Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 16 to 30 of 31

Thread: Имам голямо желание !!!!

  1. #16
    Запален алфист Megadet's Avatar
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Червен бряг
    Age
    44
    Posts
    413

    Default

    Колеги стига сте плашили човека с тези цени, нормално е за този клас коли иначе е истина че в БГ трудно се намира хубава кола в автокъщите
    Last edited by Megadet; 11-09-2010 at 16:51.

  2. #17
    кандидат-алфаджия
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Бургас
    Posts
    5

    Default

    Благодаря на всички отзовали се!Но мен ме интересуваше,дали някой има инфо за конкретният автомобил!Защото можеше да има някой от Пазарджик и да даде някаква информация,дали въобще си струва да се разкарвам до там!

  3. #18
    започва да се пристрастява Hassel's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Sofia, Pazardjik
    Posts
    99

    Default

    Колеги стига сте плашили човека с тези цени, нормално е за този клас коли иначе е истина че в БГ трудно се намира хубава кола в автокъщите
    Кажи ми дали съм дал по-високи цени отколкото са в реалност!!! Не съм, това е реалността! Както сам каза нормално е за такъв клас автомобил. Ако ходя към ПЗ тази седмица ще погледна автомобила и ще ти пиша

    Поздрави
    Under 400bhp makes baby jesus cry.
    (so my boost leak at the jamsport day must have had him sobbing like rich j williams watching a chick flick)

  4. #19
    кандидат-алфаджия
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Бургас
    Posts
    5

    Default

    Quote Originally Posted by Hassel View Post
    Ако ходя към ПЗ тази седмица ще погледна автомобила и ще ти пиша

    Поздрави
    Ще ти бъда благодарен!!

  5. #20
    Старши алфист leshoiad's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Стара Загора
    Age
    47
    Posts
    622

    Default

    Братле, ще ти кажа нещо и е добре да го обмислиш. Защо първо не се пробваш с некоя от форумските 166-ци. Ту почти всички се пазнаваме и надали някой ще те излъже за състоянието на която и да е 166-ца. Вярно е, че се бръкнеш некой лев в повече, но съм сигурен, че ще си заслужава.............. Ти си знаеш разбира се, но все пак не виждам смисъл да купуваш автомобил, за който нищо не знаеш и после да си трошиш главата, все пак 166-та не е евтина лимузина, поне за поддръжка
    "Свини! Вечно ли искате да живеете?!" Фридрих Велики — 1757 г.


  6. #21
    Старши алфист qpwo's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Бургас
    Posts
    912

    Default

    Колега Hassel, напълни ми душата с големия си пост от предната страница....
    А на колегата отворил темата - Малко положителни неща могат да съперничат на това- да притежаваш 166!!! Ако ме разбираш!
    166 TS 2.0 1999 ГИ

  7. #22
    започва да се пристрастява Hassel's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Sofia, Pazardjik
    Posts
    99

    Default

    Колега Hassel, напълни ми душата с големия си пост от предната страница....
    Благодаря ти колега. Това е реалността, много автомобили съм карал и Алфа 166 ще си остане в ТОП 10. Прекрасен автомобил, наистина


    Поздрави
    Under 400bhp makes baby jesus cry.
    (so my boost leak at the jamsport day must have had him sobbing like rich j williams watching a chick flick)

  8. #23
    влюбен в алфа leketo84's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    София
    Age
    39
    Posts
    996

    Default

    Quote Originally Posted by Hassel View Post
    Благодаря ти колега. Това е реалността, много автомобили съм карал и Алфа 166 ще си остане в ТОП 10. Прекрасен автомобил, наистина


    Поздрави
    Alfa Romeo is a wonderful way of life!

  9. #24
    Младши алфист
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    PLOVDIV
    Age
    55
    Posts
    18

    Default

    Колега тази която е обявена за продаване на входа на с.Труд изобщо не се разхождай да я гледаш един приятел си търси 166 и ходи да я гледа , пък тои ги усеща и каза че не става стои вече цяло лято там ако беше свясна досега да я няма мотора отгоре измит и като влезеш в канала отдолу всичко е кенеф !Успех и късмет то това е като с жените всичко е божа работа.
    Alfa romeo 156 1.8TS
    Alfa romeo 166 2.0TS

  10. #25
    кандидат-алфаджия
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Бургас
    Posts
    5

    Default

    Току що разговарях пак с продавача и каза ,че са я продали !А изглеждаше много добре,и сигурно е била хубава,щом са я продали толкова бързо!

  11. #26
    Баш Душманин Член на клуба Коки's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    София
    Posts
    1,692

    Default

    Quote Originally Posted by Megadet View Post
    Колеги стига сте плашили човека с тези цени, нормално е за този клас коли иначе е истина че в БГ трудно се намира хубава кола в автокъщите
    Никой не е казал, че цифрите не са нормални за този клас, а напротив - подчертахме, че в този клас цифирите са такива. Човекът трябва да е наясно.
    Alfa Romeo 166 2.4 JTD - R.I.P. | Mercedes E 320 CDI
    Маркетинг в интернет


  12. #27

    Default

    Виж погледни и тази http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...652&f1=details поне на снимки е добра [/QUOTE]

    Колега от скоро и аз съм собственик на алфа ромео 166.Та мисълта ми беше тази алфа в С.Труд не си засложава преди да взема моята ходих да я гледам няма такава "кочина".Предното цялото стъкло е спукано няма акумулатор а да не ти говоря за таблото и интериора, просто искам да те улесня да не се раскарваш.

    Поздрави и успех в намирането на добра машина !!!
    Last edited by xqwee; 14-09-2010 at 00:03.
    Alfa Romeo 166 2.4 JTD 2'0

  13. #28
    Запален алфист balev64's Avatar
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Ловеч
    Age
    59
    Posts
    479

    Default

    С риск да стана банален да се включа и аз.През 1999г.купих от Бон една ланча дедра,продадох я след 10 години експлоатация и почти никакви ремонти.През 2009г.купих 166-цата пак от Германия.Стария собственик освен че беше я облужил(сменен ангренажен ремък,ролки и водна помпа,а по късно се оказа че и пистовия е обслужен) ми я даде и с половин резервоар нафта..Колата в действителност от начало не ми хареса,имаше леки забележки по купето а на таблото светеше цяла цветомузика,освен това и акумулатора и беше издал багажа.Под лек натиск на един приятел(да е жив и здрав) аз се съгласих и купих автомобила но след като вече ме беше срам да намалям още цената.Веднага още по път обаче тва нещо адски взе да ми харесва и харесва и харесва,но разхода след като се прибрах от Германия който беше 5,8 л/100км направо ме накара хем да не вярвам на очите хем да изпитам огромно почитание към този който е създал автомобил възможен дотогава само в моите мечти.И ето в края на краищата нещото което не съм и помислял че е възможно да се материализира се случи:много пъргава дизелова машина, адски красива лимузина с апетит на малолитражен автомобил и с толкова екстри че е по лесно да изброиш какво няма в колата от колкото какво има.Та, въпреки че колата е със забележки основните възли са и наред и доста в добра кондиция.Двигателя и е на малко под четиристотин хил.км, оня ден това не попречи с лекота да позапълни километража 230км/ч(не се гордея с това)но е факт.В момента е с масло 5W40 на аджип и за 8000 км не го е пипнала.Какво да ви кажа повече, а, може би трябва да ви разкажа за един бус който си купих от Горубляне на 192000км, WV Transporter T4 и който ми харчи 1л масло на 300км....

  14. #29
    Запален алфист
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Бургас
    Posts
    124

    Default

    Quote Originally Posted by Изпитателя View Post
    Току що разговарях пак с продавача и каза ,че са я продали !А изглеждаше много добре,и сигурно е била хубава,щом са я продали толкова бързо!
    А,за бензин/газ оглеждал ли си се,че аз пък взех да се заглеждам в едни 2,5-3 мотори-то нали по наше време бяха акцизни и се получаваше нещо като плащаш като за две,а колата е една и т.н.Е ако те интересува можеш да я погледнеш моята поне сме съграждани и нищо не ти струва.Аз официално не съм я обявявал,но пък може да ви съберем!
    ALFA ROMEO 166 2.0 T.Spark

  15. #30
    започва да се пристрастява franki1's Avatar
    Join Date
    May 2010
    Location
    Nova Zagora
    Age
    52
    Posts
    85

    Default

    Виж тук за какво става въпрос. http://www.cars.bg/?go=used&search=1...page=1&cref=49

    Тези модели 166 JTD а и 156 JTD, като се качат на комп. диагностика могат да се видят реалните километри. --УСПЕХ

    Alfa 156/2.0
    Last edited by franki1; 17-09-2010 at 16:31.

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •