Page 3 of 13 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 31 to 45 of 186

Thread: Впечатления от Италфест 2010

  1. #31

    Default

    Quote Originally Posted by mim View Post
    Но пък такъв як коментар му дръпнахме с Ники и "давахме" мислено газ с каращите... хихи, като на истинско рали.
    Доста солени коментари бяха, но пък Дани с карта ни стимулираше, особено при изпреварването на търтейчето
    Иначе аз съм доволен, изкарахме си чудесно, коли имаше, колкото-толкова.
    Arena Coast Customs

  2. #32
    фантомас с бирено шкембе Yavor's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Хасково
    Age
    48
    Posts
    1,242

    Default

    Искам и аз да критикувам
    Може ли?

    Оставям настрана масово коментираните теми.

    Мене ми стана най-криво при конкурса за най-поддържан автомобил - ами колеги в крайна сметка какво правеха там крайно тунинговани автомобили, че и чак спечелиха награди? Смятам че идеята за този конкурс е да оценя другата крайност- НЕ тунинговани автомобили. Или поне само с по някоя дребна добавка. Оценката за мен трябва да е за външен и ВЪТРЕШЕН вид в заводско състояние и неговото износване и т.н.

    Както и да е, догодина повече.
    НА мен феста ми хареса, вечерта си махнахме тиквите подобаващо. Радвам се, че в ресторанта ви е харесало - аз лично не бях доволен от кухнята и го казах на собствениците, ама нищо не можеше вече да се направи. Както виждам хасковските барове са ви допаднали, а това ме радва. Проблеми с хотелите нямахме, което беше моето най-голямо притеснение. На самия фест като мероприятие наистина най-големия му проблем беше липсата на реклама - ако бяхме направили десетина винила по един метър да ги наредим по кръстовищата в Хасково - местните посещения щяха да са поне 10 пъти повече. При нас хората се научиха, че такива мероприятия са интересни и ги посещават - било картинг шампионата, било дрифт шампионата и други неща, които се организират.
    Аз лично смятам че местенето на ИТАЛФЕСТА всяка година е от една страна хубаво, но от друга организацията страда много - всяка година се започва от абсолютна нула. Давам само пример - ако догодина е пак в Хасково - ще бъде наполовина по леко и нещата ще се случат поне 2 пъти по-добре.

    Както и да е - радвам се че ви хареса нашия град, а на мен ми беше много приятно да ви видя и да се запознаем ( с когото успяхме де) !
    Last edited by Yavor; 20-09-2010 at 11:36.
    Alfa Romeo Giulia ti Nero Edizione AWD, 2,0T/280
    Alfa Romeo 33 Sportwagon Q4
    Fiat Punto HGT
    ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

  3. #33
    жена зад волана mim's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    София
    Posts
    1,142

    Default

    по-важна беше компанията, вечерята я преглътнахме някак, никога не може да се предложи особено качество при казармени количества. Така че беше очаквано.
    а в Грош готвеха супер, въпреки че ние стигнахме по никое време вече
    И всички местни бяха много мили и симпатични хора, поне на такива попаднахме
    Ако парите ти стигат, значи нямаш въображение.
    AR 156, 1.6 TSpark 2000г на метан - R.I.P.

  4. #34

    Default

    Браво за организирането , щом ми е харесало е било добре, малкото коли има 1 огромна причина, трябва да е близо до София, моето мнение е да се редува, ~София, а другата година в различни точки на България. Така както и аз возих в моята кола хора, щяха да бъдат с колите си, и поне още +100.

    Това да е в два дни също ми допадна, мисля, че това е вярната формула и за Италфист 2011г., просто, ако на някой му се кара кола или карт остава и 2 ден, иначе както другите години си заминаваш.

    Емоциите за мен бяха на ниво, правилно беше разделено във времето свободните тренировки за колите и за картовете. Това беше макс за неделята като събития. Макар, че за мен да участваш и на двете ми дойде в повече, за Ферараиста не ми се мисли...

    Събота също беше добре разделено като събития, щом има програма всеки си преценява в какво ще участва и за какво да остане, няма лошо за 2011 да се раздават освен билетчета и програми, ако трябва да е написана и отзад на билета!

    ex Аlfa Romeo 156 2.0 16V TWIN SPARK mod '99 замина...
    0889 636 093

  5. #35

    Default

    Яворе, ти си една от основните причини да го има този фест! Благодаря ти!

    Относно двата провалени конкурса - Оптичен тунинг и най-запазен автомобил.

    Още от началото искам да отбележа, че това е лично мое мнение и то няма нищо общо с официалната позиция на КАРБ. Относно оптичния тунинг бяхме говорили със спонсорите ни от Спиди тунинг да излъчат един съдия и заедно с мен да оценим колите и да излъчим победител. Наложи ми се да се върна до Хасково за един час и през това време нещата излезнаха извън контрол. Лично аз съм крайно несъгласен с финалистите и на двата конкурса и с оценяването и със съдийството. Някои неща са непростими. Опитах се, говорих и се постарах, но явно не е било достатъчно.

    Извинявам се на всички за това.

  6. #36
    фантомас с бирено шкембе Yavor's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Хасково
    Age
    48
    Posts
    1,242

    Default

    То програми имаше - просто не съобразихме да ги раздаваме с билетите - това си че чист пропуск.
    Иначе в шатрите на форумите имаше брошури и всеки можеше да си вземе - както и много хора направиха.
    Alfa Romeo Giulia ti Nero Edizione AWD, 2,0T/280
    Alfa Romeo 33 Sportwagon Q4
    Fiat Punto HGT
    ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

  7. #37

    Default

    На мен ми хареса особено вечерта когато се напихме на маймуни. И да поздравим новите мистър и мис Италфест все пак
    Fiat Punto 1.4GT 1996
    Hyundai Tucson 2.0 2007
    Renault Clio 1.5 2019

  8. #38

    Default

    Всъщност защо нямаше фланелки за спомен от феста, много хора имаха интерес и нъцки ? Това е една от критиките. Иначе кола на публиката имаше ли ?
    Arena Coast Customs

  9. #39
    жена зад волана mim's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    София
    Posts
    1,142

    Default

    ааа критики
    пак забравихте за кошчета, имаше само 2-3 от самата писта, недостатъчни за съботната навалица
    но пък в неделя беше почистено, явно не сме омърляли света съвсем
    Ако парите ти стигат, значи нямаш въображение.
    AR 156, 1.6 TSpark 2000г на метан - R.I.P.

  10. #40

    Default

    1. Брошури с програма имаше в шатрите на клубовете.
    2. Тесниски и аксесоари просто не ни остана време и сили да направим! Не искам да се оправдавам, но идея нямате колко хора и за колко време организирахме феста. А и, за да продаваме тениски с логото и емблемата на Алфа Ромео нещата са маааааалко по-сложни откъм права и вносители....абе с други думи - осрахме се :П)
    3. Кошчета имаше в изобилие през 10м при седалките, капанчето и до боксовете. Който търси - намира.

  11. #41
    жена зад волана mim's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    София
    Posts
    1,142

    Default

    по едно време се загледах в камарките шишета около сцената и гумите със сменено предназначение, та за това
    Ако парите ти стигат, значи нямаш въображение.
    AR 156, 1.6 TSpark 2000г на метан - R.I.P.

  12. #42

    Default

    Още преди да се изнесат всички коли, имаше служители на пистата, които се заеха с нейното почистване. Явно хората имат опит

  13. #43
    тих психопат Член на клуба stelt's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Русе
    Age
    44
    Posts
    2,090

    Default

    Quote Originally Posted by thecleaner View Post
    На мен ми хареса особено вечерта когато се напихме на маймуни. И да поздравим новите мистър и мис Италфест все пак
    А кои са те ?
    AR 145 , 1.6 , 76 kw- ex; GT 1.9 JTD 110 KW, Giulia 2,2 Veloce
    Posted by Bat Vas:Алфиста трябва да има минимум две коли, ако не иска да ходи с градски транспорт от време на време.

  14. #44

    Default

    е как кои?

    Мистър италфест е Еньо - Чичката а.к.а Голямата риба

    Мис Италфест е Шого - а.к.а xidra

  15. #45
    Болен алфист Z:)m's Avatar
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Кърджали
    Age
    49
    Posts
    1,124

    Default

    Quote Originally Posted by bouncer View Post
    е как кои?

    Мистър италфест е Еньо - Чичката а.к.а Голямата риба

    Мис Италфест е Шого - а.к.а xidra
    То ясно, че всичко това е и с леко шеговит привкус, но относно Мис Италфест - Шого нещо ми е много мъжествен за "мис", а пък дори и не беше изрусен, както например бе миналата година
    AR 155 1,7TS 8v, modified - http://www.clubalfaromeo.com/forum/s...ad.php?t=29433
    Здравословно общество е това, в което почтено и с уважение към мнението на другите и към човечността, несъгласните могат да изразят своето несъгласие.

Page 3 of 13 FirstFirst 12345 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •