Results 1 to 3 of 3

Thread: Чистачките на 166

  1. #1

    Default Чистачките на 166

    Колеги знам че има доста теми но никой не е написал отговор ако има "всеки пише и при мен е така"
    Та проблема ми е че когато пусна чистачките на 1-ва степен те не спират дори когато ги бутна на горе за едно истриване те чистят 10 мин.Разпитах тук там но нищо и реших да се обарна към вас каде се намира релето на чистачките и тази пистова платка много ще съм благодарен на отговор от какво може да се дължи това благодаря предварително!!! :P
    Last edited by xqwee; 11-09-2010 at 22:39.

  2. #2
    Запален алфист nvladev's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    София
    Age
    47
    Posts
    201

    Default

    Quote Originally Posted by xqwee View Post
    Колеги знам че има доста теми но никой не е написал отговор ако има "всеки пише и при мен е така"
    Та проблема ми е че когато пусна чистачките на 1-ва степен те не спират дори когато ги бутна на горе за едно истриване те чистят 10 мин.Разпитах тук там но нищо и реших да се обарна към вас каде се намира релето на чистачките и тази пистова платка много ще съм благодарен на отговор от какво може да се дължи това благодаря предварително!!! :P
    При мен стана същото, като бях на морето. Не бях карал колата цяла седмица и като ми се наложи да я ползвам чистачките реагираха както е при теб. След няколко дни като си тръгвах, вече работиха нормално. Не можах да разбера причината, но забелязах,че помпата на хидравличното масло беше изпуснала доста масло и то може би натича на някое реле или ел. блок. Сега всичко ми е О.К.
    Alfa Romeo 166 2.4 JTD /99/

  3. #3

    Default

    Мерси колега ще погледна и там за всеки случаи
    Alfa Romeo 166 2.4 JTD 2'0

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •