който е отворил темата го е казал правилно в коментара си там, от кой клас е спайдера, пък ламетата ако искат и с голф единичка да го сравняват

  6. #6
    Запален алфист Magiosnika's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    София
    Posts
    135

    Default

    Би трябвало да е здрава, ама като гледам 156 и 147 ми настръхва козината. Пък и еърбега си свети нон стоп...

  7. #7

    Default

    няма общо със 156 купето най-малкото спайдер/гтв-то е доста по-тежко от 156 (почти 200 кила ако не бъркам)... иначе на 156 краш тестовете са си страшнички, но да не забравяме, че колата трябва да е конструирана така, че тя да поеме колкото се може повече от удара без това да се отрази на хората вътре

  8. #8
    душманин mayhem's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Ню йорк
    Age
    46
    Posts
    55

    Default

    аз мисля, че ги бех качвал в друга тема ама карай...това са удари с над 90 км/ч, червеното гтв е в дърво а синьото гтв е с челен, спидера е летел странично и е спрел в дърво...пострадали няма.!
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Изображение007.jpg   Изображение010.jpg   Изображение011.jpg  
    блаженни са низшите духом...

  9. #9

    Default

    Достатъчно здрава и надеждна кола да е,другото вече са грозни снимки и статистики.В крайна сметка когато шофираш не е добра идея да разчиташ на това,че колата ти е здрава

  10. #10
    душманин mayhem's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Ню йорк
    Age
    46
    Posts
    55

    Default

    Quote Originally Posted by MaxPayne View Post
    Достатъчно здрава и надеждна кола да е,другото вече са грозни снимки и статистики.В крайна сметка когато шофираш не е добра идея да разчиташ на това,че колата ти е здрава
    100% съм съгласен! Ако ще колата ти да е направена от силикон при 100км/ч пешеходеца заминава. Да не забравяме и джигитите с КРАЗ - дори да ти е яка колата тогава само Всевишния решава...
    блаженни са низшите духом...

  11. #11

    Default

    Те много от колите посочени в темата не влизат в представата ми за кабриолет по истинския смисъл на думата.
    мазда мх-5 е хубав,тойто мр2,бмв зед3 и 4,слк серията на мерцедес,фиат барчетата и на 1-во място разбира се спайдъра.
    Другото са кочини за селяни които искат да ги виждат и да се проветряват без да хабят пари за вода и консумативи за лична хигиена
    Човека който е писал темата си личи,че никога не е карал кабриолет за да знае,че истинския кабриолет е за 2-ма-теб и твойта мадама,малък и нисък е,мощен двигател,много екстри и външен вид различен от сивата маса коли и хора.
    А избора на кабрио опира до парите(винаги) и до това кое повече те хваща с дизайн.
    Къде я търсят практичността при кабриото не си го обяснявам,кабриото е стил и кеф нищо друго
    Last edited by MaxPayne; 09-09-2010 at 10:57.

  12. #12
    Запален алфист Magiosnika's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    София
    Posts
    135

    Default

    Абсолютно съгласен съм с теб. На мен ми харесва Фиата и SLK-то, мисля че маздада и тойотата са само за жени и за меки китки. BMW Z4 е супер ама е друга класа вече, а Z3 старото е много зле. Има и един друг не лош вариант - Opel Astra Bertone 2002 година кабрио. А са СААБ не искам въобще да си мисля, толкова грозна кола че няма на къде повече. Да си правят самолетчета и да оставят автомобилостроенето на другите марки.

  13. #13

    Default

    Quote Originally Posted by Magiosnika View Post
    Абсолютно съгласен съм с теб. На мен ми харесва Фиата и SLK-то, мисля че маздада и тойотата са само за жени и за меки китки. BMW Z4 е супер ама е друга класа вече, а Z3 старото е много зле. Има и един друг не лош вариант - Opel Astra Bertone 2002 година кабрио. А са СААБ не искам въобще да си мисля, толкова грозна кола че няма на къде повече. Да си правят самолетчета и да оставят автомобилостроенето на другите марки.
    Астрата е зле бате,зед 4 верно е друга класа,то и парите й...Общо взето истинските кабриолети са с 2 места,така бих обобщил мнението си,точно по тая причина астрата не ми харесва.СААБ не коментирам,бе айде ще го кажа-гюм(същата форма на тия старите,ръждивите дето ги возеха зиловете).Маздата и тойотата не съм съгласен с теб.Може би така мислиш заради по облите форми,ама си представи изтупваш се,вкарваш прическата и отивате някъде ти и твойта мадама.Не виждам нищо педерастко Е може би съм пристрастен,все пак съм имал такава кола Тойотата винаги ми е приличала на порше,не знам дали знаеш,двигателя и е отзад,а отпред е багажник,както при поршето,има готини раздувки,типтроник,много екстри,ако я вземеш и с твърд таван...Ама маздата и тойотата са коли които не биха харесали на всеки,дизайна им е особен.Зед 3 за мене е хубава кола,много даже.От тези коли най-не бих си взел Барчетата,а ако трябва да ги класирам приемайки,че са на една цена,почти всичките ми харесват еднакво,бих си ги купил всичките,дори и барчетата,ех мечти...

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •