Здравейте колеги.
Вчера (неделя) си купих едни елипси за кората от Димитровград (нали щото по евтини), че нямах много пари и с тях си купих и един USB Player Elite DMP 3000UC нещо такова. И реших да си ги свържа сам говорителите, но сега не съм сигурен дали всичко е наред. При изкарването на нова линия тоест то не е нова де просто направих плейъра да свири само на левия канал и така взех от там звук за левия говорител и по същия начин и за десния. Сега си вади доволен звук, но въпроса ми е дали е правилно да се извежда така "новия" канал за кората или си има по специален начин?
Пък за тоя плеъйр така да ме е яд, много шум много нещо - ама поне има пък изход за усилвател . Пък старото ми сони GTU20 мисля, че беше му извеждахме изход ръчно.
А между другото така и така почнах с въпросите нека и да си задам другия за да не пускам нова тема:
Купих си и усилвател blaupunkt EMA 260 350Watts + каса Blaupunk GTt 1200 уж 600watts... та искам да попитам дали ще се получи нещо от тия нещица, които съм си накупил или да не се надявам?