Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 19

Thread: Съвет за покупка на АR-156 GTA

  1. #1
    Pretorian Кайо's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    дома
    Age
    49
    Posts
    2,643

    Default Съвет за покупка на АR-156 GTA

    Здравейте Колеги,
    Харесал сам си една Алфа-156ГТА 3,2 2003,афтоматик,q-троник на 85 000 км(поне за толкова я представят).
    Искам да попитам за какво да внимавам при дадения модел,има ли нещо конкретно или е както при всяка друга кола?

    Благодаря!

  2. #2

    Default

    За скоростната кутия така на пръв прочит, и за двигателя, това са по нестандартните му елементи......
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  3. #3

    Default

    ГТА не се предлага с Q-tronic
    предлага се ръчка или селеспиид

  4. #4
    Pretorian Кайо's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    дома
    Age
    49
    Posts
    2,643

    Default

    Ми незнам дали е q-tronic,поне така е обявена,вчера я гледах,колата е автомат не е ръчка,но не е и като селето,тоест скоростния лост е подобен,но няма копчета за скоростите на волана.

  5. #5
    AO member Dodo 155's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    46
    Posts
    2,381

    Default

    Quote Originally Posted by kaio156 View Post
    Ми незнам дали е q-tronic,поне така е обявена,вчера я гледах,колата е автомат не е ръчка,но не е и като селето,тоест скоростния лост е подобен,но няма копчета за скоростите на волана.
    Я дай снимка?
    И аз знам, че ГТА е само със селеспийд

  6. #6

    Default

    Я дай верно снимки или линк към обявата че и на мен ми стана интересно.....
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  7. #7
    Pretorian Кайо's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    дома
    Age
    49
    Posts
    2,643

    Default

    Колата наистина в края на краищата беше Селеспиид,за моя голяма жалост е продадена,само за 6500 евро,изключително ниска цена за ГТА тук в Гъпция.
    Хората са го казали „Докато умните се наумуват,лудите се налудуват"

    Много ме е ЯДДДДДДДДДДДДДДДДДДД!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Last edited by Кайо; 16-10-2010 at 21:51.

  8. #8
    Манна небесна.. me4o4ko's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Бургас
    Age
    42
    Posts
    283

    Default

    Нищо....ще изкочи нещо друго...явно не сте били един за друг.
    Успех!

  9. #9
    THE RED BARON ЗМЕЯ!'s Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Майна CITY
    Age
    41
    Posts
    1,261

    Default

    Ето ти една германка на малко километри, с вътрешен фейс и в идеално състояние!

    Малко по-скъпа е, но за сметка на тва е с уникален оптичен тунинг и с малко пазарлък до към 8500 ще може да се докара

    SNAKE 147 1.9 JTD Z-Edition '05 - THE RED TORPEDO
    SNAKE 147 1.9 JTDm 8V '06 - Nero
    SNAKE 159 1.9 JTDm 16V '06 - Rosso

  10. #10
    AO member Dodo 155's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    46
    Posts
    2,381

    Default

    Quote Originally Posted by Zmeycho View Post
    Ето ти една германка на малко километри, с вътрешен фейс и в идеално състояние!

    Малко по-скъпа е, но за сметка на тва е с уникален оптичен тунинг и с малко пазарлък до към 8500 ще може да се докара

    Сори, че ще го кажа, но тя изглежда ужасно!
    Засенчва много пернишки изпълнения
    Поне зимата ще може да рине снега
    Винаги съм го твърдял и пак ще го кажа - една Алфа Ромео не търпи много тунинг. Прагове, малко крило на задния капак или прозорец - Да, но тези дупки по капаците, допълнителни ножове на броните, капачки на фаровете, промяна на скудето ми идват прекалено много
    Много добре е направен външния вид на една GTA 156 или 147, за да се налага някой "творец" да довършва работата на професиоаналистите от Милано.

    Аз лично бих изчакал да мине нова година, защото в началото на всяка година цените на колите 2-ра употреба падат заради възрастта Забелязал съм го с всички марки, дори и в Германия се наблюдава сериозно движение на цените към януари - февруари.

  11. #11

    Default

    ...
    Last edited by pooh; 12-02-2015 at 12:09.

  12. #12
    тъп и упорит koolio's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    40
    Posts
    3,433

    Default

    Колега, гледам, че живееш в Гърция - за протокола, информирал ли си се какви са данъците и застраховките за такова животно там?
    Ако ти е писано да се обесиш, няма да се удавиш
    AlfaRomeo 155 1.8 TS 129 к.с. 1995 г., AlfaRomeo 166 2.4 JTD 140 к.с. 2002 г. , Volvo S60 2.4D Sport 163 к.с. 2008 г. - EX;
    Opel Insignia ST 2.0 BiTurbo CDTI 194 к.с. 2014 г. (Алфа под прикритие)

  13. #13
    AO member Dodo 155's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    46
    Posts
    2,381

    Default

    Quote Originally Posted by koolio View Post
    Колега, гледам, че живееш в Гърция - за протокола, информирал ли си се какви са данъците и застраховките за такова животно там?
    Да, но може да го регистрира и застрахова с БГ номера и тогава само цената на бензина може да го притеснява

  14. #14
    THE RED BARON ЗМЕЯ!'s Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Майна CITY
    Age
    41
    Posts
    1,261

    Default

    Quote Originally Posted by pooh View Post
    Само за протокола. ГТА излиза 2002 заедно с вътрешния фейслифт, демек няма ГТА със старото табло.
    Вписан си в протокола, така че спокссс...

    Quote Originally Posted by Dodo 155 View Post
    Сори, че ще го кажа, но тя изглежда ужасно!
    Засенчва много пернишки изпълнения
    Поне зимата ще може да рине снега
    Винаги съм го твърдял и пак ще го кажа - една Алфа Ромео не търпи много тунинг. Прагове, малко крило на задния капак или прозорец - Да, но тези дупки по капаците, допълнителни ножове на броните, капачки на фаровете, промяна на скудето ми идват прекалено много
    Много добре е направен външния вид на една GTA 156 или 147, за да се налага някой "творец" да довършва работата на професиоаналистите от Милано.

    Аз лично бих изчакал да мине нова година, защото в началото на всяка година цените на колите 2-ра употреба падат заради възрастта Забелязал съм го с всички марки, дори и в Германия се наблюдава сериозно движение на цените към януари - февруари.
    Всеки има право на мнение Владич, травиално е друже, ма си е така...

    Орнамента в предния капак първо е много оригинален и второ надничайки през него, всеки път от вътре ще напращява четината на смайващо красивя дзверо

    Карбонова дъга на предната броня пък придава допълълнителна ярост и мускулатура в излъчването.

    В тази 156-ца като цяло, не бих казал, че има пернишка намеса, защото всичко стои много стилно и на място за разлика от разни варненски Илиенки...
    Както е известно, дали заради възрастта или заради друго, вече нз , но ти си падаш по по-изчистените и семпли форми, докато колегата, може би именно мускулите биха го грабнали...

    линк към обявата
    SNAKE 147 1.9 JTD Z-Edition '05 - THE RED TORPEDO
    SNAKE 147 1.9 JTDm 8V '06 - Nero
    SNAKE 159 1.9 JTDm 16V '06 - Rosso

  15. #15
    AO member Dodo 155's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    46
    Posts
    2,381

    Default

    Quote Originally Posted by Zmeycho View Post
    Вписан си в протокола, така че спокссс...



    Всеки има право на мнение Владич, травиално е друже, ма си е така...

    Орнамента в предния капак първо е много оригинален и второ надничайки през него, всеки път от вътре ще напращява четината на смайващо красивя дзверо

    Карбонова дъга на предната броня пък придава допълълнителна ярост и мускулатура в излъчването.

    В тази 156-ца като цяло, не бих казал, че има пернишка намеса, защото всичко стои много стилно и на място за разлика от разни варненски Илиенки...
    Както е известно, дали заради възрастта или заради друго, вече нз , но ти си падаш по по-изчистените и семпли форми, докато колегата, може би именно мускулите биха го грабнали...

    линк към обявата
    Напълно уважавам твоето мнение и вкус
    Всичко е от възрастта

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •