Results 1 to 8 of 8

Thread: HELP - Няма ток ???

  1. #1

    Default HELP - Няма ток ???

    Здравейте,
    От седмица карам Алфа 164 Супер и днес ми направи интересен проблем. Всички тоци ми изчезнаха или ако ги има напрежението е толкова слабо че не стига даже за централното. Акомулатора не е проблема. Тествах даже друг като го вклучих отпред на буксите и пак нищо. Какво по дяволите става?????
    Моля някой ако може да ми прати всякакава документация за тази кола или пак линкове от кадето да си драпна.

  2. #2

    Default

    pregledai si predpazitelite

  3. #3

    Default

    За жалост не са предпазители защото иначе нямаше да се опитва да светне нещо или аларма да трагне. Според мене проблема е в някоя централна клема или нещо такова което прави частичен контакт.

  4. #4

    Default

    o da kakto vinagi ne dochitam, problemat ti pri teb e che imash golqma konsumaciq na tok nqkade....

  5. #5

    Default

    Опс,
    Тука аз недописах, премерих тока който се черпи от акомулатора и той е нищожен 0,04А

  6. #6

    Default

    Я да оточним тогава пак.. нямаш ток достатачен, а в същото време тока се черпи от акомулатора е малак??? И като пробваш с друг акомулатор пак същото? Нещо май, ако правилно съм разбрал... е невъзможно това нещо

  7. #7
    BlackAngel Alfamaniak's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    50
    Posts
    639

    Default

    Провери си масата към купето
    Fiat Punto 1.9 JTD
    Alfa Romeo 156 2.4 JTD

  8. #8

    Default

    Не виждам защо да е невъзможно?
    Ако малко след акомулатора имаш лоша вразка с голяма съпротивление нещо подобно става.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •