Results 1 to 8 of 8

Thread: Мнения за тази 166-ца

  1. #1
    Младши алфист
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Бургас
    Age
    42
    Posts
    3

    Default Мнения за тази 166-ца

    Здравеите колеги!
    Предлагат ми 166-ца на бартетр, та реших да попитам данеби някой да я е оглеждал по от близо а нищо чудно да е и на някой съфорумец
    Става на въпрос за тази 166-ца http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...062&f1=details

  2. #2
    Заблуден дизелджия RoMeO_156_GTA's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Велико Търново
    Posts
    1,726

    Default

    Щях да ходя да я гледам за един колега съфорумец , но се отказах заради следната история ...
    http://clubalfaromeo.com/forum/showt...=5844&page=127
    Тук може да прочетеш . Не е регистрирана , тези номера са от друга кола и са сложени , за да се вози . На първите снимки изглеждаше пълна скръб , сега с джантите има някаква визия . Според търговеца има печка , но се пускала при определени градуси , т.е. не можеш сам да си гласиш за кога да се пусне . Ако не те притеснява кърпенето , че километрите не са реални определено и че може би е стояла доста време докато я повлекат към България , то може да я огледаш и да изкажеш мнение
    AR GT Face 1.9 JTD 16v Nero Carbonia
    AR 146 Face 1.9 JTD 8v Grigio Martora / Fiat Punto Mk1 1.2
    Ex: 147 1.9 JTD Proteo Red; 147 1.9 JTD Nero; 147 1.9 JTD Grigio Africa; 156 Face 1.9 JTD Blue Notte; 147 Face 1.9 JTDm Nero; E61 530 Xi

  3. #3
    Младши алфист
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Бургас
    Age
    42
    Posts
    3

    Default

    Quote Originally Posted by RoMeO_156_GTA View Post
    Щях да ходя да я гледам за един колега съфорумец , но се отказах заради следната история ...
    http://clubalfaromeo.com/forum/showt...=5844&page=127
    Тук може да прочетеш . Не е регистрирана , тези номера са от друга кола и са сложени , за да се вози . На първите снимки изглеждаше пълна скръб , сега с джантите има някаква визия . Според търговеца има печка , но се пускала при определени градуси , т.е. не можеш сам да си гласиш за кога да се пусне . Ако не те притеснява кърпенето , че километрите не са реални определено и че може би е стояла доста време докато я повлекат към България , то може да я огледаш и да изкажеш мнение
    Мерси за инфото колега!!! По добре да се откажа, че да не скоча в кюпа с нея
    тенкс

  4. #4
    Заблуден дизелджия RoMeO_156_GTA's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Велико Търново
    Posts
    1,726

    Default

    Както решиш Ако търсиш нещо запазено - не е твоята кола , ако е нещо за вземане на живота , тогава може ... Интересно ми беше да я видя каква ще е тази кола за 2000 лв + транспортните разходи и печалбата на джамбазина

    Струва ми се , че някой ще "изгори" с нея ...
    AR GT Face 1.9 JTD 16v Nero Carbonia
    AR 146 Face 1.9 JTD 8v Grigio Martora / Fiat Punto Mk1 1.2
    Ex: 147 1.9 JTD Proteo Red; 147 1.9 JTD Nero; 147 1.9 JTD Grigio Africa; 156 Face 1.9 JTD Blue Notte; 147 Face 1.9 JTDm Nero; E61 530 Xi

  5. #5
    Младши алфист
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Бургас
    Age
    42
    Posts
    3

    Default

    Quote Originally Posted by RoMeO_156_GTA View Post
    Както решиш Ако търсиш нещо запазено - не е твоята кола , ако е нещо за вземане на живота , тогава може ... Интересно ми беше да я видя каква ще е тази кола за 2000 лв + транспортните разходи и печалбата на джамбазина

    Струва ми се , че някой ще "изгори" с нея ...
    Така ще е най-вероятно!

  6. #6
    тъп и упорит koolio's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    40
    Posts
    3,433

    Default

    Тази от снимките и да ми я подаряват, няма да я взема ...
    Ако ти е писано да се обесиш, няма да се удавиш
    AlfaRomeo 155 1.8 TS 129 к.с. 1995 г., AlfaRomeo 166 2.4 JTD 140 к.с. 2002 г. , Volvo S60 2.4D Sport 163 к.с. 2008 г. - EX;
    Opel Insignia ST 2.0 BiTurbo CDTI 194 к.с. 2014 г. (Алфа под прикритие)

  7. #7
    Запален алфист
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Варна
    Age
    43
    Posts
    456

    Default

    Кулио що така пишеш бре брат....а като излезне на обява някоя кола описано с подробности и снимки с всичко сменено по нея и на два пъти по висока цена всички се облизват,ама после викат много солено баце.Истината е че рано или късно всяка кола си идва после на цената!
    Аз бих си купил и с изтракъл мотор ако става дума или ударена купувачи всякакви.Истината е че всички търсят добрата цена!
    5 Ланчии зад гърба си!
    И една Alfa 166 със смесени чуства засега!

  8. #8
    тъп и упорит koolio's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    40
    Posts
    3,433

    Default

    Quote Originally Posted by Pepko-Bepko View Post
    Кулио що така пишеш бре брат....а като излезне на обява някоя кола описано с подробности и снимки с всичко сменено по нея и на два пъти по висока цена всички се облизват,ама после викат много солено баце.Истината е че рано или късно всяка кола си идва после на цената!
    Аз бих си купил и с изтракъл мотор ако става дума или ударена купувачи всякакви.Истината е че всички търсят добрата цена!
    Ама има една малка подробност - ти ще си я правиш сам, а аз например нямам такива умения и възможности.
    Ако ти е писано да се обесиш, няма да се удавиш
    AlfaRomeo 155 1.8 TS 129 к.с. 1995 г., AlfaRomeo 166 2.4 JTD 140 к.с. 2002 г. , Volvo S60 2.4D Sport 163 к.с. 2008 г. - EX;
    Opel Insignia ST 2.0 BiTurbo CDTI 194 к.с. 2014 г. (Алфа под прикритие)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •